Bu çalışma dünya planına Kasım 2016 itibariyle hizmet vermeye başlayan Torus Mate Gökadası Varlıkları tarafından gerçekleştirilmektedir. Kanallık olarak meditatif halde yapılmaktadır.

“Sevgili insan kardeşlerimiz bizler Torus Mate Gökadası Varlıklarıyız. Bu zamana kadar yeniden hatırladığınız bilgiler eşiğinde sizleri evrensel halinize dönüştürmek için sizlere hizmet etmekteyiz. Edindiğiniz bazı bilgiler sizlerin ruhunuza erişimine engel oluşturduğu gözlemlendi. Artık bu alandan özgürleşmeniz adına sizlere asıl sizi göstermek için sizlerle ve her bir insan aracılığıyla dünya için çalışmaktayız. Enerjilerimiz dünya planı için çok güçlü olduğu için ancak bir insan kardeşimiz bizim enerjimize bağlandığında dünya planına enerjimiz inmekte ve çalışmaya başlamaktadır. Bu çalışma esnasında sizin enerjiniz bizim enerji frekansımıza doğru yükseltilmekte ve sizin fizik bedeniniz aracılıyla dünya enerji hatlarına bizim enerjilerimiz demirlemektedir.

Işık rehberlerinin artması sizin bireysel frekansınıza ve kolektif insan frekansına bağlıdır. Bizler sizlerle çalışarak bu frekansınızı ışığın lehine dönüştürmekteyiz. Bizimle birlikte ışığa hizmet etmek isteyen insan kardeşlerimizi enerjimizle uyumlanması için davet etmekteyiz. Sevgimiz ve ışığımız sizin hizmetinizdedir.”

Grubun enerjisine uygun olarak Yasemin Derya Metin’in yönlendirmesi ile Torus Mate Gökadası Varlıkları tarafından meditatif halde gerçekleştirilecektir.

Uygulayıcı: Yasemin Derya Metin

Ücret: 200 TL