İçeriğe geç

Zorbalık Programı

Spread the love
  • 2 sene önce
  • 2Dakika
  • 518Kelime
  • 153Görüntülenme

Zorbalık Programı

Ben kendimi bildiğimden beri adını bilmeden kaçındığım bir durum var. Gece rüyamda bu konu ortaya çıktı. Sabah uyandığımda rüyada huzursuz olduğum için adını bilmeden çalışma yapıyorum. 

Çocukluğumdan beri izlediğim dizilerde okul ya da iş yerinde sessiz olan kişinin diğerleri tarafından hayatının zehir edildiği bir sürü sahne geldi. Sonra okul hayatımı düşündüm. Okulda az sayıda arkadaşımın olma nedeninin izlediğim bu dizilerdeki insanlar olduğunu fark ettim. Bende sessiz bir insandım. İnsanların bu tarz eylemlerine maruz kalmamak için sosyal olmadığımı fark ettim.  

Ama iş hayatının ilk yılında korktuğum başıma geldi ve ne kadar çalışırsam çalışayım bu işkenceye maruz kaldım. Tabi bir yıl ancak dayandım.  

Sonra iş hayatında bu deneyimi tekrar yaşamamak için değiştim. Rüyamda bu değiştiğim iş yerinde başlayıp, daha başka ruhsal baskının olduğu hale dönüşüyordu. 

Hem rüyayı hem de hayatımda direkt ya da dolaylı yoldan şahit olduklarımı arındırdım.  

En sonunda tatttraaaammmm konu açığa çıktı. Zorbalık kavramı beni yıllarca hareketsiz bırakmış. Çocukluğumda hatırlıyorum halkın içinde de böyle insanlar vardı onlara edepsiz, cazgır gibi kelimeler kullanılırdı.  

Zorba insanları kendi içimde ne yaparsa yapsın kendini mutlu hissedemeyen, kendi gücünü diğer insanları aşağılayarak ortaya koyup, mutlu insanlara tahammülü olmayan insanlar diye tanımlıyorum. 

Sizde zorbalığa maruz kaldınızsa ya da başkalarına zorbalık ettinizse şu çalışma ile temizlik yapabilirsiniz.  

“Dünya planında sorumlu olduğum tüm zorbalık enerjisini kaynağa gönderiyorum. Açılan boşluklara yeni enerji frekansında ilahi eşitlik enerjisinin dolmasını seçiyorum.  

Bilerek ve bilmeyerek zorbalık yaptığım her insandan özür diliyorum. Bilerek ya da bilmeyerek bana zorbalık yapmış her insanı da kalben affetmeyi seçiyorum.  

İnsanlık planında zorbalık deneyimi olmadan yaşamak mümkün. Bu deneyim alanının insanlık planında var olması için kendi sorumluluğumu alıyorum. Üçüncü boyut realitesinde ve enerjisel boyutlarda kendi gerçekliğimin farkında olmayı seçiyorum.  

İnsanlık planında sevgi odağında her insanla iletişimde olmayı seçiyorum. Sevgi dilinde iletişimde olmayan her insanı da hayatımdan yolcu ediyorum” 

06.02.2020

 
Etiketler: