İçeriğe geç

Kaos

  • 4 yıl önce
  • 1Dakika
  • 257Kelime
  • 127Görüntülenme

Varoluşun reddedilen parçası kaos. Önceleri çok hoşlanmasam da denge için var olması gerektiğini biliyordum. Kendi içimdeki düzenlemede bana kaos rehberlik etti. Hiç bir zaman onu yok etme amacıyla çalışmadım. Her zaman için dönüşüm aracı olarak kullandım.

Bu aralar çalışmalar esnasında ya da benim yaptığım açılımlarda çok fazla kaosla ilgili ortak alan olmaya başladı. Kaosu karıştıran parça değil de hayatınızı düzenleme de yol gösteren rehber olarak tanımlarsanız yaşamınızda çok fazla alanı dönüştürmenize aracılık ediyor.

Biz düalite dünyasında yaşıyoruz ve bu da bizim ikili sistemle çalışmamıza neden oluyor. Aşk boyutuna geçmek için kaosa ait parçaları tespit edip dönüştürmek çok daha kolay olan. Aşk boyutu bizi bize yansıtan boyut. Eğer kaosunuzu temizlemeden aşk boyutunuza geçmeye çalışırsanız aşk boyutunda göreceğiz şey kendi içinizdeki kaosun yansıması olacak. Aşkı huzurlu yaşamak istiyorsanız içinizdeki kaos parçaları ile barışın ve onları koşulsuz sevgi ile nazikçe dönüştürmeyi seçin.

Youtube çalışmalarımızla ve yazılarımızla bu dönüşümünüze aracılık etmeye çalışıyoruz. Lütfen kendinize bir iyilik yapın ve her parçanızla kendinizi kucaklayın.

24.03.2018

Spiritüel Rehber Yasemin Derya Metin

Etiketler: