İçeriğe geç

Sirius C Yıldızından Lecimarlar

  • 5 yıl önce
  • 3Dakika
  • 633Kelime
  • 141Görüntülenme

Sirius C Yıldızından Lecimarlar

Bizler Sirius Yıldız Sisteminden yeniden dünyanıza hizmet için geldik. 1000 yıl öncesine kadar dünyaya gelip hizmet ettiğimiz süreler oldu. Ancak 1000 yıl öncesinde dünyada da gerçekleşen değişim sonucu bizim enerji damgamız dünyanız ile uyumsuz titreşime geçti.

Sirius Yıldız Sisteminden çeşitli hizmet grupları bulunuyor. Bu gruplardan çeşitli varlık sınıfımız sizlerle direkt ve telepatik temaslarını gerçekleştirdi ve hala gerçekleştirmeye devam ediyor. Şu an bu mesajı 17 varlık grubundan oluşan Sirius C Yıldızından Lecimarlar olarak gerçekleştiriyoruz. Evrende gördüğünüzden ötesi mevcut. Zihninizden özgürleşebildiğiniz ölçüde bizlerin mesajlarının içeriğini tam olarak algılayabileceksiniz. Bizim sizinle yeniden temas kurmamızın amacı sizin kapalı bilinç dediğiniz insanları uyandırmak için bu temas gerçekleşmektedir. Şu an yapılan ölçümlere göre 100 yıllık bir hizmet süremiz olacaktır. Sizlerin toplu olarak titreşim hızınızın artışı bizim görev süremizi kısaltacaktır. 

Görevimizin ve enerjimizin işleyişi ile ilgili ön bilgiyi iletiyoruz. Şu an birçok ışık grubu dünyanıza hizmet etmek için hizalanma gerçekleştiriyor. Biz de o gruplardan biriyiz. Enerji frekansı en yüksek bireyler dünyanın ley hatlarına bu enerji ağını oluşturmamızda bizlerle iş birliği içinde olacaklardır. Bilinçli olarak bunu bilemeseniz de bu çalışmayı yapacağımız insanlarla ruhsal anlaşmalar yapılmıştır. Hiçbir insanın özgür iradesine müdahale yapılmadan ruhsal düzeyde yapılan anlaşmalarla kontaktlar kurulacaktır. Eylül ayında gerçekleşecek tutulmaya kadar her varlık grubu dünyaya enerjisini demirleyip onunla uyumlu hale gelecektir. Her bir grup insanlığın yükselişinde farklı bir görevle bulunuyoruz. İlk bağlantılar Galaktik Konfederasyon üyesi olan dünya dışı yaşam formu olan galaktik varlıklar tarafından gerçekleştirilecektir. İnsanlarla temas etmemizde tek kriter vardır, o da kişinin enerjisinin yüksekliği. O varlık grubundan gen taşıyıp taşımamanız önemli değildir. 

Şu an kendi grubumuzla ilgili olan görevi sizlere açıklıyoruz. Tamamen kapalı şuurların uyanışını gerçekleştirmek için bu insanlarla önce enerji boyutunda yani sizin rüya dediğiniz durumlarda çalışma gerçekleştirilecek ve daha sonra bireylerin kişisel uyanışı gerçekleşecektir. Uyanmış olan bireylerin bizlerle işbirliği yapması bu süreçte çok önemlidir. Uyanmış olan bireyler kendi duygu ve düşüncelerini ne kadar temiz tutarlarsa kolektif bilinç daha berrak olacaktır. Kolektif bilinç berak olduğunda rüya boyutunda çalıştığımız kişiler bizi daha kolay algılayacaklardır. Enerjimizi insan bedenine uyumlu hale getirebilmek için yine uyanmış olan insan bedeninde olan varlıklara ihtiyacımız olacaktır. Bu çalışma esnasında bizimle iş birliği yapacak olan insanın fiziksel olarak herhangi olumsuz olan bir sağlık sorunu ya da yorgunluk belirtisi ile karşılaşması söz konusu olmayacaktır. Bizler piramitin tepesinden dünyaya bilinç enerjilerini göndereceğiz piramitin altında olan her insan bu enerjiyi bir alt basamağa inmeden daha yumuşak bir hale dönüştürecektir. Bu da siz insanların birbirinize hizmetiniz olacaktır. Bu bilinç enerjisi piramitin en altında olan kardeşinize kadar akacaktır. Yukarıdan aşağıya, aşağıdan yukarıya dönüş şeklide olacaktır enerjinin akışı.

Işığımız ışığınızdır, sevgimiz sevginizdir.

01.08.2016

Mesajı İleten: Yasemin Derya Metin

Etiketler: