İçeriğe geç

Bizdeki Kayıtlar Nereye Gitti

  • 4 yıl önce
  • 2Dakika
  • 566Kelime
  • 114Görüntülenme

Kişisel gelişim ve ruhsal gelişim konusunda şükürler olsun bir çok yöntem var. Her birimize iyi gelecek hızlı dönüşüm sağlayacak başka başka yöntemler var. Çeşitlilik bizi özgür kılar.

Bilinçaltımız da var oluştaki her bir parça gibi zeki bir organizma. Tek yöntemle çalışıldığında bilinçaltı da çözüm yolunu öğrendiği için kendini korumaya alacak ve süreci uzatacak. Hızlı dönüşüm ve değişim için bir çok yol olması çok daha iyi.

Yöntemlerin çok olmasında iyi olmayan bir durum var o da bizde çözülen kayıtlar ve enerjileri bazı yöntemler ya evrene ya da dünyaya gönderiyor. Bu yöntemler ben temizlendim diğer yerler ne olursa olsun bakış açısını bana getiriyor.

Öğrendiğim öğretileri alıp bire bir uygulamamak gibi bir huyum vardır. Eksik olan alanını kendimce bu konularda ilk eğitim almaya başladığım zamandan itibaren hep kendi içsel bilişimle değiştirmişimdir. Daha kaynak frekansına erişemediğim zamanlarda o dönemlerde çalıştığım kimya mühendisliğinden aşina olduğum geri dönüşüm işinden dolayı kendime benden çıkan her olumsuzluğu dönüştürecek Sevgi ve Işık Geri Dönüşüm Tesisi yapmıştım. Her ne varsa onu bu tesise yolluyordum.

Süper dolunayın yaz dönemine geldiği bir zamanda Başmelek Cebrail’e “bu dolunayda geçmiş yaşamla ilgili bir çalışma mı yapsam” diye sormuştum. Başmelek Cebrail’de o zamana kadar hiç duymadığım düşünce kancalarını temizlememi söylemişti. Düşünce kancalarının ne olduğunu sorduğumda EFT tekniği ile çözdüğüm tüm durumların hepsinin kelimelerinin ucunda balık oltasındaki çengelin takılı olarak hepsinin başımın üzerinde olduğunun vizyonunu göstererek ne olduğunu anlamamı sağlamıştı.

Evren bizim içimizde; biz de evrenin içindeyiz. Bu durumda kendimizde çözdüğümüz enerjiyi kaynak dışında bir yere gönderdiğimizde yine o çözümlediğimiz konu ile belirli bir zaman sonra yolumuz kesişecek. Yani çözdük yolladık hop sonra evren de bize yolladı. Biz evrene ne verirsek evren de bize aynısını verir. Yaptığımız ne işe yaradı sadece bizi belirli bir süreliğine rahatlattı. Sonra yeniden bir araya geldik.

Bu dünyadaki herkes öğrenci. Lütfen bunu hep hatırlayın. Her kim yazmış olursa olsun o çalışmayı alanınızda başlatmadan önce bir akıl süzgecinizden geçirin. Her şeyi ile tam mı, size uygun mu? Ondan sonra o enerji ile çözülmeleri sağlayın.

“İlk var olduğum andan şu ana kadar bilerek ya da bilmeyerek var oluşun her hangi bir yerine yolladığım sevgi ve ışık olmayan her şeyi ilahi ışık varlıkları eşliğinde ve gözetiminde kaynağa gönderiyorum. Açılan boşluklar Yaradan’ın izni ile koşulsuz sevgi ile dolsun.”

Tüm yaratılmışlar ve evren tekamül ediyor. Tekamülde ruhsal olgunluğa erişmiş her bilinç yapması gerekenlerin de sorumluluğunu almalı. Büyüme ve olgunlaşma zamanındayız. Bilinçlerimiz gelişin.

17.04.2018

Spiritüel Rehber Yasemin Derya Metin