“Sevgili ruhsal deneyim yaşayan insanlar,
Sizlerle zaman zaman Serafim Melekleri olarak çalışıyoruz. Bizlerin çalışması sizlerin daha kaosa geçiş yaptığınız dönemlerde gerçekleşiyor. Dünyayı sizler değiştireceksiniz. Sizin için dünyayı değiştirecek kurtarıcı gelmesini beklemeyi artık bırakmanız gerekiyor. Kendi sorumluluğunuzu alıp güçlenmeniz için bizler sizinle çalışma gerçekleştireceğiz.

Dünyasal isteklerde bulunduktan sonra bir çoğunuzda ruhsallıktan uzaklaştığınıza dair korkular ortaya çıkıyor. Dünyada ve ruhsallıkta dengede olduğunuz sürece her şey yolunda gidecektir. İçsel dengenizi bulamamanız kendi içinizden kaçmanızdan kaynaklanıyor. Kendinizdeki her şeyle yüzleşme cesaretini kazanmanız için sizlerle çalışıyoruz.

Katılan her bir katılımcıya özel alan açılarak şifa alanı sizinle uyumlanacak ve hayatınızda tam olarak denge gerçekleşene kadar sizlerle çalışma bu enerji alanından devam edecek. Yoğun olarak çalışma yapılacak alan egonuzla olacak. Sizi kaosa sürükleyen parçanız egonuz. Egonuz ne kadar dengede olursa sizler de o oranda dengede ve huzurlu olursunuz.

İnsanlara çok fazla uyarı yapıldı. Hala insanlık egosuna tutunmaya devam ediyor. Egonuza tutunmayı seçtiğinizde ruhunuz da sizler için daha zorlu planları hayatınıza dahil etme potansiyelinde olacak. Bu potansiyellerinizi elimine etmek için bu çalışmayı sizlerle gerçekleştireceğiz.”

Serafim Melekleri ve Sevgi Bilgeleri

Çalışma Şekli: WhatsApp grup çalışması şeklinde gerçekleşecek. Tüm yazışmalar sadece grup mesajı aracılığıyla gerçekleştirilecektir. 7 gece boyunca sizlere göndereceğim ses kaydını dinleyerek uyuduğunuzda enerji alanı sizin için aktif olacaktır. Bu 7 gece boyunca sizin kendi içinizdeki gizemli alanlar Serafim Melekleri tarafından şifalandırılacak. Yaşamınızda sizi yoran her şeyden kalben istediğiniz sürece sizi arındıran bir çalışma olacak. Dünyada kendiniz ve tüm insanlık için iyi niyetler için seçim yapabilmenizin önündeki engellerin kaldırılacağı bir çalışma olacak.

Çalışma Süresi: 7 Gece

Ücret: 140 TL