İçeriğe geç

Teknolojik Gelişim ve Büyüme Bağlantısallığı

  • 2 yıl önce
  • 3Dakika
  • 633Kelime
  • 296Görüntülenme

Teknolojik Gelişim ve Büyüme Bağlantısallığı

Teknoloji en hızlı döneminin başında. Her birimiz hem hayatımızda hem de işimizde teknoloji ile ışık boyutunun bilgeliğinde bağ kurup, önce gelişmeyi daha sonra da büyümeyi hedeflerimiz arasına dahil etmeliyiz.

Teknolojiyi sevsem de henüz onun hızına uyum sağlamış değilim. Teknolojiye uyum sağlamayı yeni çıkan her teknolojik aleti satın alıp, kullanmak olarak tanımlamıyorum. Teknoloji ile sağlıklı ve dengeli bir adaptasyon benim için daha önemli.

Lisede hayalim astronot olmaktı. Türkiye’de bir uzay ajansı olmadığı için bu hayalimden vazgeçmiştim. Yıllar sonra NASA’da çalışan Türk bilim insanından haberdar olunca, hayatımı ne kadar kısıtlamış olduğumu fark etmiştim. Aynı zamanda kendim NASA’da çalışıyor gibi mutlu olmuştum. 2019 yılında Türkiye İnovasyon Haftasında Türkiye’de katılacağı etkinlik için fuara gitmiştim. Dijital sanatta dahil bilmediğim bir çok konuyla ilk bağlantımı kurmuştum. O etkinlikten sonra teknoloji ile ilişkimi güncelleyip duruyorum.

Henüz sanal gerçeklik ve arttırılmış gerçeklikle barışamamış olsam da teknolojik gelişmenin insana fayda tarafı beni mutlu ediyor.

Bugün uyandığımda Kozmik Teknoloji Varoluş Boyutundan enerjisel bir konuda rehberlik istemek için onları alanıma davet etmiştim. Onlarla çok tatlı bir çalışma yaptık. Daha sonra da kendi hayat planıma daha fazla teknolojiyi dahil etmeyi düşündüm. Peki bunların ne olduğunu buldum mu? Tabii ki hayır 🙂  Bulmak için Kozmik Teknoloji Varoluş Boyutundan hem kendim hem de sizler için daha fazla teknolojiyi dahil edebilmenin önünün açılması için bu yazıyı yazdım.

Daha önce uzun bir arınma çalışması yazmıştım. Okumamış olanlar buraya tıklayarak yazıyı okuyabilir. O arınmayı sürekli hatırlayamayacağımızı düşündüğüm için çok basit bir niyetle teknolojik konuda sıkıştığımızda destek alabileceğimizi algıladım. “Kozmik Teknoloji Varoluş Boyutu Varlıklarını ilahi yasalara göre alanıma davet ediyorum şu an yaptığım iş için onlardan yardım talep ediyorum.” Bu niyet o an yapmanız gereken işlerle ilgili daha pratik çözümlerin aklınıza gelmesine aracılık eder. Ayrıca hayat planınıza dahil etmeniz gereken teknolojik bir araç varsa onunla ilgili ilahi olarak arınması ya da sizin için kolaylaşması gereken alanlar varsa bunların da hak ettiğiniz şekilde sizinle olmasına aracılık ederler.

Kozmik Teknoloji Varoluş Boyutu Görevlilerin hizmet alanı en basit makineden en gelişmiş yapay zekaya kadar her aleti ve makineyi kapsıyor.

Bu akşam bana olan desteklerini de yazayım. Evde kullandığımız sebilin musluğunu değiştirecektim. Önce İngiliz anahtarı ile gevşetmeye çalıştım. Çok maharetli olmadığım için ilk denememde başarılı olamadım 🙂 daha sonra Kozmik Teknoloji Varoluş Boyutu Görevlilerinden yardım istemek aklıma geldi. Onlardan yardım istedikten sonra kolayca çıkarıp, yeni musluğu da kolayca taktım. Çok mutlu oldum ve onlara bu zamana kadar tüm destekleri için bu yazı aracılığıyla birikmiş tüm teşekkürlerimi de iletiyorum.

Teknolojinin ışıl ışıl ve ışık ışık gerçekliği bizimle olsun…

21.04.2022

Etiketler: