İçeriğe geç

Online 7 Haftalık Dönüşüm Workshopu (Zoom Üzerinden) 

Spread the love

Online 7 Haftalık Dönüşüm Workshopu (Zoom Üzerinden) 

Etkinlik Zamanı: Her Cumartesi 21:00

Etkinlik Süresi: 21:00 – 23:30 (40 dakikalık 3 Oturum)

Etkinlik İçeriği

Hayatınızdaki kaostan kaçmadan hayatınızın kaosu ile iç içe olarak, beklenti illüzyonundan özgürleşip hayatınızı kabule geçebilmeniz için online workshop. 

Bu yola kendi hayatımı güzelleştimek için çıktım. Birçok öğretideki uzun süreli iyilik hayaline bende kapılıp, yıllarca bu hayalin peşinden koştum. Daha sonra kendi ruhumla ve varoluşumla bağ kurabilmek için zorlandım. Bu bağlantıları kurduktan sonra tam iyilik halinin ilahi gerçeklikte gerçekleşebilmesi için işin başka bir matematiği olduğunu öğrendim.  

Bu 7 haftalık workshopta yıllarca ruhsal varlıktan öğrendiğim bilgiler temelinde kendi hayatınızı olduğu hali ile kabul edip, anınızın içinde olan güzelliği bulabilmeniz üzerine çalışmalar yapacağız.  

Her haftaya ait bir başlangıç niyetimiz olsa da açılan şifa alanındaki bilinç ve enerji bizi nereye götürürse şahitlik ettiklerimizi arındıracağız. 

 1. Ders: Kök çakra ile bağlantılı kabulsüz programlarımızın bilgeliği ile bağ kurmak
 2. Ders: Sakral çakra ile bağlantılı kabulsüz programlarımızın bilgeliği ile bağ kurmak
 3. Ders: Solar pleksus çakra ile bağlantılı kabulsüz programlarımızın bilgeliği ile bağ kurmak
 4. Ders: Kalp çakra ile bağlantılı kabulsüz programlarımızın bilgeliği ile bağ kurmak
 5. Ders: Boğaz çakra ile bağlantılı kabulsüz programlarımızın bilgeliği ile bağ kurmak
 6. Ders: Üçüncü göz çakra ile bağlantılı kabulsüz programlarımızın bilgeliği ile bağ kurmak
 7. Ders: Tepe çakra ile bağlantılı kabulsüz programlarımızın bilgeliği ile bağ kurmak

Dönüşüm çalışmalarında kullanılacak temel enerji Torus Mate Gökadası Varlıkları şifa alanı olacağı için Torus Mate Gökadası Varlıkları Enerjisi ile uyumlanmamış herkese uyumlama ve kitapçık hediye edilecektir. 

Enerjisel denge için haftalık derslere katılım önerilmektedir. Özgür iradesi ile haftalık derslere katılım talep etmeyenler katılmadıkları hafta ile ilgili çalışmaları kendi kendilerine yapabilirler. Çalışma enerjisel bilinç alanı ile ilerlediği için derse katılmayanlara o dersin akış bilgisi aktarılmayacaktır.

Kimler Katılabilir

 • Pozitif ya da aydınlık tekamül yolunu seçenler.
 • 25 Şubat 2020 itibariyle alkol alan kişilerle ücretli çalışma yapmam uygun değil. Sadece özgür iradesi ile “ben alkol aracılığıyla benim alanımda olan tüm enerjisel varlıkların yüzde yüz sorumluluğunu evrensel gerçeklikteki gibi alıyorum” diyenler çalışmaya dahil olabilir. Bu konunun nedenlerini merak edenler buraya tıklayarak detayları okuyabilirler.
 • Madde ya da alışkanlık bağımlılığı olanlar da özgür iradesi ile “ben sahip olduğum bağımlılık ya da bağımlılıklar aracılığıyla benim alanımda olan tüm enerjisel varlıkların yüzde yüz sorumluluğunu evrensel gerçeklikteki gibi alıyorum” diyenler çalışmaya dahil olabilir.
 • Şu an aldatma programı içinde deneyimi olmayanlar. (Evli ya da ilişkisi varken başka biri ile ilişkisi olmayan. Evli ya da ilişkisi olduğunu bildiği biri ile ilişkisi olmayanlar.) 
 • Telefon ya da bilgisayarında Zoom uygulaması yüklü olanlar.

Ücret

Ödemeyi haftalık olarak yapmak isteyenlere haftalık ders ücreti: 100 TL (her cuma 17:00’a kadar (Türkiye Saati) 100 TL’yi sizde olan ya da size bildireceğim hesaba ödeyebilirsiniz) Toplam Ücret: 700 TL

7 Haftalık Ön Ödeme: Toplam 600 TL (Workshop başlangıcından önceki cuma 17:00’a kadar (Türkiye Saati) 600 TL’yi sizde olan ya da size bildireceğim hesaba ödeyebilirsiniz.)

Not

Kişi kayıt yaptırsa dahi ödeme alınmadığında derse eklenmeyecektir.

Ders kayıtları dersler tamamlandıktan sonra video linki olarak sizlere iletilecektir.

Ders kayıtlarının başkaları ile paylaşılmaması gerekmektedir. 

Çalışma başladığı zamandan bitinceye kadar sigara ve alkol alımı yapılmamalıdır. (Molalar da dahil)

Bu workshopun enerjisel alanı kişinin dünya ve doğa ile ilişkisindeki saygıya göre değişir. Kişi dünyaya karşı fiziksel ve enerjisel çevre sorumluluğunu aldığında enerji alanı hak edişince artar. Kişi dünyaya karşı umursamaz ve sömürü temelinde olursa enerji alanı hak edişince azalır. 

Kayıt

Whatsapp’tan yazılı mesaj aracılığıyla kayıt için 0505 801 38 79 telefon numarası ile iletişime geçebilirsiniz. Zoom linki de Whatsapp üzerinden size iletilecektir.

Workshop Takvimi

Dersler Türkiye Saatine Göre Yapılacaktır.

 1. Ders: 28 Ocak 2023 21:00
 2. Ders: 4 Şubat 2023 21:00 
 3. Ders: 11 Şubat 2023 21:00
 4. Ders: 18 Şubat 2023 21:00
 5. Ders: 25 Şubat 2023 21:00
 6. Ders: 4 Mart 2023 21:00
 7. Ders 11 Mart 2023 21:00