İçeriğe geç

Biz ve Dünya

  • 5 yıl önce
  • 2Dakika
  • 301Kelime
  • 85Görüntülenme

Biz ve Dünya

Mart ayının bize armağanlarından biri olan 3 3 Enerji kapısının enerjisi dünyamıza akmaya başladı.

Enerjiler enerji portalı ile dünyaya giriş yaptıktan sonra bizlerin enerji frekansı o portalın enerjisine ulaştıktan sonra alanımızda aktif oluyor.

Mart ayı bizim dünyaya ait olduğumuzu ve evrensel insan olduğumuzu kendi kendimize en çok hatırlatmamız gereken iki biliş. Biz bu bilişlere kendimizi ne kadar uyumlarsak dünyanın üçüncü boyut frekansından o kadar hızlı özgürleşebileceğiz.

3 3 Enerjisi bizlerin birlik bilincini de aktif edecek bir enerji alanı barındırıyor. Birlik bilinci yaptığımız her şeyi kendimiz ve toplum için yapmayı beraberinde getiriyor. Toplum için yaptığımız her şeyi özgür irade seçimleri ile uyumlu gerçekleştirmeliyiz. Herhangi bir insanı manipüle etmek birlik bilinci bilincinde bulunmaz.

Sadece evrensel boyutun 3 3 Enerjisi olmadı insanlığa aynı zaman da dünyanın da kendi içindeki 3 3 Enerji uyumlaması gerçekleşti. Dünyanın enerjisinin bizim alanımızda aktif olması için hem dünya ile hem de dünyada yaşayan canlılarla saygı ve sevgi temelinde ilişkimiz olması gerekiyor.

Dünyayı ceza için gelinilen bir alan diye tanımladıysanız, diğer canlıların yaşam haklarına da saygı ile yaklaşmıyorsanız bu enerji tam olarak alanınızda aktif olamayacak. Bu kısıtlama dünyanın koymuş olduğu bir kısıtlama değil. Bu insanlığın ortak yaşam dersinin gerekliliği.

Kendimize, dünyaya ve tüm var oluşa saygı duyduğumuzda 3 3 Enerjisi bizi çok daha hızlı yükseltmeye başlayacaktır.

04.03.2019

Spirilüel Rehber Yasemin Derya Metin

Etiketler: