İçeriğe geç

Ruhsal AŞK Bağlarının Koşulsuz Sevgi Enerjisi İle Şifalandırılması

  • 3 yıl önce
  • 3Dakika
  • 614Kelime
  • 808Görüntülenme

Ruhsal AŞK Bağlarının Koşulsuz Sevgi Enerjisi İle Şifalandırılması

Daha önce yazdığım Ruhsal Bağlantılarımız ve Beşeri Aşk yazısında bizim bu ruhsal bağlantı alanının saflaştırılması için çalışma yapabiliriz bilişi geldiği için bu çalışmayı yazıyorum. Okumaya devam etmeden önce lütfen buraya tıklayıp yazıyı okuyun.

Burada amacımız bizden kaynaklı AŞK Boyutunda meydana gelmiş safsızlığı arındırmak. Bu arınmadan sonra ne olur, onu ancak Yaratıcı bilir. Beşeri aşk yaşanmayacak ruh bağlantınızla saf AŞK ile kutsanmış bir AŞK yaşanır mı bunu bilmiyorum. Sadece bizim sorumlu olduğumuz alanı saflaştırmaya odaklanalım. 

💕 Dünya planında AŞKın saf gerçekliği ile insanların ilişki ve evlilik yaşamasını engelleyen varoluşum boyunca benden kaynaklı her şeyin sorumluluğunu alıyorum.
💕 İnsan olarak sorumlu olduğum AŞKın kutsanmış olmasını engelleyen varoluştaki bana ait her şeyin arınması için koşulsuz sevgi enerjisini yönlendiriyorum.

💕 Varoluşta herhangi bir boyut ve realitede bulunan ruh eşim varsa onunla ilgili benim sorumlu olduğum her şeyin şifalanması için koşulsuz sevgi enerjisini yönlendiriyorum.

💕 Varoluşta herhangi bir boyut ve realitede bulunan ruh ailemle ilgili benim sorumlu olduğum her şeyin şifalanması için koşulsuz sevgi enerjisini yönlendiriyorum.

💕 Varoluşta herhangi bir boyut ve realitede bulunan ikiz alevim varsa onunla ilgili benim sorumlu olduğum her şeyin şifalanması için koşulsuz sevgi enerjisini yönlendiriyorum.

💕 Varoluşta herhangi bir boyut ve realitede bulunan ikiz ruhum varsa onunla ilgili benim sorumlu olduğum her şeyin şifalanması için koşulsuz sevgi enerjisini yönlendiriyorum.

💕 Varoluşta herhangi bir boyut ve realitede bulunan ruh aynam varsa onunla ilgili benim sorumlu olduğum her şeyin şifalanması için koşulsuz sevgi enerjisini yönlendiriyorum.

💕 Varoluşta herhangi bir boyut ve realitede bulunan matcihan ruhum varsa onunla ilgili benim sorumlu olduğum her şeyin şifalanması için koşulsuz sevgi enerjisini yönlendiriyorum.

💕 Varoluşta herhangi bir boyut ve realitede bulunan eş ruhum varsa onunla ilgili benim sorumlu olduğum her şeyin şifalanması için koşulsuz sevgi enerjisini yönlendiriyorum.

💕 Dünyada yaşanan beşeri aşkla ilgili benim sorumlu olduğum AŞKın ilahi gerçeği olmayan her şeyin kolayca kollektif bilinçten ilahi yasalara göre arınması için koşulsuz sevgi enerjisini yönlendiriyorum.

Kendi yaşadığınız deneyimlerle ilgili herhangi bir insana ilişkiniz devam ediyorsa ya da bitmiş olsa da partnerinizle ilgili şikayet etme ihtiyacınız olan bir konu olursa kimseye bir şey aktarmadan “şu an hissettiğim, düşündüğüm her şeyin şifalanması için kendi alanıma koşulsuz sevgi enerjisini yönlendiriyorum” niyetini yapın. Bu sizin kendi alanınızdaki ilişki ve AŞKla ilgili kendinizden gizlediğiniz gerçeklerinizi şifalandıracaktır. Bu hayatta yaşadığımız her şeyin bir sebebi var. Bize düşen sorumluluk bu sebebin bizden kaynaklı alanını şifalandırmak. Karşı taraf ister kendini şifalandırır ister şifalandırmaz biz bunu beklemiyoruz. Biz sadece kendi varoluşumuzu şifalandırıyoruz.