İçeriğe geç

Karanlığa Katkıları Temizleme Çalışması

  • 5 yıl önce
  • 2Dakika
  • 392Kelime
  • 182Görüntülenme

Karanlığa Katkıları Temizleme Çalışması

Ruhun olgunlaşması var oluşta ortaya çıkardığı her şeyi kabul edip, onu arındırmaya başlamasıyla var olabiliyor.

Aydınlık ve karanlık var oluştaki belirli deneyim alanları için yaratıldı. Yaratılış, karanlığın aydınlığa dönüşümü üzerinden kurgulanmış durumda. Yaratılmış her varlık çeşitli yaşam döngülerinde yaptığı gönüllü ya da zoraki seçimlerle karanlığın büyümesine neden oldu. Bu da karanlığın aydınlığa tekamül sürecini değiştirdi.

Bu yazının amacı mutlak aydınlık ya da mutlak karanlık ayrımı için değil. Sadece karanlığın büyümesine bir zerre de olsa katkı olduysa, bu katkıyı temizlemeyi hatırlatmak için.

Her yaratılmış kendi sorumluluk alanını arındırmadan tekamülde saf aydınlık boyutuna ulaşamayacak.

Çalışma İçeriği

Kendinizi yargılamadan sadece aydınlığı arttırmaya kendinizi hazır hissettiğinizde bu çalışmayı yapın.

“Başmelek Zadkiel lütfen şu an benimle ol. Bilerek ya da bilmeyerek, gönüllü ya da zorla karanlığın büyümesine hangi yaşamımda katkı sağladıysam tüm sorumluluğumu kabul ediyorum. Bu alanı arındırmam için lütfen bana yardımcı ol” niyetini yapıp gözlerinizi kapatın. Meditasyon süresince “özür dilerim, lütfen beni affet” cümlelerini tekrarlayabildiğiniz kadar uzun süre tekrarlayın. Sizin talep ettiğiniz her özür ve bağışlanma Başmelek Zadkiel tarafından arındırılacak. Bu kelimeleri söylemediğiniz zaman Başmelek Zadkiel’in enerjisi alanda durağan olacak. Bu da herhangi bir arınma olmayacağı anlamına geliyor.

Yaşamınız içinde olumsuz deneyim yaşadığınız durumlar için de bu çalışmayı yapabilirsiniz.

“Başmelek Zadkiel şu an benimle ol ve ortamdaki karanlığı arındırmama yardımcı ol” niyetini yapıp gözleriniz açık ya da kapalı içinizden “özür dilerim, beni affet” cümlelerini tekrarlayın. Bulunduğunuz ortamdaki tartışma ya da diğer olumsuz durumların arınmasına aracılık edecektir.

Var oluş kolayca saf aydınlığa geçsin.

19.01.19

Spiritüel Rehber Yasemin Derya Metin