İçeriğe geç

İlahi Zaman

Spread the love
  • 3 sene önce
  • 3Dakika
  • 686Kelime
  • 170Görüntülenme

İlahi Zaman

Kendi kendime ya da birlikte ortak deneyimler yaşadıktan sonra yazılar ilahi zamanda doğuyor.

Dün akşam Işık ve Sevgi Meditasyonları akşamımızdı. Bu çalışmanın ilk ortaya çıkışı; öncesinde sohbet sonrasında meditasyondu. Bazı izleyiciler ısrar etse de bu şekilde olmaya devam edecek. Aldığım ruhsal mesajdan dolayı grup çalışmalarını, meditasyonları ve yazıları her zaman ilahi zamanda ortaya çıkarırım. 

Dünkü canlı yayında hem internette yaşanan sorun nedeniyle hem de gelen yorumlar üzerine benimle yol alan insanların hala evrensel işleyişi anlamadığının farkında oldum. Anda yaşamak, akışta olmak, carpe diem ya da teslimiyet kelimelerini bir çok insan sözlü ya da iletişim dilinde kullanıyor olsa da bu kelimeleri içselleştirememiş durumda.

Bu kelimeler kişinin kendi sorumluluğunu alıp; yapacaklarını yaptıktan sonra kendisi dışında ortaya çıkan plan dışındaki her şeye uyum sağlamasıdır. Başka bir insanın lakayt ve sorumsuz bir kişilik özelliği varsa o kişi ile ilgili arınma çalışmaları yapılıp; arınma tamamlandıktan sonra yollarınızı ayırmak da seçeneklerinizden biri olduğunu hatırlayabilirsiniz.

Uyum sağlayabilmek eğer kontrolcü bir yapınız varsa sizi çok zorlar. Beni eskiden daha çok zorluyordu; şimdi oldukça elastik hale gelmiş durumdayım. Yaz döneminde akışta olmak konusu oldukça sert deneyimleri beraberinde getirdi. Deneyimle birlikte şifayı da dahil etti.

Eğer sizde anda yaşamayı, akışta olmayı, ya da teslimiyeti hayatınızın bir parçası haline getirmek için ilahi zamanla uyumlanmalı ve yaşamınızı ilahi zamana göre yeniden programlamalısınız. 

İnsan olarak zamanı basitleştirmek adına zamanı bölüp, onu kendimize göre şekillendirsek de evrensel plan her zaman ilahi zaman döngüsünde işler. İlahi zamanı kabul ettiğinizde istek, dilek ya da niyetlerinizin neden sizin planladığınız zamanda olmadığını da anlamış olursunuz.

Yaşamınız oldukça hızlı olabilir, kendinize zamanının yetmediğini sürekli dile getiriyor olabilirsiniz. Bunları düşünüp sürekli dile getirdiğiniz için de zaman sizin için kompleks hale gelir. İlahi zamanla uyumlandığınız da ise zaman sizin enerjinizle değişir. Eskiden çok uzun sürede yaptığınız işler daha kısa lineer zamanda olmaya başlar. Çok sevdiğiniz biriyle zaman geçirmek istiyorsunuz ve bu kişi ile görüşmeniz gereken zaman dilimi lineer zamanda çok kısa olsa bile onunla çok daha uzun zaman geçirmiş gibi hissedersiniz.

Üçüncü boyut realitesinden, dördüncü boyut realitesine geçiş yaptığınızda ilahi zamanın dengesi yaşamınızda daha dengede olur.

İlahi Zamanla Uyumlanma

“Sevgili Başmelek Metatron lütfen şimdi benimle birlikte ol. Beni yaşam frekansıma ve beden frekansıma uygun olarak beni ilahi zamana uyumla” niyetini yapın. Bu niyet sizin ilk olarak enerji alanınızı evrensel hale uyumlu hale getirecektir. Yaşam içinde siz yapmanız gerekenleri yaptıktan sonra dünyasal lineer zamanla ilgili sıkışma yaşadığınızda “Başmelek Metatron şimdi benimle ol ve yapmam gerekenleri ilahi zamanda yapabilmem için bana yardım et” niyetini yapabilirsiniz. Bu da zihinsel düzeyde üçüncü boyut realitenizi ilahi zamana uyumlayacaktır.

Davranışlarınızı değiştirecek alışkanlıkları oluşturmak da artık sizin sorumluluk alanınızda.

Her şeyin ilahi zamanda olduğu idrakinde olduğumuz güzel zamanlara…

Canlı yayını izlemek isteyenlere

11.01.2020