İçeriğe geç

Uzaktan Düalite Beden Dengesi Şifa Enerjisi 

Uzaktan Düalite Beden Dengesi Şifa Enerjisi 

Çalışmayı Kaynaktan Tezahür Ettiren: Yasemin Derya Metin 

İnsanlığa Hizmet Başlangıç Zamanı: 29.06.2022 

Şifa Ön Bilgilendirme 

Ruhsal olarak pozitif ya da aydınlık tekâmül yolunu seçmiş sigara, alkol ve uyuşturucu kullanmayanların ya da gerçekten bırakmaya niyet eden insanların kendi kendine uygulayabileceği bir şifa enerjisidir. Bağımlılık alışkanlığı vücutta ekstra stres yarattığı için hormonal dengesizlik şifa esnasında ani bir sağlık sorununa sebep olabilir. 

Biyolojik rahatsızlıklar için modern tıptan tedavi alırken, bedenin kendi kendine iyileşmesini kolaylaştırmak için sadece destekleyici bir enerjidir. Hekim kontrolleri ve tıbbi tedavi aksatmadan yaptırılmalıdır. 

Yaratıcı’nın izin verdiği şifanın tezahürüne aracı bir enerjidir. İlahi planda olması gereken olur. 

Atlantis döneminden başlayarak insan bedenine dünya dışı yaşam formları tarafından çeşitli müdahaleler yapılmıştır. Bu müdahaleler sonucu Yaratıcı tarafından kusursuz olarak yaratılmış insan bedeni kusurlu hale gelmiştir. Düalite Beden Dengesi Şifa Enerjisi genetik olarak kişiye geçmiş olan kusurlu yapının doğal haline dönüşüne aracılık edecektir. 

Çalışma DNA düzeyinde başladığı için eğer kişide bir hastalık varsa bu semptomların etkisinin kalkması zaman alacaktır. 

Uyumlanma Süresi: 25 Dakika. 

Uyumlanma Süreci: Yüz yüze veya uzaktan, bireysel ve 10 kişilik grup uyumlaması olarak yapılabilir. Uygulamacı ve uyumlanacak kişi niyeti yaptıktan sonra 25 dakika boyunca gözler kapalı sessizce yatarak ya da oturarak uyumlanmayı gerçekleştirirler. Düalite Beden Dengesi Şifa Enerjisi bilinci tarafından uyumlama gerçekleştirilir. Uygulamacı sadece şifanın kapısını açar. Uyumlama esnasında herhangi bir meditatif müzik ya da meditasyon dinlenmemelidir. 

Gün içinde uygulamacı kendini enerjisel ve duygusal olarak dengede hissediyorsa birden çok uyumlama yapabilir. 

Ücret Bilgisi: Bu çalışma insanlığın sağlıklı yaşam programını ortaya çıkarması için İlahi Şifa Kaynağından gelen ücretsiz bir çalışmadır. Çalışmadan uygulamacı herhangi bir bedel talep ederse kendine karmik bir program yaratır. 

İnsanın kendini düalite deneyim alanını dengeleyebilmesi ve herkesin birbirine para döngüsünden özgür destek olması için ortaya çıkmıştır. 

Uyumlama İçin Telegram Grubu: Ücretsiz uyumlama için lütfen buraya tıklayarak Telegram grubuna dahil olun.