İçeriğe geç

Dünya Bize Sesleniyor

  • 4 yıl önce
  • 2Dakika
  • 393Kelime
  • 109Görüntülenme

Dünya Bize Sesleniyor 2

Dünya Bize Sesleniyor

Genetik hafızamızda kayıtlı olan yok etme arzumuzu artık dünya ve evrenle bir olup var olma arzusuna dönüştürsek nasıl olurdu?

Her birimiz karmaşık bir gen havuzuna sahibiz. Karmaşayı Işık DNA Aktivasyonu yaptığım herkeste çok daha net görüyorum. DNAmızda kendi ruhsal tekamülümüzün gerekliliği olarak almış olduğumuz tüm geçmiş yaşam derslerini barındıran DNA alanımız var. Bulunduğumuz aileden aldığımız gen ve DNAlar var. Ayrıca insan bedeni dışında olduğumuz yaşamların kayıtlarını barındıran evrensel DNA alanımız var. Bunların her birinden gelen bir çok öğreti bilgisi DNAmızda kayıtlı.

Nereden geldiğimiz yaşam döngümüzde bize yaşamı kolay ya da zor yaşadığımızın göstergesi oluyor. Biz eğer ışığa evrilmeyi seçiyorsak o zaman sahip olduğumuz karanlığımız ışığımıza dönüşüyor. Hepimizde bir parça olan o karanlık alanımıza bakalım ve kendimize dönüşüm şansı tanıyalım. Ben böyleyim bu benim kaderim söylemleri sadece bahane. Sen istersen bambaşka bir sen olabilirsin.

Bambaşka bir sen olmak için acele etsen iyi olur. İnsanlığın evi dünyanın artık insanlığın yaptığı saygısızlığa daha fazla tahammülü kalmadı. Kendine saygısızlık etmiş her canlıdan ona sunduklarını geri alma zamanı başladı. Neden mi insanlıktan yaşam almaya başladı; çünkü insanlık onu öldürmeye başladı. Doğa kanunu güçlü olan hayatta kalırı artık insanlık için devreye aldı.

Burada seçim sunuyor dünya bizlere benimle uyum içinde mi yaşarsınız yoksa yıkımla sizi yok edeyim mi? Dünya bize “Ey insanlık bana asla hükmedemezsiniz!” diye sesleniyor. Duyuyor musunuz?

18.07.2017

🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰
Etiketler: