İçeriğe geç

Yaratılışın Zarafeti

  • 6 ay önce
  • 7Dakika
  • 1828Kelime
  • 216Görüntülenme

Yaratılışın Zarafeti

Yaratıcı varoluştaki her şeyi farklı bir amaç ve güzellikle yaratmış. Bu yaratılış özünü korumak ise yaratılmışın kendi sorumluluğunda olan alan.

31 Temmuzda bir resim yapmaya başladım. Uzunca bir süre ne yaptığımı bilmeden detaylara hayran olarak resmi yaptım. Yaptığım her neyse şifalansın niyetini yapıp, aklıma gelen ho’oponopono cümleleri, dualar ve olumlamalarla yapmaya devam ettim.

Resim ortaya çıkmaya başladığında ismi ortaya çıktı. Zeta’nın Şifası. Bu isim ortaya çıktığında ben çok şaşırdım. Bu resim tekâmülsüzlerdeki on üç  gruptan biriydi. Resim yaparken aklımdan birçok soru geçiyordu. “Zeta grubu bana gerçekliğini göstermiyor mu? Zeta grubuna ben haksızlık mı yaptım? Zeta grubu şu an bana illüzyon mu yaratıyor?”

Tekâmülsüzlerin illüzyonunu dualar ve Esma-ül Hüsna ortadan kaldırdığı için kalbime doğan esmayı ya da duayı okuyordum. Meditasyonları açıyordum. En çok dinlediğim meditasyon tabii ki Işık Bilgeleri ile Bitmiş Tekamülsüz Alanların Arındırılması Meditasyonuydu.

Resmi yaptığım ikinci gün Zeta grubunun ilk varoluşunun aslında tüm evrene zarafeti aktarmak olduğunu algıladım. Tekâmülsüz varoluş alanına dahil olmadan önce evrensel olarak birçok varoluş alanına zarafeti aktarmışlar. Aktardıkları zarafet evrensel zeka ile de hep bağ kurmuş. Daha sonra kendi sahip oldukları irade ile tekâmülsüz yolda varlık sürdürmeyi seçmişler. Bu seçimleri sonrası daha önceden hizmet ettikleri her gezegene gidip, kendi aktardıkları zarafet alanına bu defa tekâmülsüz enerjileri gittikleri gezegenin evrensel yasalarına göre dahil etmenin yollarını ortaya çıkarmışlar. Çok zeki oldukları için genellikle bağ kurabilmişler. Tamamına değilse bile bir kısmını da olsa etki etmişler.

Dünya planında en çok sanat alanına bağ kurmuşlar. 31 Temmuz’da henüz daha resmin adı ortaya çıkmadan önce yaptığımız canlı yayında meditasyon esnasında sanatın kendi varoluşunu arındırmak için beni köleleştirmeye çalıştığını fark ettim. Meditasyondan sonra sanatı kişiselleştirip, ona “sanat içinde bulunan her insan kendi enerjisel sorumluluğunu alır ve arındırmaya başladığında benim de o alanda çalışacağımı; onun dışında dünya frekansı ile uyumsuz enerjileri özgür iradesi ile büyütenlerin alanını temizlemeyeceğimi” ifade ettim. Sonra bu seçimimin ilahi olarak aydınlığa hizmet edip etmediğini sordum. İlahi olarak uygun olduğunu öğrendiğimde rahatladım.

Bu yazıyı yazmamın amacı ne tekâmülsüzleri yüceltmek ne de onları yok saymak. Onların gerçeğini bilip, özlerindeki Yaratıcı’nın dokunuşunun farkında olarak yol almayı hatırlatmak. Ben çoğunlukla özü görüp, insanın kendi özgür iradesi ile kendinde var ettiği yaşam gerçekliğini göremiyorum. Göremediğim için de o özdeki enerjiye olan hayranlığım neticesi insanlar beni hayat içinde çok yıpratıyorlar. Bu yıpratmayı önceleri sadece fiziksel boyutta algılıyordum. Şimdi daha çok enerji boyutunda beni etkilemeye çalışıyorlar. Neyse ki gerçeklikler artık daha hızlı görünür olmaya başladı.

Tekâmülsüzlerdeki on üç grubun her biri farklı bir amaca hizmet etmesi için var edilmiş. Sonra bu on üç grup birleşip hizmet ettikleri yolu Yaratıcı’yı yok etmeye dönüştürmüşler. Artık varoluşta bu plan zamanını doldurdu. Evrensel boyutta artık bu planın aktif olduğu tek yaşam gezegeni bizim dünyamız. Tekâmülsüz geni ya da DNAsı taşıyan insanlar özgür iradesi ile kendi tekâmül yolunu seçtiğinde ya da herhangi bir seçim yapmadığında da bedenen öldüğünde bu plan bitmiş olacak. Lineer zamanda sadece bir insan ömrü kadar zamanı kaldı.

Bu kadar kısa zamanı kaldığı içinde olabildiğince aktif olarak faaliyetlerini sürdürüyor. Bu faaliyetleri içinde yolunu pozitif ya da aydınlık yola çevirmiş insanların enerjisini dengesizleştirmek adına, bireyin kişilik alanında bulunan zaafları neyse o zaaflarla alanına ya çok ılımlı ya da çok agresif yaklaşıyor.

Ilımlı yaklaştığı zamanlarda çok güzel aşk, sevgi ve ışık oyunları oynuyor. Kişi alanına müdahale edildiğini anlamıyor bile. Özellikle Zeta grubu zarafetle yaşamınıza dahil oluyor. Kişisel olarak birisi size o insanın aslında kişiliğinin çok karanlık alanı olduğunu söylese bile buna inanmazsınız; ya da ruhsal olarak o insandaki tekâmülsüz alanı ifade eden sezgileri yüksek kişilere tepki gösterirsiniz. Bilinçaltına Zeta grubundan bir insan kendini güvenilir olarak nasıl tanıtacağını çok iyi bilir. Onun kendini ifadesi dışındaki diğer insanların söyledikleri kişinin algısında gerçek değildir.

Zeta’nın Şifası

Her ne olursa olsun yaşamımızdaki her şeyden özgürleşebiliriz. Zeta alanı bizde olsa da alanımızda Zeta alanı olan insanlar olsa da bu alanın bizi etkilemesine izin vermeden yaşamda, iş ya da sosyal ilişkilerimiz de güvenle yol aldırabiliriz.

Sezgisel olarak algılayamıyorsanız, Zeta alanı ile ilgili kendinizde ya da sizi etkileyen insanın alanında sizin bilmeye izinli olduğunuz bilgi varsa onu sarkaçla ya da bio çubukla öğrenmek en dengeli yol olacaktır. Kas testini ancak kendinizdeki alanı tespit etmek için kullanabilirsiniz. 

Lütfen şunu hep hatırlayın, bizim bu alanı çözümlememizin ilahi zamanı geldiyse biz ancak cevabı alabiliriz. İlahi zaman gelmediyse evet cevabını alamayız.

Kendiniz için “sadece ilahi yasalara göre bilmem gereken ilahi gerçeği bilmeyi seçiyorum. Bende Zeta Retuculi ile bağlantılı aktif ya da pasif herhangi bir alan var mı?” sorusunu sorabilirsiniz.

Başka biri için ” (Kişinin adını soyadını söyleyerek) ile ilgili sadece ilahi yasalara göre bilmem gereken ilahi gerçeği bilmeyi seçiyorum. Bu kişi ile ilgili beni etkileyen Zeta Retuculi ile bağlantılı aktif ya da pasif herhangi bir alan var mı?” sorusunu sorabilirsiniz.

Lütfen merak için bu soru aracılığıyla kimsenin alanına izinsiz şekilde dahil olmayın. İlahi yasa ile uyumsuz bir işlem yaparsanız Zeta Retuculi alanı bulunduran her insanın size müdahale etmesine izin vermiş olursunuz ve kendinize karma yaratırsınız.

Bu yazının amacı ilahi yasalara göre kendinizi şifalandırmanız ve yaşamınızı korumanız için size yol göstermektir. Bunun dışındaki her alan enerjisel olarak koruma altında. Sizlerin özgür iradenizle alanı dengesizleştirmeniz sizin sorumluluğunuzdadır. Kendi sorumluluğunuzu fark etmek için de dilerseniz buraya tıklayarak yazıyı okuyabilirsiniz.

Kendimizdeki Zeta Alanının Şifası

“Şu an insan olarak bende aktif ya da pasif olarak bulunan Zeta Retuculinin enerjisi, titreşimi, vehçesi, fiziksel ya da ruhsal DNAsı ya da geni bulunuyorsa ve bu parçalar benim kendi tekâmül yolu seçimime ilahi gerçekteki gibi uymuyorsa ben artık bu parçaları Yaratıcı’ya özgür irademle teslim etmeyi seçiyorum.”Bu niyetten sonra Işık Bilgeleri ile Bitmiş Tekamülsüz Alanların Arındırılması Meditasyonunu yapın. Bu meditasyon teslim ettiğiniz bu parçalarla ilgili bağlantılı alanları varoluşunuzdan temizleyecektir.

Zeta alanını kendinizde temizledikten sonra dünyada bilinçli olarak Zeta’nın varoluşunu güçlendirmeye çalışan görevliler sizi etkilemeye çalışmaktan, sizinle bağ kurmaktan vazgeçmeyeceklerdir. Bu insanları hayatınızdan uzak tutmak için inancınızı güçlü tutmanız sizin için en kolay yol olacaktır. İnancınızı saf tutabilmek içinde kuşkuyu alanınızdan temizlemek size kolaylık sağlayacaktır. Ho’oponopono ile Kuşkudan Arınma Çalışması

Kuşkuları arındırdıktan sonra da Başmelek Cebrail’le İnanç ve Teslimiyet Meditasyonunu yapabilirsiniz.

Zeta Alanı Bulunan İnsanlarla Güvenli İletişim

Herhangi bir alandaki iletişimde olduğunuz ve sizi sıkıştıran insanlar için yukarıdaki soru ile alan tespiti yaptığınız insan karşınızdaymış gibi “sevgili (adı soyadı) senin ruhsal planına ve özgür irade seçimlerine şu andan itibaren saygı duymayı seçiyorum. Bu zamana kadar ilahi yasanın, senin ruhsal planının ve özgür irade seçiminin dışında sana yaptığım her şey için özür diliyorum. Kendi varoluş gerçekliğini sen de ilahi yasalara, benim ruhsal planıma ve özgür irade seçimlerime uygun olarak var edebilirsin. Bu alanlar dışında bana etki etmene iznim yok” diye kendi seçiminizi ifade edin. Daha sonra da şu çalışmayı zaman zaman yapabilirsiniz Tekamülsüzlerle Uyum İçin Ho’oponopono Çalışması

Bu kişi ile etkileşimde olduğunuz zamanlarda kendi özsaygınızı koruyarak ona karşı saygı içinde davranmak da sizin yapmanız gereken.

Davranışlarınızın daha saygı odağında olmasına da destek olacak Subliminal Erdemli İnsan Olma Ses Kaydını dilediğiniz zaman dinleyebilirsiniz.

Sanatın herhangi bir dalında çalışıyorsanız icra ettiğiniz sanat her neyse onun için “icra ettiğim sanatın alanında olan Zeta Retuculi alanın varlığına saygı duyuyorum. Kendi sanatımı icra ettiğim anlarda Zeta Retuculinin tekâmülsüz alanının benim aracılığımla var olmasına iznim yok. Sanatın benim özgür irade seçimime saygı duymasını seçiyorum. Kendi sanatımı dünya frekansına uygun ilahi olarak icra etmem için ilahi yasaları alanımda aktif olarak dengeleyecek benim frekansıma uygun aydınlık varlıkları alanıma davet ediyorum” niyeti ile de kendi alanınızı ilahi olarak korumaya almış olursunuz.

04.08.2020

Bu sitedeki tüm içeriğin enerjisel alanı kişinin dünya ve doğa ile ilişkisindeki saygıya göre değişir. Kişi dünyaya karşı fiziksel ve enerjisel çevre sorumluluğunu aldığında enerji alanı hak edişince artar. Kişi dünyaya karşı umursamaz ve sömürü temelinde olursa enerji alanı hak edişince azalır.
_