Bu yazıya başlamadan önce lütfen önce buradaki linke tıklayarak yazıyı okuyun. Orada yazdıklarım sizin yolculuğunuza uygun olacaksa aşağıdaki çalışmaları yapabilirsiniz.

Her birimiz dünyaya farklı amaçlar için geldik. Artık bildiğim görevlerimden biri insanların değişiminde onlara sadece yol göstermek. Bana her şeyi öğrendiklerimden farklı yaptırıyor ruhsal rehberlerim. Ben de onların yönlendirmesi ile yapıyorum.

Önce benimle çalışmak için beni tercih eden güzel yüreklere teşekkür ediyorum. Bu çalışmalarla, hem bu yaşamınızı hem de var oluştaki yaşamlarınızı bana güvenerek açtığınız için teşekkür ediyorum.

Biraz benim çalışma şeklimi sizlere aktarayım. Ben ancak kendi ruhsal sorumluluğunu alma seçimini yapmış insanlara yol gösterebiliyorum. SÇalışma yapmak istiyorsanız ancak bir türlü bunu denk getiremiyorsak lütfen önce seçiminizi yapın. Eğer sorumluluk alırsanız sistem bizim için her şeyi programlamaya başlıyor. Bizim bir şeyleri zorlamamıza da gerek kalmıyor.

Bu sorulara kalben ilahi gerçeklikte evet dediğiniz anda sorumluluğunuzu almış oluyorsunuz.

  • Var oluşunuzdaki her yaşamın %100 Sorumluluğunu alıyor musunuz?
  • Farkında olduğunuz ya da olmadığınız tüm alanlarda özgür iradenizle mağdur ve maktul oyunundan özgürleşmeyi seçiyor musunuz?
  • Yaratıcı’ya/Allah’a inanıyor ve güveniyor musunuz?
  • Bana ruh, zihin, beden, ego, kalp ve yüksek benliğinizle spiritüel rehber olarak güveniyor musunuz?
  • Bu çalışmada dönüşüm için gerekli sorumluluğunuzu özgür iradenizle %100 alıyor musunuz?

2017 yılından beri ücretsiz yaptığım toplu meditasyonların ya da içsel olarak yapmamam gereken meditasyonların kaydını Yasemin Derya Metin Youtube kanalıma yüklüyorum.

Bunların hepsini yapmam tek bir amaca hizmet etmiyormuş. İkinci amacı da bireysel çalışma öncesinde insanların bu meditasyonlarla; öncesinde kendini arındırmasıymış. Ben de hayatımı sizlerle yaşayarak öğreniyorum. Neler yapmam neler yapmamam gerektiğini. Bu ses kayıtlarının bir kısmını dış ortamda çektik. Hem grup alanında olan insanların etkileri hem de o alana dahil olmuş olan diğer sesler aslında bizim üzerini örttüğümüz ve şifalanması gereken noktalar.

Bireysel çalışmalarda alacağınız aynı etkiyi bu meditasyonlarla da sağlıyorsunuz. Eğer “para vermediğim çalışma bende verimli olmaz” inancınız varsa o zaman 25 TL karşılığında Hayatı Kolaylaştırıyorum e-kitabımı satın alabilirsiniz.

Bu kadar açıklama sonrasında konunuz ne olursa olsun benimle çalışma yapmayı düşündüğünüzde aşağıda listeleyeceğim çalışmaları yaptıktan sonra bir hafta içinde hala çalışma almanız gerektiğini düşünüyorsanız o zaman benimle iletişime geçebilirsiniz. Bireysel seans yerine grup çalışmaları yapmayı tercih ediyorum ve çoğunlukla da uzaktan yapıyorum.

Her birinize şimdiden şifa olsun.

Spiritüel Rehber Yasemin Derya Metin