İçeriğe geç

Ölümcül Hastalıklara Şifa Çalışması

 • Şifa
 • 4 yıl önce
 • 4Dakika
 • 1104Kelime
 • 345Görüntülenme

Ölümcül Hastalıklara Şifa Çalışması

Korona virüsü ile birlikte tüm dünyada hastalıkla ölüm korkusu tetiklendi. Bu kaosu kendi içinizde arınma fırsatına dönüştürebilirsiniz.

Öncelikle lütfen şunun bilincinde olun; insanız ve ömrümüz sınırlı. Bu sınırın sonunda deneyimlediğimiz durum da ölüm. Yaşam ve ölüm birbirinin yin ve yangı. Ölümü olumsuz görmeden yaşamın bir gerçekliği olduğu bilinci ile yaşadığımız her anı kendimiz için ve tüm varoluş için en ışıklı ve en sevgi dolu yaşayarak dolu dolu geçirelim. 

Ruh bazen herhangi bir karması olmadan da hastalığı deneyimlemeyi ruhsal gelişiminin bir parçası olarak planlayabilir. Burada yazılanlar bu plan için değil, sadece karmik alanın şifalandırılması amacıyla yazılmıştır.

Hastalıkların ruhsal bağına bakacak olursak; biz, atalarımız ya da ruhsal ailemiz herhangi bir yaratılmışın ömrünü kısaltacak bir müdahalede bulunduysak bu alanı şifalandırmamız gerekiyor. Bu alanı şifalandırmak adına illa hastalığı deneyimlemek zorunda değiliz. Hastalığı deneyimlemeden bu karmaları arındırmak ve sonrası için Yaratıcı’dan nasıl bağışlanma ve kolaylık talep edebileceğimizi bu yazıda aktaracağım.

İnsan olarak hastalıkla ilgili karmik alanlar nereden gelebilir?

 • Tekamülsüz olan 13 ırk (Anunaki, Reptilyan, Orion, Zeta Reticuli, Lyra, Aldebaran, Sirian, Draconian, Paracelcius, Mirorest, Eguzegen, Locii, Alcoralu) bulundukları yaşam gezegeninden yayılmak istediklerinde diğer gezegenlerdeki yaşam formlarını köleleştirmek adına beden oluşumunu bozacak müdahalelerde bulunmuşlar. 
 • Dünyada bu tekamülsüz ırkla bağlantıya geçip onların dünyaya gelişine ve dünyada yaşayan canlılara müdahale etmelerine aracı olunan yaşamlar. Dünyada var olmuş uygarlıklardan Atlantis’in son dönemi, Sümer uygarlığının ilk dönemleri, Mısır uygarlığında çeşitli zamanlarda, Çin uygarlığının başlangıç zamanları bu bağlantının kurulduğu bölgesel yaşam alanları.

Şifalanma

Eğer yukarıda belirttiğim yaşamlarla bağınız varsa insanın hayatını kısıtlayalayan ya da ölüm riski yüksek hastalıkları deneyimleme ihtimaliniz olabilir. Geçmişte yaptıklarınızdan dolayı kendinizi suçlamadan sadece sorumluluk alarak; varoluşu arındırmaya odaklanıyorsunuz.

“Varoluştaki herhangi bir yaşam formuna isteyerek, zorla ya da manipüle edilerek müdahalede bulunduğum tüm yaşamlarımın şifalanması” niyeti ile aşağıdaki meditasyonu yapabilirsiniz.

Bu meditasyonu yaptıktan sonra ait olduğunuz dine uygun olarak bağışlanma ve yaşam planınınızı kolaylaşması için dua edin. Tekamülsüz alanların sizden ulaşmasının en hızlı yolu inancınızın ve imanınızın güçlü olmasıdır. Tekamülsüzler Yaratıcı’yı yok etme planı olan grup olduğundan siz onların gerçekliklerini Yaratıcı’nın varlığına olan bağlılığınızla reddetmiş olursunuz. Bu reddedişte sizin alanınızdan geriye çekilmelerine neden olur. Bu geriye çekilme sizin Yaratıcı inancınız zayıfladığında, Yaratıcı’ya isyan ettiğinizde biter ve yeniden sizinle bağ kurmaya çalışırlar. Tekamülsüzler dünyada hem enerjisel form hem de insanların genetik ve DNA alanlarında bulunmaları nedeniyle insan olarak varlık sürdürürler. Enerjisel varlıkları ve insanları yargılamadığınız ve kendi içinizde imanınız güçlü olduğu sürece sizlerin yaşamına müdahil olamazlar.

Meditasyonu yapıp saf niyetle bağışlanmanızı yaptıktan sonra hala duyduğunuz haberler karşısında panikliyorsanız; dua çalışmalarınızı yapmaya devam ederken “Dünyada bulunduğum tüm yaşamlarımın ışığa dönmesini ve bende bulunan korkunun sevgiye dönüşmesini seçiyorum” niyeti ile günlük aşağıdaki meditasyonu yapabilirsiniz.

Bu konuya dikkat edin lütfen Başmelek Raziel’le Varolusşal Geçmiş Yaşam Çalışmasını ya da bir başkasından geçmiş yaşam/regresyon seansı aldığınız gün Geçmiş Yaşam Şifası Meditasyonunu aynı günde yapmayın.

Günlük Yaşama Şifayı Uyarlama

 • Kendi sağlığınız için bedeninizi daha sağlıklı hale getirecek yiyecek ve içecekleri tüketin.
 • Bedeninize uygun fiziksel aktiviteleri yaşamınıza dahil edin.
 • Sağlıklı olmak için doktorların önerisini korku frekansı olmadan sadece korunma amacıyla yapın.
 • Etrafınızdaki insanları bilinçlendirirken paylaşımlarınızdaki korku frekansını temizleyin.
 • Virüs kaynaklı ya da diğer insan ömrünü kısaltan birinin hastalık haberini aldığınızda ya da bu konu ile ilgili haberleri ya da sosyal medya paylaşımlarını dinlediğinizde/okuduğunuzda/izlediğinizde galeyana gelmeden konuyu arındırıp sadece gerçek bilgiye göre kendi önleminizi alın. Ho’oponopono ile örnek arınma: “Şu an şahit olduğum hastalıklarla ilgili kendi sorumluluğumu yüzde yüz alıyorum. Bu ve buna bağlı hastalıkların dünyada varolmasına neden olan varoluşumdan bu yana sahip olduğum tüm ışık olmayan verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ederim. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha indigo. Bu veriler sıfır noktasına erişinceye kadar söylediğim her özür dilerim, lütfen beni affet, teşekkür ederim, seni seviyorum, aloha ve indigo kelimeleri bu enerji alanını arındırmaya devam etsin.”

Güzel Yaratıcımız biz saf niyetle olan tüm gayretlerimizin karşılığını bize şükürler olsun sunuyor. İnsanlık planında hastalık deneyimine ihtiyacımızın kalmadığı ömrümüzü sağlıkla geçirdiğimiz güzel günlerimiz olsun.

04.02.2020

 
🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰