Uzaktan Işık DNA Aktivasyonu

Sahip olduğumuz DNA, varoluşun çoğu alanını içeren bir genetik çorba halinde. Dünya planına gelirken hem düalite perdesi kalın olduğu için hem de o zaman dünyada var olan ışık/karanlık oranı gerekliliğinde bu oluşum bize hizmet etmekteydi.

2012 yılından beri dünya ışık oranında büyük bir artış oldu. Bu artış doğrultusunda bize de çeşitli armağanlar sunuldu. Artık her tekamül yolunu barındıran genlerimizin hepsi ile tekamül etme zorunluluğumuz ortadan kalktı. Pozitif veya aydınlık tekamül yolunda ilerlemekte olanlar artı sahip oldukları dünyasal ve evrensel DNA’nın sadece Işık alanında olmasını seçebilecekler.

Dünya planında direkt Işık DNA varlıkları tarafından bana yapılan bir uyumlama. Saf kaynaktan gelen bir ruhsal plana hizmet eden bir uyumlama.

Bu bilgi yolu ile sizin seçeceğiniz bir çalışma olmayacak bu çalışma ruhunuz tarafından sezgisel olarak onaylanıyorsa benimle iletişime geçmenizi öneririm. Bu çalışmaya beni uyumlayan grup uzaktan çalışmayı onayladığı için açabiliyorum. Yüz yüze gelme şansımız olmayan insanlarla da çalışma yapma fırsatı sunulduğu için ben çok mutluyum.

Çalışmanın Kişiye Yararları

  • Bu aktivasyon hem size hem de yaşayan aile bireylerinize etki edebilecek.
  • Zorlandığınız dönüşümler daha kolaylaşacak.
  • Ailenizin yaşamış olduğu zorluklar tekamül yolunda sizin zorluğu olmayacak.
  • Aile bireylerinden herhangi birinin bu uyumlamayı alması yeterli.

Çalışma Süresi: 3 gece sürecek, yatarken göndereceğim niyeti yapmanız yeterli olacak.

Biz ışığa dönüştükçe bulunduğumuz çevre ve para da ışığa dönüşecek.

Verilen Dökümanlar: (Uyumlamadan 1 ay sonra gönderim gerçekleştiriliyor.)

  • E-sertifika (jpeg formatında)
  • Boş e-sertifika (jpeg formatında)
  • Uyumlama kitapçığı (word formatında)

Not: Çalışma süresince üç gün boyunca alkol alınmaması gerekiyor.

Kayıt için kişinin göbek adı varsa göbek adı dahil tam isim soy isim ve başka vatandaşlıktan gelen ismi varsa tam isim soy isim iletilmesi gerekiyor.

Ücret: 50 TL

Uygulamacı: Yasemin Derya Metin

(Bir süre ben uyumlama yapmayacağım. Uyumlama almak isterseniz aşağıdaki listede bulunan arkadaşlarla iletişime geçebilirsiniz.)

Diğer Uyumlayıcılarımız: Benden uyumlama almış ve uyumlama çalışması yapan uyumlamacılarımızın listesine buradan ulaşabilirsiniz.