İçeriğe geç

Melekler ve İletişim

Spread the love
 • 2 sene önce
 • 3Dakika
 • 850Kelime
 • 396

Melekler ve İletişim

Meleklerle iletişimde olmanız için eğitim almanız çok önem arz etmiyor. Eğer sizin ruhsal planınız içinde meleklerle iletişime geçme potansiyeliniz varsa; dünyada herhangi bir insan sizde sadece var olan potansiyeli açığa çıkarıyor. Bu potansiyel sizin bu yaşam planınınız içinde yoksa ne yaparsanız yapın istediğiniz netlikte iletişimde olamıyorsunuz.

Ben insanlar aracılığıyla yazılmış kitapları okudum, melek kartlarını kullandım ve yönlendirmeli Türkçe ve İngilizce meditasyonları yaptım. Bunun dışında benim herhangi bir üçüncü boyutta eğitimimim olmadı.

Bu yola ilk başladığımdan beri kendimi arındırıyorum, korkularımdan özgürleşmek için çalışmalar yapıyorum. Frekansım yükseldikçe ve korkuların yeri sevgi frekansı ile dolmaya başladığında meleklerle iletişimimi güçlendi. Benim hikayemi dinlemek isterseniz;

Meleklerle ilgili bir eğitim vermiyorum. Sadece Başmeleklerle Uyumlanma Çalışması yapıyordum. Bu çalışmayı da sezgisel olarak yapmam söylendiği için yapıyordum. Bu çalışmayı oluştururken verilen mesaj; “bu çalışmaya ihtiyacı olan ve uygun olanlar çalışmayı bulacaklar” olmuştu. Uyumlama esnasında herkeste çok farklı alanlar açıldı ve bilgelik kitapları verildi. Peki bu uyumlamayı alan herkes meleklerle istedikleri iletişime ulaştılar mı? Hayır. Enerjisel düzeyde uyumlama yaptığım herkes iletişim alanındalar. Ancak zihinsel düzeyde bunu yapamadıklarını iletenler var. 

Bu geri dönüşler sonrası ben şunu fark ettim. Kimse kimseye ruhani boyutu öğretemez. Sadece kişi zamanı geldiğinde meleklerle iletişimde olurlar. Zaten öğreteceğime dair herhangi bir vaadim olmadı. Ancak insanlar herhangi bir konu için çalışma aldıklarında beklenti halinde oluyorlar. Bu deneyimler sonrası 28 Şubat 2021 sonrası aldığım rehberlik sonucu artık uyumlama yapmıyorum.

Meleklerle İletişim

 • ♥ İlk olarak Kas Testi aracılığıyla kendinize şu soruyu sorun “benim bu yaşamda ruhsal potansiyellerim arasında meleklerle ya da ruhsal ışık varlıkları ile bağlantıya geçme potansiyelim var mı?” Bu soruya evet cevabını alırsanız kendinize ruhsal çalışma programı yapın. Hayır cevabını aldınızsa sadece onlarla iletişimi algılamasanız da yaşamınızı dönüştürmek için onları anlamasanız da yardım isteyebilirsiniz.
 • ♥ Temsil sisteminizin ne olduğunu tespit edin. Bu size sezgisel iletişiminizin ne olacağını fark ettirir. Görsel, işitsel, kinestetik.
 • Temsil sisteminiz görsel ise; sezgisel olarak durugörü yeteneğiniz güçlüdür.
 • Temsil sisteminiz işitsel ise; sezgisel olarak duruişiti yeteneğiniz güçlüdür.
 • Temsil sisteminiz kinestetik ise; sezgisel olarak durubiliş ve durusezi yeteneğiniz güçlüdür.
 • Bu yeteneklerinizi dilerseniz olduğu gibi kullanabilirsiniz ya da olmayanı ortaya çıkarmak için uzun çalışmalar yaparsınız. Genel kanı herhangi bir görüntü ortaya çıkmıyorsa kişinin ruhsal bağlantı yapamadığına dair bir inanç vardır. Bu tamamen yanlış bir inanç.
 • ♥ Duygu, düşünce ve davranışlarınızı gözden geçirin ve titreşimi düşük olanları dönüştürün ya da onların bir kısmından tamamen arının. Hangi yöntemle arınacağınız size kalmış.
 • ♥ Kırmızı ve beyaz et, alkol ve sigara titreşimi düşük gıda ve içecekler. Gıda maddelerini vücudunuzun ihtiyacı olacak şekilde minimum miktarda tüketmeyi tercih ettiğiniz yeni bir beslenme programı oluşturabilirsiniz. Su tüketiminizi ve elektrolit dengenizi koruyun.
 • ♥ Ruhsal bağlantıyı güçlendirmek için sizin ihtiyacınıza uygun doğal taşlar, aromatik yağlar ve tütsüler, doğru frekanstaki meditasyon müziklerini kullanabilirsiniz. 

Ben bu yollarla iletişimimi güçlendirdim. Bırakmam gereken araçları da zamanı geldiğinde bıraktım.

Benim yaptığım meditasyonları dinlediğiniz zaman ismini söylemiş olduğum meleklerin enerjisi ile uyumlanmış oluyorsunuz. Dilerseniz bir kere meditatif halde dinleyerek meleklerin enerjisine uyumlanabilir ve sonra ders dinler gibi dinleyerek meleklerin isimlerini ve size hangi arındırmayı yaptırdığımı not edebilirsiniz. Daha sonra da kendinizle baş başa kalacağınız sessiz zamanlarda meleklerle meditasyon yapabilirsiniz. 

Meleklekle İçsel Meditasyon

Önce kendinize en yakın hissettiğiniz tek melekle çalışma yapın. Meleğinizi belirledikten sonra; “Yaratıcı’nın izni ve desteği ile şimdi …. meleği ile bağlantıya geçmeyi seçiyorum. Alanımda pozitif ya da aydınlık olmayan herhangi bir enerjinin bulunmasına iznim yok. Yaratıcı’nın koruması ile korunduğumu biliyor ve inanıyorum. Sevgili meleğim lütfen benimle benim anlayacağım şekilde iletişime geç” niyetini yaptıktan sonra gözlerinizi kapatın ve nefesinize odaklanıp bekleyin. 

Beyin dalgalarınız beta seviyesinden alfa ya da thetaya geçtiğinde, yaşamın herhangi bir alanında bulunan korkularınız sevgiye geçtiğinde bağlantıları daha net hissedeceksinizdir.

Etiketler: