İçeriğe geç

Yeni Bir Sayfa

  • 4 yıl önce
  • 3Dakika
  • 612Kelime
  • 96Görüntülenme

1

Yeni Bir Sayfa

2017 benim için harika deneyimlerle birlikte çatışma alanlarını da beraberinde getirdi. Çatışma yaşadığım alanlar ruhu hayatının tamamen değişmesini isteyen insanlardan ve benim sistemi değiştiren ruhumdan kaynaklandı.

Her birimiz çok boyutlu varlıklarız. Çalışmalarımın ilk başında benim hedefim ruhsal alandı. Onun için insan formunun bir çok alanını görmezden geldiğimi ya da önemsemediğimi fark ettim. Daha sonra insana ait her parçayı görüp kabul ettim. Bazı parçaların alt ayrımlarına nasıl davranacağıma dair bilgi kaydı bende yoktu. Var oluş planındaki üst oyunu çok kolay algılıyordum ve çok hızlı aksiyon alabiliyordum. Ancak dünya planındaki insan oyununun bir çok alanını bilmediğimi deneyimlerimle fark ettim. Bilmediğim için de kişilikle, zihinle, mantıkla, bilinçaltıyla, egonun belirli parçalarıyla ve alt benlerle çatışmalı dönüşüm sağladığımız için bana göre yavaş yavaş aksiyon alarak ilerledik. İnsanlıkla ilgili alan biraz dengeye geldiğinde yeni alan ortaya çıktı.

Bir sonraki öğrenme alanım insanlığın oyunundaki oyun sistemleri ve oyun araçlarıydı. Bunu hala öğrenmeye devam ettiğimi düşünüyorum. 39 yıl yaşadığım dünya içinde ortaya çıkan durumlarda hala iki yaşındaki çocuk şaşkınlığı ile bakakalıyorum. Kendime inanıyorum 300 yıl içinde mutlaka tüm detayları öğrenip, anlayacak ve dönüştüreceğim.

İnsanların ruhunun isteğini duyduğum için kolları sıvayıp hızlıca o şartlar için kişiyi hızlandırılmış dönüşüme alıyordum. Bu hızlandırmadan dolayı bilinçaltının kabul etmesi için ani ve sert tepkilerim oluyordu. Bu tavırlarım dolayısıyla ben astrolojinin en sert öğretmeni Satürn tanımına girdim 🙂  Bu durum beni çok yoruyor ve rahatsız ediyordu. Bunun olmaması için çok fazla var oluş planına istekte bulundum. Aldığım rehberlik “karşındaki insanın değişiminde onun anladığı davranış biçimi bu olduğu için bu davranışı açığa çıkarıyorsun” o enerji alanını dengelemek gerçekten yorucu olduğundan kendime konfor alanı yaratmak için sürekli bildiğim her yöntemle arınma yaptım. Şükürler olsun bu işe yaradı ve 2018 yılında artık görev alanım daha ılımlı alana geçti. 2018 benim Jüpiter etkisini yaşamımda ortaya çıkaracağım bir yıl olacak. Değişim dönüşüm sağlayacak insanlarla da daha muhlis dönüşümleri gerçekleştireceğim. Bu bana evrenin verdiği en muhteşem hediyesi oldu.

Bende evrene insana ait ruhsal, kişilik, var oluş parçası ve var olan sistemlere ait her şeyi görüp, kabul edip, değişim isteyen parçanın diğer parçalarla uyumunu sağlayarak bu yolda ilerleyerek teşekkürlerimi ve şükranlarımı ileteceğim.

Her şey seni görüyor ve varlığına saygı duyuyorum. Var oluştaki hiç bir parça yok olmayı istemiyorsa onu yok etme misyonum yok. Sadece ilahi olarak yapmam gerekeni yapıyorum. Bizi seviyorum. Tüm var oluşa bildiriyorum 🙂

01.01.2018

🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰