İçeriğe geç

Uzaktan Kundalini Reiki Bireysel Seans

Uzaktan Kundalini Reiki Bireysel Seans

Hayatına enerji uyumlanmasını dahil etmeden dıştan enerjisel arınma talep edenler için bu şifa alanını açtım.

Bu şifanın yaşamınızda aktif bir şekilde etkin olabilmesi için size düşen bazı durumlar söz konusu bu sorumluluğunuzu almayı; eski düşünce ve davranışlarınızı değiştirmeyi kabul ettiğinizde bu şifa size açılım sağlar.

Yaşadığınız her şey sizin ruhsal planımız için gerekli olan deneyimlerdir. Bu deneyimler ruhsal olarak kendini tamamlamasına rağmen siz enerjisel olarak o alana bağlı kaldıysanız yaşam alanınızda bu enerji aktif olarak var olmaya devam eder. Bu şifa seansı sizin alanınızdaki görevini tamamlamış alanları yaşam alanınızdan arındırır.

Ruhsal olarak bitmemiş deneyimleri kabullenmenizi kolaylaştırıp farkındalığınızı arttırarak yaşam yolculuğunuzu yeni enerjilerle uyumlu olarak yeniden programlamayı hatırlatır.

Bir şifacı hiç bir insanın alanında kesin dönüşüm sağlayamaz. Sadece Allah’ın izin verdiği şifaya aracılık eder. Bu çalışma da ilahi olarak hak ettiğiniz şifa alanı ile sizin şifalanmanıza ya da arınmanıza aracılık eder.

Çalışma Şekli 

Kişi seans almak istediği konunun bilgisini iletir. Whatsapp ya da email aracılığıyla randevulaşılan saatte şifa için gönderilen niyeti yaptığını belirttikten sonra 40 dakika meditatif halde uzanır. Seans alan kişi uyusa da enerji alanında çalışır.

Çalışma sonrasında kişinin yaşamında değiştirmesi gereken alanlar ortaya çıktığında çalışılması gereken konular kişiye gönderilir. Özgür iradesi ile kişi kendi için çalışmaya önerilen meditasyonlar ya da kendi yöntemleriyle devam eder.

Çalışma Süresi: 40 Dakika
Ücret: 750 TL