İçeriğe geç

Yasemin Derya Metin

09.07.1978 13:00 Besni/Adıyaman’da doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini Develi/Kayseri’de tamamladı. 2000 yılında İnönü Üniversitesi Kimya Mühendisliği’ni bitirdi. 2001 yılında iş nedeniyle İstanbul’a yerleşti. 10 yıl boyunca çeşitli sektörlerde üretim sektörü ağırlıklı olmak üzere kimya mühendisi olarak çalıştı. Kimya mühendisi olarak çalışırken Açıköğretim Fakültesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri bölümüne devam ederek 2008 yılında bu bölümden mezun oldu. Bireyin toplum içindeki rolünü anlamak ve seçmiş olduğu ruhsal gelişim yolculuğunda insanlara daha faydalı hizmet vermek amacıyla Açıköğretim Fakültesi Sosyoloji bölümünden 2022 yılında mezun oldu. Çalışma hayatı boyunca çalıştığı sektörlere ait eğitimlerin yanı sıra hayata farklı pencerelerden bakmayı sağlayacak çeşitli atölyelere, psikoloji, felsefe, kişisel gelişim eğitim ve seminerlerine katıldı. Enerjisel şifa teknikleri açısından çeşitli uyumlanmalar aldı.

Sektörel Mühendislik Eğitimleri: Müşteri Odaklı Satış Semineri, ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi Eğitimi, ISO 9001:2000 KYS Kuruluş İçi İç Tetkikçi Eğitimi, Meteoroloji ve Kalibrasyon Kursu, Bilgisayarlı Muhasebeci Yardımcısı Yetiştirme Kursu, İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi, Temel İlk Yardım Eğitimi

Kişisel Eğitimler: Galapera Yaratıcı Yazarlık Atölyesi, Masaj, Fitoterapi Semineri, Temel Fotoğrafçılık Eğitimi, Doğum ve Bebek Fotoğrafçılığı Atölyesi, 1001 Kadın Senaryo Eğitimi

Sertifikalı Kişisel Gelişim Eğitimleri: NLP Practitioner Eğitimi, Yaşam Koçluk Eğitimi, Soul-Mind-Body Healing

Enerji Uyumlamaları: Hisset-Dengele-Gönder (HDG), HDG Plus, Sevgi Enerjisi, Gümüş Mor Alev Enerjisi, Mavi Şimşek Enerjisi, Kundalini Reiki (Master)

Aldığı kişisel gelişim eğitimlerinden sonra kimya mühendisliği işinin ruhunun istediği iş olmadığına karar verip, 2013 yılı sonunda çalıştığı sektörden ayrıldı. Ruhsal gelişim yolculuğunda ruhu sosyal hayata, iş hayatına ve şifaya dair mesajlar yazdırdı. İşten ayrıldığı bu süreçte yazmış olduğu bu mesajları toparlayarak ruhsal gelişim yolunda yürümek isteyenlere bir rehber olması için içinde meditasyon ve olumlamaları da içeren Hayatı Kolaylaştırıyorum e-kitabını yazdı. Yaşam farkındalığı için ikinci kitabını ve içsel çocukla buluşmak amacıyla masal kitabını yazmaya devam ediyor.

Enerji Uyumlamaları İçin İletişim

Whatsapp Mesaj: 0505 801 38 79

e-mail: bilgi@yaseminderyametin.com