Bireysel Meditasyon – Birlik Meditasyonu

Çalışma İçeriği

 
Birlik bilinci düşüncede ve sözde çok kullanılan ancak ilahi gerçeklikte enerjisinin büyük bir kısmı boşluk içeren bir alan gerçekliği olmuş durumda.
 
Bu çalışmada hücresel hafızaya ilahi gerçeklikteki birlik bilinci kodları aktivasyonu gerçekleştirilecek. Bu aktivasyon katılımcının yaşam planındaki kendi özgür irade seçimleriyle yaşamında kişi tarafından tezahür ettirilecek.
 
Birlik boyutunda insan gerçekliği ile yaşam rehberlerinin de çalışma esnasında uyumlanması gerçekleştirilecek. Kişi kendi sorumluluğunu kalben aldığında bu rehberliği kendi içinde ortaya çıkarabilecek.
 
Bu çalışma alanında dışsal bilgi veri akışından ziyade içsel varoluş gerçekliğine kişinin ulaşması için enerji boyutu daha yoğun olarak kişinin alanında çalışacak.
Bu şifa alanı bireysel olarak kendi kendinize yol alacağınız şifalanma alanı. Meditasyon esnasında açılan alanlar ve sonrasındaki algılamanız gereken her şey sizin sorumluluğunuzda.

Çalışma Şekli

Kişinin bireysel olarak kendi yolculuğunda kendi kendine rehber olmasına aracılık etmesi için meditasyon kaydı amr formatında ve Soundcloud özel linki kişiye iletilecektir. Egosal ya da nefsani programlar devreye girip; kişinin birlik bilinci dengesi bozulduğu her zaman dinlenebilir.

Not: Ses kaydı gönderimi sadece bir kere yapılmaktadır. Kaydı telefon ya da bilgisayarda korumak; kişinin kendi sorumluluğundadır. Lütfen yedeklemelerinizi yapın.

Ücret: 25 TL

Bu meditasyonun tüm geliri Türkiye’de zorlu süreçleri deneyimlediğimiz süreçlerimiz olduğu sürelerde ihtiyaç sahiplerine, kaos deneyimini bitirdiğimiz zamanlarda da daha konforlu yaşam dengesini henüz kuramayanlara bağışlanacak.