Hayatınızda bolluk bereket ve aşk ilişkiler alanı dışında kendinizi bir çemberin içinde hissettiğiniz, bir türlü dönüştüremediğiniz ya da dönüşüm sağlasanız bile tamamen hayatınızda kendinizi özgür hissetmediğiniz bir çıkmazın içinde hissediyorsanız; bu çalışmamızda sıkıştığınız alanları hem meditatif olarak hem de bilinç düzleminde tespit edip dönüştüreceğimiz bir çalışma.

Başmeleklerin, aydınlanmış üstadların ve ışık rehberleri eşliğinde ilahi planınız dahilinde sizin izin verdiğiniz alanlarda dönüşüm yapacağımız ve sizin bu zamana kadar kendinize koyduğunuz engelleri fark edeceğiniz bir çalışma olacak. Eğer çalışma esnasında bilinçaltı düzeyde izin verirseniz kendi engellerinizi kaldıracağımız ya da eğer o an kendinizi hazır hissetmiyorsanız size vereceğimiz çalışma planı ile kendi kendinize ilerleyeceğiniz yol haritanızı oluşturacağımız toplu grup çalışması.

Benim Çalışmalarımda Neden Grup Çalışmasını Tercih Etmelisiniz?
Farkında olmadığınız ancak yaşamınızda dengesizlikler yaşadığınız ortak yaşam dersi olan insanlarla bir araya geldiğiniz için yaşamınızda ilerleyen süreçlerde önünüze çıkacak konular karşılaşmadan hayatınızda arındırılmış olacak.
Bilinçaltı beslendiği bazı kaynakları bireysel seans esnasında korumaya alıp bırakmıyor ve bu da daha uzun süreli çalışma yapmayı gerektiriyor. Grup çalışması esnasında daha rahat olup bilinçaltındaki çekirdek inancı daha kolay bırakıyor.
Eğer çalışma esnasında bir araya geldiğiniz kişilerle geçmiş yaşam döngünüz varsa bu döngüyü şifalandırıyoruz.
Ruhsal ya da dünyasal aile karmanızı çözme görevi sizde ise grup çalışmalarında bu alan daha kolay çözümleniyor.
Bireysel seans süresi 1 saat civarında grup çalışması 3 saat.

Çalışma Süresi: 3 Saat
Ücret: 200 TL