İçeriğe geç

Bireysel Meditasyon – İllüzyondaki İllüzyonlardan Özgürleşme Çalışması

Spread the love

Bireysel Meditasyon – İllüzyondaki İllüzyonlardan Özgürleşme Çalışması

Çalışma İçeriği

Ruh üçüncü boyut deneyimine gelirken unutma perdesi ile birlikte illüzyon (yanılsama) olan bir gerçekliğin içinde var olmayı seçti. Bu her insanın deneyimlemesi gereken bir illüzyon.
 
Aldığım rehberlikler esnasında absolute ya da karanlık tekamül yolundan olan insan ya da enerjisel varlıklar ise insana olmaması gereken illüzyon perdeleri oluşturuyorlar. Bu illüzyon perdeleri ile insanların hayatında kendi varlıklarını olduklarından farklı şekilde sürdürüyorlar. Şöyle örnekleyebiliriz bu insanın kişiliği aslında çok pozitif ve olumlu değil ancak yaşamını bu illüzyon perdesi arkasından devam ettirdiği için onun hayatındaki çoğu insan o kişinin çok iyi olduğunu sanıyor. Bu durum içinde olan kişi de o insanı iyi olarak tanımladığı için çoğunlukla bu kişi ile ilgili olumsuz deneyimler yaşıyorlar.
 
Bu çalışmada amaç kişilerin size oluşturduğu ya da sizin kişilere oluşturduğunuz ilahi izinli olduğumuz illüzyon perdelerini kaldırıp ilahi gerçekliği bilerek yaşamınızdaki insanların ve sizin kendi kişilik gerçekliğinizle sadece dünya illüzyonu içinde varlığınızı sürdürmeniz.
 
Sadece Dünya planının illüzyonunu bilerek bu yaşamı sürdürmek de kişinin var oluş gerçekliğini daha kolay kavramasına aracılık edecektir. İkinci değişim elbette süreç alan bir değişim, her insanın idrak frekansına uygun açılımlar gerçekleşecektir.
 
Bu çalışmaya ihtiyacınız olup olmadığını kalbiniz bilir. Kalbiniz evet diyorsa benimle iletişime geçebilirsiniz.

Çalışma Şekli

Kişinin bireysel olarak kendi yolculuğunda kendi kendine rehber olmasına aracılık etmesi için meditasyon kaydı amr formatında ve Soundcloud özel linki kişiye iletilecektir. Kişi hayatında herhangi bir karmaşa olduğunda veya kararsız kaldığı zamanlarda da dinleyerek; iç karmaşasını arındırıp yaşama karşı daha net olmasına da aracılık eder. Akıl ve kalp arasındaki yol her dinlemede güçlenir.

Not: Ses kaydı gönderimi sadece bir kere yapılmaktadır. Kaydı telefon ya da bilgisayarda korumak; kişinin kendi sorumluluğundadır. Lütfen yedeklemelerinizi yapın.

Ücret: 50 TL