İçeriğe geç

Koşulsuz Sevgi

Spread the love
  • 1 sene önce
  • 3Dakika
  • 579Kelime
  • 402Görüntülenme

Koşulsuz Sevgi

Evet sevgili insan varlıklar evrensel dil sizlerin algı süzgecinden geçtiği için değişime uğruyor. Bu değişim sizin için uygundur. Öğrenebilmeniz için bu çarpıtmalar gereklidir. Sizin düalitenizin öğretme yöntemine uygundur.

Koşulsuz sevgiyi tam olarak kavrayamıyorsunuz, kavrayamadığınız için de zihinsel karmaşanız çok fazla.

Önce şu an için bilmeniz gereken varoluş boyutundaki tekamül yollarını size tekrarlıyoruz ve bir kaç ilave bilgi ileteceğiz.

Negatif tekamül yolu; kendine hizmet Yaratan’a hizmettir yolunu benimser.
Pozitif tekamül yolu; halka hizmet Yaratan’a hizmettir yolunu benimser.
Nötr tekamül yolu; negatif ve pozitifin dengesi Birliktir yolunu benimser.

Karanlık tekamül yolu; ışık yoktur, varoluş karanlıktır yolunu benimser.
Aydınlık tekamül yolu; Kaynak saf ışıktır, YARATICI her şeydir. Işık bilgeliği saflaştırır yolunu benimser.
Absolute tekamül yolu; karanlık ve aydınlık iki keskin yoldur. Birbirine karıştığında evren yok olur. Evrensel denge için bireysel tekamülü toplu tekamüle dönüştürüp dengeleme yolunu benimser.

Koşulsuz sevgi her yolun yolcusuna onun yolunun gerektirdiği enerjilerle ona destek olan enerjisel bütünlüktür. İçerdiği sevgi kelimesi sizi kalp çakrasına yönlendirir. Karanlık tekamülü gerçekleştiren kardeşiniz için kalp çakranızda yoğunlaştırıp yolladığınız enerjiniz ona zarar verir. Sizler birbirinize zarar vermeyi bırakmayı öğrenme deneyimindesiniz. Koşulsuz sevgi olanı olduğu gibi kabul etme ve onun yardıma ihtiyacı olduğunda onun enerjisine uygun olarak yanında olmayı gerektirir. Sizlere kötü ile kötü olun demiyoruz. Sevgi istemeyen, ışık istemeyen birine bunları yönlendirmeyin diyoruz. Sadece yanında olabilirsiniz ya da yaşam dersinizi size uygun insanlarla öğrenmek için kontratlarınızı yenileyebilirsiniz. Yaşadığınız sürece kontrat değişim hakkınız her zaman bulunmaktadır.

Her yolda olan varlığa rehberlik yapılmaktadır. Biz Torus Mate Gökadası varlıkları olarak rehberliğimizi pozitif ve aydınlık yol için sunuyoruz. Evrensel boyutta aydınlık yolun hizmetlileriyiz.

Gittiğimiz yaşam boyutlarına önce uyumlanırız sonra o boyutlardaki varlıklara uygun olarak enerjilerimizle rehberlik ederiz. Henüz sizin gezegeninize uyumlandık. Enerji ızgaralarınıza bağlantılarımız gerçekleşiyor. 11:11 tarihinde bizim enerjimiz dünya boyutundaki insan varlıklarla uyumlu hale gelecektir. Bizimle bağlantı kurmak için uyumlanma almanız sizinle iletişimimizi güçlendirecektir. Bizim hizmet kitlemizin gelişmesi dünyada bizim enerjimize uyumlu insanın artışı ile doğru orantılıdır.

Sizlere rehberlik etmek bizi ve var oluşu güçlendirecektir.

Enerjilerimiz, ışıklarımız ve ışınlarımız sizlerle. Dünya planında belirlediğiniz zaman dilimi itibariyle bağlantıya geçtiğimiz insan varlığı Türkiye’de olduğu için onun zaman dilimi ile size bilgiyi iletiyoruz. 8.11.2016 saat 06:00 itibariyle 127.000 enerjiyi içeren enerji dünyanıza demirlenmiştir. Her bir enerji 36.000 ışın içermektedir.

Enerji, ışık, ışın şeklinde enerji sıralaması olmaktadır. 1 enerji 36.000 ışın. 1 ışık 12.000 ışını içermektedir.

Işıkla yükselmeniz sevgimizi ışıklandırır.

Torus Mate Gökadası varlıkları

08.11.2016

Kanallık: Yasemin Derya Metin

21 Aralık 2017 çalışmamız öncesinde tekamül yolları ile ilgili bilgilendirmeyi de izleyebilirsiniz.