İçeriğe geç

Başmelek Azrail 2019 Mesajı

  • 5 yıl önce
  • 3Dakika
  • 668Kelime
  • 111Görüntülenme

Başmelek Azrail 2019 Mesajı

Sevgili Dostlarım Merhaba

Bir çoğunuz benim ismimi duyunca ürperiyorsunuz. Benden rahatsız olan parçanız egonuz. Egonuza güzellikleri aktarıp onun için güvenli olduğumu fark etmesi için bu mesajı sizlere ben iletiyorum.

Bu yıl yaşamınızda biten ve size hizmet etmeyen alanları temizlediğiniz sürece yaşamın güzel armağanlarını yaşamınıza dahil edebilirsiniz. İyi ve güzel dediğiniz yaşam alanlarını açabilmeniz için eskiye veda etmeniz gerekiyor. Eskiyi bırakmadan yeniyi elde edebilmeniz çok zor olacak.

Eskiye veda etmek çok köklü eylemleri aklınız getirmesin. Çok basit konular da bunun içinde. Evinizde kullandığınız ve sizin dünyasal zamanda son kullanma tarihi olan tüm ürünlerinizi kontrol edin ve bunların bitenlerini evden çıkararak eskiye veda etmeyi başlatabilirsiniz. Kullanmadığınız boş ambalajlar, bitmiş kalemler ilk ayrılacaklarınız olsun. Bu ayrılış yaşamınızdaki bir çok alanı da kendiliğinden temizlemeye başlayacaktır. Arkadaş ve dostlarınızdan hayatınızdan ayrılmak isteyen herkesi serbest bırakın. Yanınızda olması gerekenler her zaman sizinle olmaya devam edecektir. Artık görevi biten her şeyi serbest bırakın.

Kariyer, para, ilişki ve sağlık alanında yaşamınıza yenilik ve güzel oluşumların girememesinin tek sebebi sizin eskiye tutunma sevdanız olabilir. Bunlara tutunmaya devam ederseniz 2019 sizin için zorlayıcı enerjileri beraberinde getirecek. Tüm insanlık olarak 2019’dan arınmayı talep ettiniz. Bir çoğunuz ruhsal olarak bu talebin farkında değilsiniz. Ben sizlere bu talebinizi hatırlatıyorum.

Fiziksel olarak arınmalarınıza başladıktan sonra kendi kişiliğinizle ve ruhsal boyutunuzla daha kolay yüzleşir ve arınırsınız. Eğer size kolay olan arınma önce maddesel olandan arınmaksa ilk olarak onunla başlayın. Yaşamınızın her alanı bir biri ile bağlıdır. Madde boyutu ruh boyutundan ayrı değildir. Ruh boyutu madde boyutundan daha ulvi değildir. Siz bu dünyaya madde dünyası ile ruh dünyasını birlemek için geldiniz. Ayrımdan vazgeçin artık.

Her ay doğduğunuz tarihin gününde benimle arınma yapabilirsiniz. 1 Ocak 1957 doğum tarihiniz ise, her ayın 1. günü benimle çalışma yapabilirsiniz. Bu tarihte kendinize zaman ayırın ve “Başmelek Azrail şu an benimle ol, şu ana kadar yaşamımda bitmiş olan ve artık ayrılmam gereken maddesel ya da ruhsal her ne varsa bundan kolay ve keyifli ayrılmam için bana rehberlik et” niyetini yaptığınızda sizin alanınıza gelirim. Beni ilk anlar algılamasanız bile bir kaç çalışma sonrasında algılarsınız. Bir şeyleri atmanız gerektiğini hissedebilirsiniz. Bu da sizinle arınma ritüelini başlattığımızın bir işaretidir. Burada kalben odaklanmanız gerekir arınmaya. Zihniniz kurtulma enerjisinde olursa ileride işinize yarayacak herhangi bir nesnenizi de atmış ya da birine vermiş olursunuz.

Bazı bilgilerinizde size artık hizmet etmiyor. Bu bilgilerin temelinde olan düşünceleriniz de size hizmet etmeyecektir. Farkındalıkla yapın yaptığınız her şeyi. Farkındalıklı yaşamak alışkanlığını edinene kadar biraz odaklanmanız gerekecek yaşamınıza. Bu alışkanlığı edindikten sonra ruhunuzun doğal döngüsü devreye girecek.

Sakladığınız her şeyi yüzeye çıkarın ve sizinle kalması gereken her şeyi saygıyla yaşamınızda tutun, ayrılması gereken her şeyi de saygı ile uğurlayın.

2019 ruhunuzun size armağan sunduğu bir yıl. Lütfen bu yılı iyi değerlendirin. Tüm melekler size yardım etmek için bekliyor. Beni ve diğer melekleri istediğiniz zaman yardıma çağırın.

03.01.2019

Mesajı İleten: Yasemin Derya Metin

 

Etiketler: