#_LOCATIONMAP

Date/Time
Date(s) - 7 Şubat 2022 - 23 Şubat 2022
20:00 - 23:00

Categories


Ücretli 17 Günlük AŞK Boyutu Arınma Çalışması

Çalışma Başlangıcı: 07.02.2022 20:00

Çalışmaya Son Kayıt: 07.02.2022 19:30

Çalışma Bitiş: 23.02.2022 23:00

Varoluşunuzda deneyimlediğiniz tüm deneyimlerin AŞK Boyutunun 13 alt boyutunun henüz açamadığınız boyutların enerjisel alanın açılması ya da açılmış alanların genişlemesi için günlük göndereceğim niyetlerle ben enerji çalışması yapacağım. 17 günlük Kundalini Reiki çalışmalarını sizin gönderdiğim niyeti okuyarak ya da kalbinizdeki çağrı ile yapacağınız çalışmalarla siz de şifa alanını genişletip derinleştireceksiniz. Benim sorumluluğum ilahi olarak sizlere açmam gereken kapıları açarak bu şifa alanını sizlere sunmak olacak. Bu size sunulanı varoluşunuza almak da sizin sorumluluğunuzda. Alabilmek sadece kalbinizdeki niyetin saflığı ile gerçekleşiyor.

AŞKIN BOYUTLARI

 1. Sevgi Boyutu
 2. Neşe Boyutu
 3. Hiçlik Boyutu
 4. Şefkat Boyutu
 5. Heplik Boyutu
 6. Sonsuzluk Boyutu
 7. Harmoni ve Uyum Boyutu
 8. Kolaylık Boyutu
 9. Bilgelik Boyutu
 10. Akışta Olma Boyutu
 11. Mucize Boyutu
 12. Sihir Boyutu
 13. OL

Çalışma Şekli

07.02.2022 20:00’de açılacak ve Whatsapp grup çalışması şeklinde olacak. Grup açıldıktan sonra tüm yazışmalar gruptan yapılacak. Uyumadan önce yapacağınız günlük çalışma niyetini ve çalışma süresince yapılacak niyetleri grup mesajı aracılığıyla size ileteceğim. Uyumadan önce niyeti yapmanız ve çalışma kaydında göndereceğim arınmayı sık sık okumanız benim alanda çalışabilmem için yeterli.

ÖNEMLİ NOT

 • 25 Şubat 2020 itibariyle alkol alan kişilerle ücretli çalışma yapmam uygun değil. Sadece özgür iradesi ile “ben alkol aracılığıyla benim alanımda olan tüm enerjisel varlıkların yüzde yüz sorumluluğunu alıyorum” diyenler çalışmaya dahil olabilir. Bu konunun nedenlerini merak edenler buraya tıklayarak detayları okuyabilirler.
 • Çalışma öncesinde katılım bedelinin size gönderilen hesap numarasına geçmiş olması gerekiyor.
 • Çalışma grubuna dahil edildikten sonra çalışmadan çıkılması halinde ücret iadesi yapılmayacaktır.
 • Çalışma bitiş mesajını grupta paylaşıncaya kadar grup yazışmaları ya da grup enerjisinden ne kadar rahatsız olsanız da gruptan ayrılmamanız gerekiyor. Grup şifasının amacı bizim üzerini örttüğümüz noktayı başkasının bize göstermesine izin vermek ve her halimizi kabul etmektir.
 • Grup açıldıktan sonra özelden yazışma yapılmayacaktır.

Tüm detaylara hassasiyet gösterip uyduğunuz için şimdiden teşekkür ediyorum.

Çalışma Sonrası İçin Hatırlatma

Çalışma esnasında niyetleri ve başka çalışmalar varsa onları iletmek benim sorumluluğumda. Bilgi katılımcıya ulaştıktan sonra muhafaza etmek katılımcının sorumluluğunda. Katılımcının sorumlu olduğu durum için herhangi bir kayıp anında benim bilgileri yeniden göndermeye enerjisel olarak iznim yok. Çalışmadaki bilgileri daha sonra okumak isteyenler, lütfen çalışmadaki sizin için önemli yazışmaları yedekleyin. Gruba çalışma tamamlandı mesajını yazdıktan sonra gruptan ayrılmadan önce lütfen kayıtlarınızın sizde olduğundan emin olun. Whatsapp yedeklemesi hakkında bilgiye sahip değilseniz, buraya tıklayıp, öğrenebilirsiniz.

Ücret

70 TL (Katılım ücretinin %5’i benim tarafımdan sosyal sorumluluk olarak bağışlanacaktır.)

Kayıt

Eğer varsa göbek adınız dahil tam isim soy isminizi Whatsapp’tan mesaj yazarak iletmeniz yeterli olacak. Kayıt sonrası ödeme bilgisi daha önce almadınızsa tarafınıza iletilecektir.

Whatsapp Sadece Mesaj İletişim

0505 801 38 79

Benden Daha Önce Çalışma Almayanlar

Daha önce yaptığım herhangi bir ücretli çalışmaya katılmayanlar, buraya tıklayarak videodan bilgi alabilirsiniz.

You may also like