• 3 sene önce
  • 3Dakika
  • 824Kelime
  • 77
@Özlem Ertekin

Kendi Gücünle Bütünleşmek

Her birimize özel varlığımızda mükemmel bir parça var. Kendi gücümüzle bütünleşmek için bu parçamızın varlığını bilmemiz gerekiyor. Düalite oyununda kaybolduğumuzda yolumuzu bulmamız için Yaratıcı bize kendinden ve her birimize özel parçayı armağan etti.

Benim sık sık yazılarımda ve videolarımda sizlere hatırlattığım içsel rehberiniz işte bu Yaratıcı parçası. Tıpkı atomlarda bulunan Tanrı Parçacığı gibi bizde de Yaratıcı’nın parçası var. O bizi bütün halinde tutan, bize sezgilerle yol gösteren; kalbimizden bize fısıldayan mükemmel parçamız.

Bu parça tüm yaratılmışlar içinde sadece insan soyuna verildi. Tüm yaşamlarını AŞKa dönüştürme insana bahşedildi. Yaşamımız evrensel boyutta baktığımızda çok derin anlamlar ifade ediyor. Artık bu anlamımızı fark edelim. Bu farkındalık ile kişiliğimizde kendimizi eleştirdiğimiz her şeyi Yaratıcı parçası ile saf AŞKa dönüştürebiliriz.

Bir çok şeyi kolaylaştırıyorum, ancak bunun kolay bir yolu yok. Kendinizi saflaştırmak için emek verecek ve bunun için sabredecek sizsiniz. Ondan sonra içsel rehberinizle buluştuğunuzda size özel deneyimler ve mucizeler ortaya çıkacak.

Bu yazıda yazdıklarım Eylül ayında açığa çıktı ancak sizinle paylaşma izni ben gücümü elime almaya karar verdikten 24 saat sonra oldu. Bir çoğunuz beni çok başka bir alana koyuyorsunuz. Evet başka bir yerdeyim; her gün bu olduğum yer için şükrediyorum. Bu yere gelmeden önce bende sizler gibiydim. Kaosun içinde kaybolmuştum. Sadece pozitif bir yaşam sürmeyi diledim. Hiç bir şey bilmeden diledim. Yolu buldum, hayatımda kalıcı bir şekilde bana size aktardıklarımı öğreten olmadı. Her bilgiyi ortaya çıkarmak için günlerce çalıştım. İyi ki hep yalnız kalarak kendi gücümü hatırlamayı ve ona sahip çıkmayı sağlayacak planı yapmışım. Bu planı yapmasaydım bu şükür halinde olamazdım.

Zaman zaman sizinle çalışma yapamayacağımı ya da artık çalışma yapamayacağımızı iletiyorum. Bunun mesajla iletilen bir cevabı yok ancak kendi deneyimlerimi analiz ettiğimde sizlerde içsel rehberinize kendi Yaratıcı Parçanıza ulaşmak için bu süreci deneyimliyorsunuz. Ben ya da başka bir insan değil siz kendinize yol gösteren olun. 

İçsel Rehberinizle Bağlantı

Yazacağım niyeti her gün okuyun ve her gün içinizdeki Yaratıcı Parçası’nı hatırlayın, hatırladıktan sonra da o güce sahip çıkın ki özgür bir yaşamınız olsun.

Yaratıcı’nın bu varoluş gerçekliğinde kendimi bulmam için tüm yaşamımda benimle olan içsel rehberimin varlığını artık biliyorum.

Şu an içsel rehberimle bağım güçlü olmasa da onun varlığının gücünü her an hissetmeyi seçiyorum.

Sahip olduğum bu çok değerli ilahi armağanın değerini hatırlamayı seçiyorum.

Yaratıcı ile çatıştığım tüm anlarımı içsel rehberimin İlahi AŞK şifası ile şifalandırmasını seçiyorum.

Bilinç düzeyinde tövbe, af ve bağışlanma talep etmem gerekiyorsa bunun sorumluluğunu alıyorum.

İçsel rehberimle bağlantıya geçtikten sonra her an onun gücünün yaşamımı güçlendirmesini ve AŞK olmayan her parçamı kolayca AŞKa dönüştürmesini seçiyorum.

İçsel rehberimin gücüne artık sahip çıkmayı seçiyorum.

Kendi inancınız gereği tövbe ettiğinizde içsel rehberinizle bağlantınız daha hızlanıyor. Size daha fazla kapı açılıyor. Dilerseniz günlük arınma çalışmaları içine tövbeyi de dahil edin.

Bu niyeti sık sık okuyun. İçsel rehberinizle bağlantıya geçseniz bile onun gücünü kendinize hatırlatmazsanız kendinizi zaman zaman eksilik, güçsüzlük ve kaybolmuşluk döngüsünde bulabilirsiniz. Bu hatırlatma ise sizi her gün biraz daha saflaştırırken, gücünüzün unutturulması deneyimini de yaşamayacaksınız. Tam ve mükemmelliği her an hissedeceksiniz.

İçsel rehberini hatırla ve Yaratıcı’nın sana verdiği ÖZ gücüne sahip çık…

18.02.2020

 
🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰

You may also like