İçeriğe geç

Kutsal Dişilik Aktivasyonu Meditasyonu – Yaşam Hikayesi

  • 5 yıl önce
  • 1Dakika
  • 283Kelime
  • 148Görüntülenme

Kutsal Dişilik Aktivasyonu Meditasyonu – Yaşam Hikayesi

Evren bizim mükemmelliğimizi bize sürekli fark ettirmeye çalışıyor. Bu yazı size iki ayrı alan için şifa sunuyor.

Biri kadınların bir kısmının sorunu olan regl sürecindeki ağrıları hafifletmenin bir aracı diğeri de aslında içteki güzelliği fark edince dış görünüşün çok büyük önem arz ettirmediğine dikkat çekiyor.

Şimdi söz benden öteye Özlem’e geçiyor…

Meditasyon ve enerji çalışmalarına başlamadan önce zorlu bir mensturasyon döngüm vardı. Yaptığım çalışmaların bana en güzel hediyelerinden biri regl sancılarından özgürleşmek ve rahat geçen periyotlar olmuştu. Bu nedenle, bu ayın alışılmadık şekilde sıkıntılı geçişi bana bir şeyler anlatmaya çalışıyor diye düşündüm. Ne zamandır yapmıyorum diyerek kutsal dişilik aktivasyonu meditasyonunu yapayım, bakalım ne oluyormuş dedim.

Meditasyon sırasında kendimi enerji formumda gördüm. Öyle güzel, öyle dişi, öyle şefkatliydi ki fiziksel bedenimde sorun olarak gördüğüm her şey bir anda anlamsızlaştı. Kafama taktığım fazla kilolarım, sivilcelerim önemsizleşiverdi.

Sonra beğenilme hissine baktım, içim dedi ki senin gördüğün bu güzelliği göremeden beğenen kişinin beğendiği şey zaten boş… Daha önce ben o halimi göremediğim için görülmesini engellemişim. Gören olduysa da ya haberim yok, ya inanmamışım…

Ben bu huşuyla meditasyondan çıktığımda “Bedenin yaşamdaki amacı” yazısı gelmişti.

Etiketler: