İçeriğe geç

Aktivasyon ve Uyumlamlamalar

  • 6 yıl önce
  • 4Dakika
  • 858Kelime
  • 128Görüntülenme

Aktivasyon ve Uyumlamlamalar

Spiritüel konuların içine girildiğinde bir çok çalışma ve bir çok uyumlama var. Bu gelişimimiz için doğru uygulandığında harika bir anahtar. Ancak uyumlama eğer arındırılmadan yapılırsa kişinin hayatını karıştıracak bir çok alan açıyor. Bunu hem bana verilen rehberlikler hem de danışanlarımın deneyimleri ortaya koyuyor.

Kendi adıma tüm uyumlama ve aktivasyonları pozitif veya aydınlık olarak yapıyorum. Kendi alanınızı lütfen kendiniz güvende tutun, hiç kimseye size bağlantı kurması için sonsuza kadar izin vermeyin. Özgür iradeniz çok değerli ve önemli onu iyi koruyun.

Dünya Dışı Yaşam Formlarının DNA ve Gen Aktivasyonu

Hiç bir insana evrenin tüm bilgeliği açılmaz. Onun için size uyumlama ya da çalışma yapan insanın sınırlı yetkiye sahip olduğunu hep hatırlayın.

Dünya dışı yaşam formları da tekamül ediyor. Bu da yıldız sistem ya da galaksi içinde tüm tekamül yollarını barındırma potansiyelini beraberinde getirir. Her uzaylı ırk pozitif ya da aydınlık tekamül yolunda değil. İyi olan taraf tekamül yolu olan karanlık da dahil bütün hepsine ‘evrensel yasalar doğrultusunda işlem yapıyorum’ dediğinilde yasa dışında kişiye hükmetmiyorlar.

Bir de aldığım rehberliklerde tekamül yolu olmayan evrensel sistemi yok edip kendi düzenlerini getirmeye çalışan gruplar var. Yaratıcı’nın yerine geçmeye çalışanlar. Bu gruplar çok zeki ve çok manipülatif. Size kendini saf ışık gibi sunabilirler. Evrensel yasaları umursamadıkları için her şeyi yapma potansiyelleri var. Bu gruplar karışında çok dikkatli olunmalı 🙏🏻

Siz ya da ailenizden gelen DNA veya gen alanınızda dünya dışı var olan genetik alanda bir aktivasyon yapıldığında eğer o alanda pozitif ya da aydınlık olmayan alan da aktive edilirse kendinize arındıracak yeni bir alan açarsınız bu da yaşamınızı zorlar.

Tanrı ve Tanrıça Aktivasyonları

Üç yıldan beri Tanrılar ve Tanrıçalarla çalışmalar yapıyorum. Dünyadaki tüm mitolojileri bildiğim için bunu yapmıyorum. Hatta bir çoğunu bilmiyorum. Sadece ruhsal aldığım rehberliklerle yapıyorum.

Bu konu ile var olan bir karmaşa var, önce bu karmaşayı ortadan kaldıralım. Tanrılar ve Tanrıçalar yaratıcı değil onlarda bizim gibi yaratılmış ancak boyutları çok yüksek olan varlıklar.

İlk Tanrı Zeus’la çalışmaya başladım. İlk çalışmalarımızda çok sorguladığım için çatışmalı bir iletişimimiz vardı. Sistemi anlamaya çalışıyordum. Bu süreçte saygısızlık yapmadığım bilgisini Tanrı Zeus’tan alınca rahatladım.

Tanrı Zeus’un Tanrılar ve Tanrıçalarla ilgili ilettiği bilgiyi sizlere de ileteyim sizlerde ona göre uyumlamalar alın. Yaptırdığınız aktivasyonlar varsa arınma talep edin.

“Tanrı ve Tanrıça boyutu tarihin belirli dönemlerinde insanlığa destek olmak için dünyaya indi. Dünyanın var olan dualite sistemi bizlerin de dengesini bozdu. Mitolojide okuduğunuz hikayelerin bir çoğu insanların kendini masum göstermek adına bizlerin alanına yüklendi. Okuduğunuz mitolojik bilgilerin hepsi tam olarak doğru değil. Tanrılar ve Tanrıçalarda tekamül ediyoruz. İlk inen Tanrılar ve Tanrıçalar boyutu dünya planındaki en son Yunan Tanrıları ve Tanrıçaları olarak dünyadan ayrıldı. Tanrı ya da Tanrıça ile ilgili herhangi bir forma sahip olan insan arındıkça biz de arınıyoruz. Eğer ruhsal bağlantısı güçlüyse bizim arınmış enerjilerimiz de onu güçlendiriyor.” Bu mesajı ilettikten sonra ben de oluşan açılımda Tanrı ve Tanrıça alanının dünyada aydınlık, nötr, negatif, absolute ve karanlık frekansları var. Herhangi bir alanı tamamen aktif ettiğinizde bu alanların hepsi kişinin alanında aktif oluyor. Tanrı ve Tanrıça enerjileri çok güçlü olduğu için onun karanlık alanını dengelemek kişiyi çok zorluyor. Karanlık alan aktif olduğunda kişi gücü alanında hissedip kendini Allah olarak içsel olarak tanımlayabilme potansiyelinde. Bu role kişi kendini koyduğunda o zaman evrensel olarak alanında açığa çıkan yeni deneyimler ortaya çıkabiliyor.

Ruhsal yetileri geliştirme arzusunda olan herkes önce evrensel yasaları özellikle özgür irade yasasını iyi öğrenmeli ve sürekli kendini dengelemeli. Bilgiler sorumluluğu da beraberinde getirir. Açtığınız alanın sorumluluğunu dengeleyemeyecekseniz bu uyumlamalar ve aktivasyonlar sizi daha da karmaşık hale getirir.

Ben her zaman haddim olanı ve planın bana izin verdiği alanlarda çözümleme, aktivasyon ya da uyumlama yaptım.

Şu an bu dünyada insan bedeninde olan her insan tekamül yolculuğunda bunu her zaman hatırlayın 🙏🏻💕

09.11.2018

Spiritüel Rehber Yasemin Derya Metin