İçeriğe geç

Astral Seyahat Ziyaretleri

  • 2 yıl önce
  • 3Dakika
  • 585Kelime
  • 466Görüntülenme

Astral Seyahat Ziyaretleri

Bir kaç gün önce rüyamda biri beni aradı. Onunla telefonda konuşurken rüyamda kendimi onu izlerken gördüm. Bu süreçte yaklaşık bir hafta televizyon izledim. Sabah uyandığımda “rüyalarım da aynı diziler gibi oldu iyice garip oldum” dedim. Sonra arınma çalışması yaptım.

Rüyalarla ilgili şifa çalışması yaparken, telefonla sözlü ya da yazılı insanlar birbiri ile iletişime geçtiğinde astral bedenlerinin birbirinin yanında olabildiğini algıladım. O an iyi ne güzel birbirimizle enerjisel olarak bir arada oluyoruz diye düşündüm. Gelen mesaj ise benimle aynı kanıda değildi. Pozitif ya da ruhsal varlıklar bir insanın yanında sadece evrensel yasalar gereği olması gerekiyorsa olduğu, ancak insanların birbiri ile astral seyahatle ziyaret etmesinin çoğunlukla evrensel yasalara uygun olmadığı mesajını aldım.

Bu mesaj bir çok insanın ruhsal yetilerini geliştirmek için çalışma yapmasına rağmen çok fazla açılım saylayamamasını da açıklıyordu. İnsan olarak önceliğimiz ruhsal olarak olgunlaşmak olmalı. Ruhsal olarak olgunlaştığımızda evrensel yasalara daha uyumlu olarak enerjisel ve fiziksel olarak yaşıyor oluyoruz.

Ruhsal olgunlaşma konusunda Kundalini Reiki Enerjisi ve Gümüş Mor Alev Enerjisi ile ayrı ayrı çalışmalarım var. Astral Boyut ile ilgili alan kapatma için de meditasyonum var. Bunları bir kere yapmanız sizin ömrünüzün sonuna kadar sizin bu yasalara uyacağınızı ya da başkalarının size müdahale etmeyeceği anlamını taşımıyor. Özgür iradenizle yapacağınız seçimler sizlerin enerji çalışması ile düzenlediğiniz alanı iptal edebilir ya da hayatınızda zaafınız olan bir insana enerjisel olarak herhangi bir konuda izin verdiğiniz zaman onunla ortak görev alanında olan insanlara da bu izni verebilmiş olmanız anlamına geliyor. Sadece enerji çalışması bizim alanımızı saf ve dengede tutmaz. Yapmış olduğumuz davranışlar da bizim alanımızın saf kalmasına ya da karmaşık hale gelmesine vesile olur.

Farkındalığımız yüksek olursa davranışlarımızın, düşüncelerimizin ve duygularımızın da farkında oluruz. Enerjisel ve zihinsel berraklıkla ilerleyebildiğimiz sürece her şey yolunda gidecektir.

Uyumlaması olanlar, kendi uyumlamalarındaki çalışmaları yaparak enerjisel alanı berraklaştırabilirler. Meditasyonu da kalbi evet diyen herkes yapabilir. Zihinsel berraklıkta herkesin kendi sorumluluğunda. Zihin berraklığınız için de sizin için en güzel yolu umarım tez zaman da bulursunuz.

Başmelek Mikail İle Rüya ve Astral Boyut Koruması Arınması

Kundalini Reiki ile Ruhsal Olgunlaşma Çalışması

Kundalini Reiki ile Evrensel Yasalar Uyum Çalışması

Gümüş Mor Alev Enerjisi ile Evrensel İlahi Yasaları Algılamamızı Engelleyen Programların Arındırılması 

Biz çocukken komşulara müsaitseniz annemler size gelecek diye gidip sorardık. Astral ziyaretlerde de bir telefon açıp izin istemek evrensel yasaları idrak edinceye kadar en ilahisi olacak sanırım.

07.06.2022

Etiketler: