• 3 sene önce
  • 3Dakika
  • 849Kelime
  • 123

absolute

Merhaba Sevgili Yasemin

Absolute alan için bilgi iletmek için Başmelek Zadkiel aracılığıyla sana bilgi iletiyorum. Ben kaynak bilgelik katı varlığıyım. Ancak şu an frekansım dünya boyutu ile iletişime geçmeye uygun değil.

Sizin bulunduğunuz dünya planı var oluşun en renkli yaşam gezegenlerinden biri. Birçok varlık ve insan grubu bir arada yaşıyorsunuz. Bunların bir kısmını fiziksel gözünüzle görürken bir kısmını göremiyorsunuz.

Senin en çok zorlandığın grup olan absoluteler en çok insan formunda olan varlık alanında bulunuyor. Bu varlıklar uzaylıların genetik müdahalede bulunduğu insanlığın hepsi için geçerli tanımlama. Sadece var oluştaki ışık özünüz arttıkça diğer genetik alanlar kapanıyor. Senin de yaşam döngünde genler aktif olduğu zamanlarda frekans olarak absolute frekansında olduğun dönem vardı. Bu lise 2. Sınıf ile üniversite 2. Sınıf arasındaki zaman dilimindi. O dönem ergenlikten geçişin sonları olduğu için kendindeki ruhsal deneyimin çok fazla farkında değildin. Bu durum için genel bir zaman dilimi belirtemiyoruz. Tüm genetik alanın saf genine dönüştüğü anda o zaman aydınlık alanın aktif oldu. Bundan önceki sürecin pozitif alandı.

Şimdi bu grubu tanımlaman için uygun olabilecek yöntemleri sana sıralayacağım.

Kendi varlık alanı ve sınırları bu insanlar için çok önemlidir.

Kalpleri yerine daha yoğun olarak zihinleriyle hareket ederler.

Kendilerini zihinle ifade ederler.

Kalp tanımı çok net beliremez.

Bu grup dilerse ve kendi üzerine çalışırsa dengeli bir alan olan pozitif ya da aydınlık alanda tekamül edebilirler. Ancak sıkı çalışma programı uygulamaları gerekir.

En yoğun duyguları kararsızlıktır. Her ne kadar zihinleri ön planda olsa da sezgilerini yorumlayamadıkları için karasızlık alanında bulunurlar.

Sevgi alanında kendilerinin çok fedakar olduğunu sanarak herkese bu yönde kendilerini ifade ederler.

Sevginin gerçeğini bilemedikleri için kendi içlerinde ilgi olan duyguyu sevgi sanırlar.

His alanları pek güçlü değildir.

Endişe ve güvensizlik seviyeleri yüksektir. Kendilerini güvende hissetmek için pozitif ve aydınlığın enerjileri ile kendilerine koruma alanı oluştururlar.

Kalbin içindeki ışığa ulaşmaları zordur.

Rahatlama duygusu onlarda daha sık ortaya çıkar. Rahatladım diye kendilerini ifade ederler.

Sevginin tanımı olmadığı için aydınlığın gerçek olan sevgisi onların alanında boğucu etki yaratabilir.

Aydınlığa besledikleri hayranlık onların alanında daha çok bulunmalarına sebep olur. Bu alana ruhsal olarak çekilirler. Her ne kadar aydınlık için zarar verici gibi algılansa da bu davranış aydınlığın alanında koruma bölgesi oluştururlar. Aydınlığın alanına çok yaklaştıklarında bu defa güçlü bağlar oluşturmaya başlarlar ve artık kendilerinin aydınlık olduğunu sanırlar. Bu da özlerini inkar etmesine sebep olur.

Sizlere bu kadar yoğun bu kişileri gösterme sebebimiz onları kendileri ile yüzleştirmeniz için. Kendi öz ışıklarını onlara fark ettirdiğiniz takdir de ve seçerlerse gerçekten pozitif ve ışığa dönüşebilirler. Ancak sizlerin onu kendi enerjinizle beslememeniz gerekir. Kendi içinde olan karanlık alanın sıkıntısını fark edip bu gücü itici güç olarak kullanmaları gerekiyor. İtici güç olarak kullanmamaları halinde kendi ruhsal yolları aynı alanda kalır.

Hepiniz eşit olarak sistem tarafından desteklenirsiniz. Aşama kaydetmeniz kalbinizdeki ışığa odaklanmanızda ve zihinsel olarak kararlı olmanızda yatar.

Onları yaşam alanınızdan itmek yerine kendi enerji alanınızı bu gruba karşı kapatın. Alanınızda gerçekten dönüşmek isteyenler kalsın. Diğerleri ile bir arada olmanız ne sizin ne de onun hizmet yoluna uymaz. Zihinsel karmaşa yaşarsınız.

Alanınızı kapattığınız zaman sadece bir kere yanınıza gelirler ondan sonra sizin alanınızda bulunmayı tercih etmezler.

Alan kapatmadığınız takdirde onlara ait negatif ya da karanlık duygular sizin alanınıza akış yapar. Hiç olmadık yerde olmadık tepkiler verirsiniz.

Aydınlığa yeni geçiş yapmış olan bir insanın etrafında absolute varlıklar olması aydınlığa kişi adapte olana kadar uygundur. Aydınlıkta dengeye gelmiş kişi artık alanını absoluteye kapatmalıdır. Yukarıda belirtilen nedenler açık kalması halinde dengesizliğe sebep olur.

Absolute olan aydınlığın etrafındaki insanlar negatif alanlarını dengesizleştirecek duyguları yoğun olduğu zaman karanlık düşünceler daha yoğun bir şekilde bu kişinin zihnine hücüm eder. Bu alanda aydınlığın saldırı altındaymış gibi hissetmesine sebebiyet verir.

Mesaj Alım Tarihi: 06.10.2017

Mesajı Alan: Yasemin Derya Metin

You may also like