İçeriğe geç

Tanrı Zeus’un Mesajı

  • 3 yıl önce
  • 2Dakika
  • 509Kelime
  • 139Görüntülenme

Tanrı Zeus’un Mesajı

Türkiye’de yaşanmış olaylar sonrasında birçok yerden yardım talepleri oldu. Bu taleplerle birlikte sizlerde bildiğiniz yoldan bu durumun dönüşmesi için çalışmalar yaptınız. Geçmişte olduğu gibi artık ne Türkiye’ye ne de dünyaya bir kurtarıcı gönderilmeyecek. Dünyayı kurtaracak siz insanlar olacaksınız. Bunu söyleyerek sizlerden nasıl bir kurtarıcı olmanızı bekliyoruz? İnsanlar kendilerinin, görevlilerde kendilerinin ve dünyanın sorumluluğunu alıp eyleme geçmesini bekliyoruz. Sizlerden saf niyetlerle bu davranışlarınızı gördüğümüzde o zaman ilahi olarak yardım eli uzatıyoruz.Şimdi yeniden Türkiye’ye dönecek olursak; yaşamış olduğunuz terör olayları ülke olarak indiğiniz dip nokta idi. Bu dibi yaşadığınızda ancak hatırladınız yapmanız gerekenleri. Terör, saldırı, can kaybı istemiyorsanız o zaman sürekli olarak bireysel çalışmalar yapıp ülkenizin frekansını değiştirmelisiniz. Yapılan çağrılardan sonra Türkiye’ye yapılabilecek en doğru ilahi yardımın İstanbul üzerinde açılan çift yönlü çalışan bir sevgi kapısı olacağına karar verdik. İstanbul Boğazında (tam yerini özellikle belirtmiyoruz) bir sevgi kapısı açıldı. 

 

Bu kapı size nasıl bir yardım sağlayacak. İstanbul nüfus olarak ve bulunduğu konum itibari ile Türkiye’nin prototipi. Burada meydana gelen değişim İstanbul’da yaşayan İstanbullu olmayanlar vasıtası ile de diğer illere akmaya başlayacak. Bireysel olarak yaptığınız çalışma ile negatif olan enerjileri de bulundukları alanlardan hareket ettirmeye başlıyorsunuz. Olumsuz enerjileri bu kapının bulunduğu yere kadar odaklanarak getirdiğinizde bu enerji o kapıdan geçiş yapacak ve onun yerine sevgi enerjisi İstanbul’a gönderilecek. Nasıl ki geri dönüşüm için ürünleri geri dönüşüm toplama yerlerine götürüyorsunuz. Aynı şeyi olumsuz olarak gördüğünüz her şeyi bu kapıya getirerek yapabilirsiniz. Durumu tespit etmeniz yeterli değil. Çalışmalarla onu bu kapıya kadar getirmeniz gerekiyor.

Yaşamak istediğiniz dünyayı yaratmanız için size sunulan bir hediye olarak görebilirsiniz.

Bu bilgiyi veren varlığın bir veçhesini, sizler Yunan Mitolojisinde Tanrılar Tanrısı Zeus olarak adlandırdınız. Dünya deneyimi zevkli ve dualiteden dolayı zorlu bir deneyimdir. O dönemde yeryüzüne geldikten sonra Tanrı ve Tanrıçalar olarak bizlerde sizlerin olumsuz diye nitelediği deneyimleri yaşadık. Bizler de tıpkı sizler gibi ruhsal olarak kendini yükselten varlıklarız. Birçoğunuzun bildiği hali ile şu an bulunmuyoruz. Tanrı ve Tanrıçaların yolu aydınlık ve karanlık olarak devam eder. Zeus olan veçhede kendini aydınlık yola adamıştır.

Işığım yardım ve rehberlik isteyen herkesledir.

28.03.2016

 
Mesajı İleten: Yasemin Derya Metin
Etiketler: