İçeriğe geç

Bireysel Savaş Enerjilerini Bitirme

Spread the love
  • 2 sene önce
  • 3Dakika
  • 710Kelime
  • 435Görüntülenme

Bireysel Savaş Enerjilerini Bitirme

İnsanlık ya da dünya planında bir durum görünür olduğunda kendi içimizde var olan özellikle üzerini örttüğümüz alanları da çok daha kolay dönüştürebiliriz. Rusya’nın Ukrayna’ya açtığı savaşı kendi içsel savaş programlarımızı arındırmaya vesile olarak görebiliriz.

İnsanlık olarak barışı tüm dünyada deneyimlemek için benim bildiklerimi dün akşam anlattım. Dilerseniz o videoyu buraya tıklayarak izleyebilirsiniz. 

Kendi içinde çatışma, tartışma ve savaşma programlarının ana ve alt programlarının arınması için kalbi evet diyenlerle hep birlikte bir arınma yapalım.

Arınma

“Işık Ordularını alanıma davet ediyorum. İlahi gerçeklikteki barışı deneyimlememi engelleyen sebebi ne olursa olsun benim alanımda bulunan savaşa ait her şeyin arınması için rehberlik talep ediyorum. İlahi yasalara göre Işık Ordularına devretmem gereken bende olan savaşa ait her şeyi Işık Ordularına devrediyorum. Işık Ordularının yapacağı her işleme özgür irademle izin veriyorum.

Işık Ordularının sorumlu olduğu alan dışında şu an alanımda bulunan savaşa ait ana programları ve alt programları alanımda tutmama neden olan tüm bilinçaltı çıkarlarımı iptal ediyorum. Bununla bağlı bağlantılı her şeyi var oluşuma bir daha gelmemek üzere kaynağa iade ediyorum. Şu an alanımda bulunan aktif ya da pasif bencillik programlarını alanımda tutmama neden olan tüm bilinçaltı çıkarlarımı iptal ediyorum. Bununla bağlı bağlantılı her şeyi varoluşuma bir daha gelmemek üzere kaynağa iade ediyorum. Yaratıcı’nın bildiği benim bilmediğim ilahi şifaya tüm varoluşumu ilahi halk edişim doğrultusunda açıyorum.

Varoluşumda savaşı deneyimlediğim ya da şahitlik ettiğim tüm alandaki benim sorumlu olduğum ya da bağlantılı olduğum tüm alandaki ilahi olarak arınması gereken her şeyi Işık Ordularının ilahi yasalara göre arındırmasını talep ediyorum ve hak ettiğim her şeyi arındırmasına izin veriyorum.

İlahi yasalara göre benim sorumlu olduğum artık ilahi yasalara göre sahibine iade etmem gereken savaşa ait her şeyi de ilahi işlemi yapması için Işık Ordularına teslim ediyorum.

Şu andan itibaren bireysel olarak savaşa ait bir program deneyimlersem o anda Işık Ordularının ilahi denge için alanıma gelmesini talep ediyorum. Başkasına ait savaşa ait herhangi bir olaya şahitlik edersem ya da birileri beni kendi savaş programlarına sürüklemeye çalışırsa da o anda ilahi işlem yapmaları için Işık Ordularını alanıma davet ediyorum. Savaşın ana ve alt programlarına ait herhangi bir deneyim alanında bulunursam da anda alanımda ışık koruması olsun. Benim varlığım o savaş programının dönüşümü için gerekliyse savaşa ait hiç bir şeyin benim alanıma dahil olmasına iznim yok. Sadece benden alana ilahi yasalara göre Işık Orduları gözetiminde akması gereken Işık şifası aksın.

Yaratılmış olarak benim ve bana destek olan tüm ruhsal varlıkların ötesindeki her şeyi de Allah’a teslim ediyorum.”

Bu niyet sonrasında içsel olarak rahatlayamadıysanız, “Savaşın alt ve ana programlarına ait tüm varoluşumdaki her şeyin yüzde yüz sorumluluğunu alıyorum. Kendimi ilahi şifaya açıyorum. İlahi olarak şifalanması gereken bildiğim bilmediğim her şeyi şifa alanına teslim ediyorum.” niyeti ile aşağıdaki meditasyonu yapabilirsiniz.

Barışın mucizevi güzelliklerini AŞK boyutu gerçekliği ile deneyimleyeceğimiz günler bizimle olsun.

25.02.2022