Bireysel Meditasyon – Torus Mate Gökadası Varlıklarıyla DNA Şifası

Çalışma İçeriği

2016 yılında ruhsal olarak bağlantıya geçtiğim aydınlık tekâmül yolunda olan fiziksel ve ruhsal DNA ve gen alanında insanlığın tekâmülünde yükseliş için çalışmalar yapan Torus Mate Gökadası Varlıklarının dinleyicinin frekansına uygun çok boyutlu ilahi şifa alanı ve Torus Mate Gökadası Varlıkları enerjisi ile uyumlanma.

  • Dünyasal olarak kişiye göre zorlayıcı süreçlerin dengelenmesi için
  • Ruhsal dönüşümünün hızlandırılması için
  • Hekim tarafından tedavi görülen sağlık sorunlarına desteklemesi için

dinlenebilir.

Grup hakkında, buraya tıklayarak bilgiye ulaşılabilir.

İlahi yasalara uygun olan pozitif ve aydınlık tekâmül yoluna hizmet eden şifa enerjilerini güçlendirmek için de uyumlanma sonrası Torus Mate Gökadası Varlıklarıyla şifa alanı güçlendirilebilir.

Çalışma Şekli

Kişinin bireysel olarak kendi yolculuğunda kendi kendine rehber olmasına aracılık etmesi için meditasyon kaydı amr formatında ve Soundcloud özel linki kişiye iletilecektir. Meditasyon kaydı her dinlemede yeni bir alanı şifalandırır. Ses kaydı ile birlikte Torus Mate Gökadası Varlıkları ile ve kişi kendi içsel rehberliğine erişinceye kadar rehberlik edecek, bir kitapçık ve png formatında katılım e-sertifika gönderimi de yapılacaktır.

Meditasyon enerjisi aşağıdaki şekillerde kullanılabilir. 

  • Meditasyonun şifa alanına izin vererek dinleme.
  • Başka insanların özgür iradesine müdahale etmeden sizin yaşamınızdaki konuların şifalanmasına niyet ederek dinleme.

Not: Ses kaydı gönderimi sadece bir kere yapılmaktadır. Kaydı telefon ya da bilgisayarda korumak; kişinin kendi sorumluluğundadır. Lütfen yedeklemelerinizi yapın.

Ücret: 120 TL

Whatsapp Mesaj Aracılığıyla İletişim: 0505 801 38 79