İçeriğe geç

Sağlıklı Yaşam Çalışması

  • 3 yıl önce
  • 3Dakika
  • 702Kelime
  • 214Görüntülenme

Sağlıklı Yaşam Çalışması

Yaratılmış halimizin kusurlu olduğuna dair çok fazla algıya maruz kaldığımız için kadın ve erkek bir çok insan sağlıklı olmak yerine tek tip hale dönüşmeye odaklanıyor. Bu yazıda dış programların arınması ve yaşam farkındalığımızın sağlıklı yaşam bilincine dönüşmesi için çeşitli arınma cümleleri yazacağım. Bu cümleler sizin alanınızı daimi olarak koruyabilecek ya da dengeleyebilecek güce sahip değil. Manipüle edilmeye izin verirseniz ya da özgür iradenizle sağlık yerine başka bir seçim yaparsanız o zaman o programlar sizin alanınızda yeniden aktif olacaktır. Anda olduğumuzda ise yaşamımız bize ait olacaktır.

Sağlıklı Yaşam Olumlamaları

Sağlık yerine; güzellik ve çirkinlik ya da gençlik ya da yaşlılık programlarına tutunmama neden olan tüm bilinçaltı çıkarlarımı iptal ediyorum. bu bilinçaltı çıkarlarımla bağlı bağlantılı her şeyi alanımdan varoluşuma bir daha gelmemek üzere kaynağa iade ediyorum.

Yaratan’ın beni yarattığı halimi dışsal faktörlerin de etkisi ile beğenmemi ve kendi mükemmelliğimi kabul etmemi engelleyen her oyunu bitiriyorum.

Şu andan itibaren bedenimin daha sağlıklı olması için beslenmemi bedenim için en uygun şekilde programlamayı seçiyorum.

Bedenimin yaşam süresi boyunca daha sağlıklı ve zinde olması için yemeyi bırakmam gereken yiyecekleri ve içmeyi bırakmam gereken içecekleri eğlenceli ve keyifli bir şekilde bırakmayı seçiyorum.

Yaşam sürecim boyunca yaşadığım ortam koşulları ne olursa olsun bedenim için en uygun besinleri ve içecekleri kolayca yaşamıma dahil edebilecek bilgelikle yaşamımı yeniden sağlıklı bir şekilde programlamayı seçiyorum.

Bedenimin ihtiyaç duyduğu doğru spor, egzersiz ya da hareketleri yaşam biçimim haline getirmeyi seçiyorum.

Bedenimdeki tüm sistemlerin, organların ve dokuların daha sağlıklı olması için dünyadaki besin programı ile savaşmadan ya da çatışmadan ilahi barış bilgeliği ile bedenimle iletişimde olmayı seçiyorum.

Daha sağlıklı yaşam sürme bilincimi ruhumun, bedenimin, zihnimin, egomun ya da nefsimin, kalbimin, yüksek benliğimin ve özışık benliğimin desteklemesini seçiyorum.

Daha sağlıklı bir yaşam sürmemi engelleyen bana ait negatif düşüncelerimden, negatif duygularımdan, negatif hislerimden ve negatif enerjilerimden kolayca, sağlıkla ve neşe ile özgürleşmeyi seçiyorum.

Daha sağlıklı bir yaşam için kendi kendimi motive edecek güç özümde ve bu gücün hayatımda artık aktif olmasını seçiyorum.

Kendimi ya da dışarıdan ne yapmış olursa olsun başka insanları, kişileri suçlamadan olanı geride bırakıp; kendime yeni ve temiz bir yaşam sayfası açarak geleceğe neşe ve heyecanla ilerlemeyi seçiyorum. 

Ek Hatırlatıcılar

Daha önceden Youtube yüklediğim videoları ve 3 Nisan’da Gözde ile yaptığımız videoyu da buraya ekliyorum.

Yazıların başlığına tıklayarak videoları izleyebilirsiniz.

Güzellik ve Sağlık Koşulsuz Sevgi Şifası

Subliminal Telkinli Ho’oponopono ile Sağlık

Sağlık Farkındalığı

Sağlıklı Beden ve Kendini Kabulleniş İçin Ho’oponopono

Subliminal Daha Sağlıklı Yaşam Çalışması

Düşüncelerimizin Yansımaları Düşünceni Değiştir Sağlıklı OL

Kendimizi sağlıklı yaşam bilincine eriştirdiğimiz güzel günler bizimle olsun. Hepimiz mükemmel yaratıldık bunu hep hatırlayalım.

07.04.2021