İçeriğe geç

21 Aralıkta Neler Oldu

Spread the love
  • 5 sene önce
  • 3Dakika
  • 660Kelime
  • 62Görüntülenme

21 Aralıkta Neler Oldu

Aslında başlığı neler olmadı ki desem dün benim yaşadıklarımı daha doğru ifade edecekti. Ama artık sezgilerime göre yazmam gerektiğini biliyorum.

Ruhsal olarak görevli olan bir çok insan insanlığın ışık ve sevgi oranın artması için evrensel çok fazla çağrı yapıp kendi yapmaları gerekenleri yapıyorlar. Dünkü enerji potalı için ruhsal görevliler çok derin bir çağrı yapmışız. İnsanlık programını hızlandıracak niyetler yaptığımız için insanlığın dönüştüremediği alanlar dün geçici süreliğine görevlilere ışık yolunda ilerlemek isteyen hak eden insanlara da ruhsal görevlilerin ışık alanları verildi. İnsanlığın ani frekans değişimi dolayısıyla da dünyadan ayrılması gereken enerjisel formdaki pozitif ve aydınlık olmayan enerjiler uslu uslu dünyayı terk etmediler. Etraflarındaki her şeye tutunmaya çalıştılar. Bunun bizlerdeki yansıması sebepsiz öfke ve gerginlik baş ağrısı oldu. Gerçekten çok güçlü ışık olmayan alanlar dünyadan ayrıldı onun için hala devam eden yorgunluğuma ben razıyım.

Enerjiniz düşükse enerji alanınızı temizlemek için Sevgi Sihrini kullanabilirsiniz. “Kendimi ve var oluşu seviyorum” ilk başlangıçta inanmıyor olsanız da bu cümleyi tekrarladıkça sevgi gerçekten yaşamınızda var olacak.

Başka neler olduğunu bizlere Başmelek Uriel Aktaracak.

Başmelek Uriel olarak ışığınızın önünde saygı ile eğiliyorum.

Her birinize ışıkla zorlu bütünleşme yolculuğunda kalbinizdeki sesi duyarak ilerlediğiniz için teşekkür ediyorum. Işığı tanımayan bir çok parçaya ışığı tanıttınız. Bu göreviniz muhteşem bir görev. Işığı tanıması o ruhun kısa zamanda ışığa dönüşeceği anlamına gelmiyor. Işık onun içinde zamanla parlayacak ve onun var oluşunu kaplayacak. Işık olmamasına rağmen ona el uzatmak büyük bir erdem.

21 Aralık’ta bilinçli ya da bilinçsiz hepinizin insanlığa hizmeti oldu. Yaşamınızda dürüstlük, saygı ve sevgi enerjisini var ettiğiniz sürece evren sizi desteklemeye devam edecek. Yaptığınız davranışları bu beklenti ile yaptığınızda yol aldığınız tekamül yolu negatife evrilebilir. Kalben huzurlu hissetmek için karşınızdaki insanları baskı altında bırakmadan ışığınızı paylaşmayı seçebilirsiniz.

Bu mesajla birlikte özünüzün ışığını parlatmam için bana izin verebilirsiniz. Kendi ışığınızı görmeye kendinize izin verin. Mükemmelliğinizi fark edin.

Mart 2019 dönemine kadar insanlığın var ettiği sistemler çalkant içinde olabilir. Bu zamanlarda paniklemek yerine ışığınızı bu alanlara yönlendirin. Işık kolay bir şekilde her şeyi dengeleyecektir. Görünen formlar sizi korku ile yönetemez. Korku hissettiğiniz alanlara ışığınızı “ilahi izinle bu alana ışığımı yönlendiriyorum” niyeti ile yönlendirin. Her şey dönüşmeye başlayacaktır.

Teslimiyetinizin güçlenmesi için sizleri destekliyoruz. Dünkü gerçekleştirdiğiniz ışık artışı teslimiyetinizin yükselmesi sonucu gerçekleşti. Zihninizin ruhunuzla işbirliği yapmasına izin verdikçe yaşam sizi kolaylık alanlarına taşımaya devam edecek.

21-22-23 Aralık tarihlerinde etrafınızda ve içinizde yine karmaşaya şahit olabilirsiniz. Bu değişim süreci. Bu süre boyunca benden ve tüm melek aleminden yardım ve destek isteyebilirsiniz.

Işığın gücü ile sizleri selamlıyorum.

Dün bu dünyada kalbindeki ışık ve sevgi ile insanlığa destek olan herkese, bize yardım eden tüm boyutsal varlıklara teşekkür ediyorum. Güzel Yaradanımıza da minnettarım. Böylesi muhteşem bir planı anlamlandırmama izin verdiği için.

22.12.2018

Spritüel Rehber Yasemin Derya Metin