#_LOCATIONMAP

Date/Time
Date(s) - 29 Nisan 2022 - 1 Mayıs 2022
18:00

Categories


Başmeleklerle Güneş Tutulmasında Değişim Şifası

“Özgür irademle kişiliğimde bulunan beni saf AŞKtan uzaklaştıran ilahi olarak özgürleşmem gereken parçalarımdan özgürleşmemi engelleyen bilinçaltı çıkarlarımı iptal edip, bununla bağlantılı her şeyi Yaratıcı’ya teslim ediyorum.” niyeti okuduğunuzda kalbinizde bir ferahlık hissediyorsanız, bu çalışma sizin için uygundur. Huzursuzluk ya da sıkışıklık hissediyorsanız bu çalışma size uygun değildir.

Kayıt yaptırmadan önce lütfen tüm detayları dikkatlice okuyun.

Çalışma Başlangıcı: 29.04.22 18:00

Çalışma Son Kayıt: 29.04.22 17:30

Çalışma Bitişi: 01.05.22 18:00

Çalışma İçeriği

30 Nisan – 21 Haziran tarihleri arasında enerjisel olarak sahip olduğumuz pozitif ve aydınlık olmayan alanlarımızın arınması için yoğun enerjilerle dünyamıza akacak. Bu enerjiler için direnç oluşturacak alanların şifaya açılacağı bir çalışma olacak.

İnsanlık frekansı ile en uyumlu ruhsal varlık grubu melekler olduğu için bu şifa alanında Başmelekler bizlere şefkatli bir şifa alanı açacaklar.

Çalışma Şekli

Whatsapp grup çalışması şeklinde olacak. Grup açıldıktan sonra tüm yazışmalar gruptan yapılacak. Dinleyeceğiniz ses kaydını ve eğer yapmanız gereken niyet olursa grup mesajı aracılığıyla size ileteceğim. Gönderilen ses kaydını dinlemeniz ve eğer olursa niyeti yapmanız yeterli. Gece boyunca enerji siz uyurken çalışacak. Ne kadar uzun uyursanız şifa süreniz o kadar uzun olur.

Çalışmanın ana amacı sizin içsel rehberliğinize ulaşmanıza aracılık etmek. Bu nedenle sorularınızı önce kalbinize ya da aklınıza sorun; cevap alamazsanız gruba yazmanız sizin için daha geliştirici olacaktır.

ÖNEMLİ NOT

  • Pozitif ya da aydınlık tekamül yolu seçimini özgür iradesi ile yapmış olanlar bu çalışmaya katılabilir.
  • 25 Şubat 2020 itibariyle alkol alan kişilerle ücretli çalışma yapmam uygun değil. Sadece özgür iradesi ile “ben alkol aracılığıyla benim alanımda olan tüm enerjisel varlıkların yüzde yüz sorumluluğunu alıyorum” diyenler çalışmaya dahil olabilir. Bu konunun nedenlerini merak edenler buraya tıklayarak detayları okuyabilirler.
  • Çalışma öncesinde katılım bedelinin size gönderilen hesap numarasına yatmış olması gerekiyor.
  • Çalışma grubuna dahil edildikten sonra çalışmadan çıkılması halinde ücret iadesi yapılmayacaktır.
  • Çalışma tamamlandı mesajını grupta paylaşıncaya kadar grup yazışmaları ya da grup enerjisinden ne kadar rahatsız olsanız da gruptan ayrılmamanız gerekiyor. Grup şifasının amacı bizim üzerini örttüğümüz noktayı başkasının bize göstermesine izin vermek ve her halimizi kabul etmektir.
  • Grup açıldıktan sonra özelden yazışma yapılmayacaktır. Özel yazışma yapanlar benim özgür irade seçimimi önemsemediğini de göstermiş olacaktır. Bu da bizim yolculukta yolumuzun ayrılmasına neden olmuş olur.

Tüm detaylara hassasiyet gösterip uyduğunuz için şimdiden teşekkür ediyorum.

Ücret

60 TL

Çalışma Sonrası İçin Hatırlatma

Çalışma esnasında kayıtları ve yazışmaları iletmek benim sorumluluğumda. Kayıtlar katılımcıya ulaştıktan sonra muhafaza etmek katılımcının sorumluluğunda. Katılımcının sorumlu olduğu durum için herhangi bir kayıp anında benim kaydı yeniden göndermeye enerjisel olarak iznim yok. Çalışmayı daha sonra dinlemek ve yazıları okumak isteyenler, lütfen ses kaydını ve sizin için önemli yazışmaları yedekleyin. Gruba çalışma tamamlandı mesajını yazdıktan sonra gruptan ayrılmadan önce lütfen kayıtlarınızın sizde olduğundan emin olun. Whatsapp yedeklemesi hakkında bilgiye sahip değilseniz, buraya tıklayıp, öğrenebilirsiniz.

Kayıt

Eğer varsa göbek adınız dahil tam isim soy isminizi Whatsapp’tan mesaj yazarak iletmeniz yeterli olacak. Kayıt sonrası ödeme bilgisi daha önce almadınızsa tarafınıza iletilecektir.

Whatsapp Sadece Mesaj İletişim

0505 801 38 79

Benden Daha Önce Çalışma Almayanlar

Daha önce yaptığım herhangi bir ücretli çalışmaya katılmayanlar, buraya tıklayarak videodan bilgi alabilirsiniz.

You may also like