#_LOCATIONMAP

Date/Time
Date(s) - 18 Ekim 2021 - 19 Ekim 2021
20:00

Categories


Torus Mate Gökadası Varlıkları Şifa Çalışması

Torus Mate Gökadası Varlıkları insanlığın yükselişini evrensel gerçeklikteki saf neşe programı ile gerçekleştirmek için insanlığa hizmet etmeyi seçmiş bir grup.

Her çalışmada insanlık olarak ihtiyacımız olan şifa alanlarını bize sunup; bu şifayı fiziksel ve ruhsal DNA ve Gen alanında gerçekleştiriyorlar.

Bu çalışmada son iki yılda toplu olarak insanlık olarak deneyimlediğimiz programlar ve bireysel programlarımızdaki tamamen dönüşmesi gereken programları arındıracakları çok boyutlu bir şifa alanı olacak.

Önümüzdeki iki yıllık süreçte bireysel ve kollektifte deneyimleyeceğimiz konuların daha yumuşak geçebilmesi için sahip olduğumuz eski enerji programlarından artık evren ile uyumsuz programlar bireysel olarak verilen izinlerle arındırılacak.

Çalışma Şekli

18.10.2021 20:00’de açılacak ve Whatsapp grup çalışması şeklinde olacak. Grup açıldıktan sonra tüm yazışmalar gruptan yapılacak. Dinleyeceğiniz ses kaydını ve gece yatarken yapmanız gereken olursa niyetleri grup mesajı aracılığıyla size ileteceğim. Ses kaydını dinlemeniz ve gönderilen niyeti yapmanız yeterli. Gece boyunca enerji siz uyurken çalışacak. Ne kadar uzun uyursanız şifa süreniz o kadar uzun olur.

ÖNEMLİ NOT

  • 25 Şubat 2020 itibariyle alkol alan kişilerle ücretli çalışma yapmam uygun değil. Sadece özgür iradesi ile “ben alkol aracılığıyla benim alanımda olan tüm enerjisel varlıkların yüzde yüz sorumluluğunu alıyorum” diyenler çalışmaya dahil olabilir. Bu konunun nedenlerini merak edenler buraya tıklayarak detayları okuyabilirler. 
  • Çalışma öncesinde katılım bedelinin size gönderilen hesap numarasına yatmış olması gerekiyor. 
  • Çalışma grubuna dahil edildikten sonra çalışmadan çıkılması halinde ücret iadesi yapılmayacaktır.
  • Çalışma tamamlandı mesajını grupta paylaşıncaya kadar grup yazışmaları ya da grup enerjisinden ne kadar rahatsız olsanız da gruptan ayrılmamanız gerekiyor. Grup şifasının amacı bizim üzerini örttüğümüz noktayı başkasının bize göstermesine izin vermek ve her halimizi kabul etmektir.
  • Grup açıldıktan sonra özelden yazışma yapılmayacaktır.

Tüm detaylara hassasiyet gösterip uyduğunuz için şimdiden teşekkür ediyorum.  

Ücret

100 TL (Katılım bedelinin %10’u sosyal sorumluluk projesi olarak benim tarafımdan bağışlanacaktır.)

Kayıt

Eğer varsa göbek adınız dahil tam isim soy isminizi Whatsapp’tan mesaj yazarak iletmeniz yeterli olacak. Kayıt sonrası ödeme bilgisi daha önce almadınızsa tarafınıza iletilecektir.

Whatsapp Sadece Mesaj İletişim

0505 801 38 79  

You may also like