İçeriğe geç

Bireysel Meditasyon – Bolluk Şifası

Spread the love

Bireysel Meditasyon – Bolluk Şifası

Çalışma İçeriği

Maddi ve manevi bolluk ile ilgili olarak genetik aile kodlarınızdan, bilinçaltı kayıtlarınızdan, geçmiş yaşamlarınızdan ve kolektif alandan size yansıyan negatif alanlar sebebiyle çeşitli blokajlar yaşanmaktadır. Bu blokajlar nedeniyle ya doğru iş ya da kariyer bulunamayabilir ya da iyi bir kazanç olmasına rağmen paranın bereketi olmayabilir. Sahip olunan maddi ve manevi bolluk ve bereket enerjisini çeken eski enerjisel alanlar kapatılıp; hayat için gerekli ruhsal ve dünyasal bolluk ve bereket alanı sevgi düzleminde yenilenmektedir.

Çalışma Şekli

Kişinin bireysel olarak kendi yolculuğunda kendi kendine rehber olmasına aracılık etmesi için meditasyon kaydı amr formatında ve Soundcloud özel linki kişiye iletilecektir. Meditasyon kaydı her dinlemede yeni bir alanı şifalandırır.

Meditasyon enerjisi iki şekilde kullanılabilir.

  • Meditasyonun şifa alanına izin vererek dinleme.
  • Başka insanların özgür iradesine müdahale etmeden ruhsal ve dünyasal bolluk ve bereket ile ilgili sizin yaşamınızdaki konuların şifalanmasına niyet ederek dinleme.

Not: Ses kaydı gönderimi sadece bir kere yapılmaktadır. Kaydı telefon ya da bilgisayarda korumak; kişinin kendi sorumluluğundadır. Lütfen yedeklemelerinizi yapın.

Ücret: 100 TL

Whatsapp Mesaj Aracılığıyla İletişim: 0505 801 38 79