İçeriğe geç

İsimlerin ve Varlığın

  • 3 yıl önce
  • 2Dakika
  • 460Kelime
  • 250Görüntülenme

İsimlerin ve Varlığın

Görselle kullandığınız her isim, soy isim ve diğer eklerin bizde oluşturduğu bölünmeyi fark etmenizi sağlamak istedim.

İsim analizi ile ilgili dünyasal bir uzmanlığım yok. Ancak sezgisel olarak bana aktarılanları sizlere iletmem gerektiğini algıladım.

Bende yaşamım içinde ismimi eksik ya da farklı kullandım. Ancak bunları kullanmanın bana yeni bir kişilik alanı ve korunması gereken bir bölge açtığının farkında değildim. 2017 yılından itibaren ismimin enerjisini korumaya alıp diğer tüm parçalarla ilgili ışık şifasını ışık varlıklarla yaptım.

Cumartesi yapacağımız çalışmada kayıt sayısının %17’si kadar fazla isim enerjisine çalışacağımı fark ettim. Kimse bu alandaki dengesizliğin farkında değil.

Ruh kendine hem öğreti hem de güç kazandıracak ismi yaşamında programlar. Evlilikle gelen isim de mutlaka ruhun bir amacına hizmet eder. Eğer boşandıysanız lütfen eski eşinizin soy ismini resmi olan tüm kurumlardan değiştirin. Diğer ailenin karmik yükünü taşımaya devam edersiniz ayrıca yeni bir aşk istiyorsanız mutlu olacağınız aşkın size ulaşmasını da engellersiniz.

Kendi kendinize uydurup kullanmaya başladığınız isimler ışığa geçmemiş ruhların sizin alanınıza tutunup sizin yaşam enerjinizle varlık sürdürme alanlarıdır.

Atalarınızın ismi size konulduysa modern olmasa bile ruhunuz bunu istediği için gerçekleşmiştir.

Etrafınızdaki insanların size çeşitli isimler ya da kısaltmalar kullanması da size yeni bir enerjisel alan açar. Bu alanı da korumanız gerekir. Özellikle rüya boyutu kendinizi her parçanızla korumaya almıyorsanız pozitif ve aydınlık olmayan taraflarla anlaşma yapabileceğiniz bir alandır. Kullandığınız her isim yeni bir yaşam alanı demek.

Birlik yolunda giderken bu kadar parçalanmaya gerek var mı ya da kendi gücünüzü reddetmeye gerek var mı?

Daha önce de bahsettim. Ailecek bizim yanlışlıkla konuldu deyip kullanmadığımız Derya ismi ile her boyutta çalışıp bütünleştikten sonra bu kadar bilgelik alanına ulaştım.

Kim olduğunuzu fark edin. Siz kendinizi fark etmezseniz herkes sizin gücünüzü kullanır.

Ho’oponopono ile Arınma

Bu yazıyı yazdıktan yıllar sonra bu konu ile alakalı yeni bir video çektim. O çalışmayı da ekliyorum.

21.12.2018

Spiritüel Rehber Yasemin Derya Metin