İçeriğe geç

Kaz Dağları İçin Şefkat ve Merhamet Şifası

  • 5 yıl önce
  • 2Dakika
  • 357Kelime
  • 74Görüntülenme

Kaz Dağları İçin Şefkat ve Merhamet Şifası

Tarih: 06.08.2019 – 13.08.2019

İnsanlık olarak kaosu dengeye getirmek için sahip olduğumuz öğreti kaostan düzen gelir. Ancak bu biliş yeni enerji ile uyumlu değil.

Artık denge sadece şefkatle ortaya çıkabiliyor.

Uzun zamandan beri Kaz Dağları ile ilgili eylemler ve imza kampanyaları mevcut. İmza kampanyalarına katıldıktan sonra, gruplardan gelen soruları cevapladıktan sonra ve dün haberleri izledikten sonra her seferinde Kaz Dağlarından öfke enerjisi temizledim. Madem Kaz Dağlarını seviyor ve sahipleniyorsunuz oraya giden neden öfke enerjisi yayıyorsunuz.

Eğer gerçekten Kaz Dağlarındaki bu durumu durdurmak istiyorsanız bu zamana kadar tepki gösterdiğiniz kişilere ve kurumlara sevgi, şefkat ya da merhamet göndermeniz gerekiyor. Yeni enerji sadece sevgi odağında olanı büyütüyor ve gelecek potansiyeli sevgi odağında yaratıyor. Siz öfke, isyan verip sevgi alamazsınız.

Şu niyetle 7 gün boyunca ya da 7 kere linkini paylaşacağım meditasyonu yapın. Dilediğiniz saate yapabilirsiniz.

Kadınların Niyeti: “Kaz Dağların’da altın madeni çıkarılması ile bağlantılı olan uzaktan yakından bu işe imza atmış ya da imza atmamış Türkiye Cumhuriyeti ve Kanada’daki tüm siyasilere ve bürokratlara, Şu an faaliyette olan firmaya, firma bünyesinde ya da taşeron olarak çalışan her insana ve makineye ŞEFKAT enerjimi yönlendiriyorum. Yaptıklarınıza rağmen sizi sevmeyi seçiyorum.”

Erkeklerin Niyeti: “Kaz Dağların’da altın madeni çıkarılması ile bağlantılı olan uzaktan yakından bu işe imza atmış ya da imza atmamış Türkiye Cumhuriyeti ve Kanada’daki tüm siyasilere ve bürokratlara, Şu an faaliyette olan firmaya, firma bünyesinde ya da taşeron olarak çalışan her insana ve makineye MERHAMET enerjimi yönlendiriyorum. Yaptıklarınıza rağmen sizi sevmeyi seçiyorum.”

Meditasyon esansında aklınıza gelen her olumsuz düşünce, duygu ve his esnasında içinizden “seni seviyorum” cümlesini tekrarlayın.