İçeriğe geç

Başmelek Raguel’le Empat Alandan Özgürleşme

Spread the love
  • 3 sene önce
  • 4Dakika
  • 1070Kelime
  • 623Görüntülenme

Başmelek Raguel’le Empat Alandan Özgürleşme

Ben empatları başkalarının duygu bedenindeki bütün veriyi kendine kopyalayan ya da onlardan alan insanlar olarak tanımlıyorum.

Ben de empat olduğum için yaşam içinde bu insanların ne kadar zorlandığını biliyorum. Onun içinde sezgime gelen çalışmaları meditasyonlarla ya da yazılarla aktarıyorum.

Geçen hafta yazdığım bir yazı sonrası arkadaşım empat alanın şifalandırması gereken bir alan olduğunun farkında olmadığını belirtmesi üzerine ben de düşünmeye başladım. Bu bizim ilahi olarak yaratılmış alanımız mıydı yoksa bir müdahale sonrası ruha yapıştırılmış bir alan mıydı? Derin sorgulamalarım ve meditasyonlarım sonrasında ruha yapıştırılmış bir alan olduğunu algıladım.

Buradan sonrasını Başmelek Raguel bize aktarsın.

Başmelek Raguel’den Empat Alan Bilgisi

Sevgili dostlar merhaba,

Her birinizi sevgi ile selamlıyorum. İnsanlık programı insanlığın kendini hızlıca birlik boyutuna taşıması için çeşitli müdahalelere ilahi yasalar çerçevesinde izin verildi. Bu müdahaleler asla evrensel yasayı yıkacak ya da var oluş planını bozacak bir şekilde gerçekleşemez.

Dünyada yaşayan insan ırkı şu an var oluştaki diğer insan yaşam formlarından farklı bir çeşitlilik ile tekamül yolculuğunda ilerliyor. Bu deneyim zorlayıcı olmasına rağmen ışığa daha hızlı ulaşmayı sağlıyor. Bu yaşam gezegenin de insan olmayı planlayan ruh dünya yaşam programını yapmadan önce dünyadaki var olan insanlık planı ile ilgili derin bilgilendirme sürecinden geçiyor. Bu bilgilendirme sonrasında bu deneyimi kabul eden ruhlar dünyadaki insanlık planına uyumlu hale getiriliyor ondan sonra da kendi yaşam planını üstat ruhlarla birlikte planlıyor.

Empatlık da bu yaşam planınızdaki çeşitli araçlardan bir tanesi. Şu an dünyada yaşayan bir çok insanın artık empatlık aracına ihtiyacı kalmadı. Ancak bu program kendi kendine aktif olmadığı gibi kendi kendine de deaktif ya da pasif olamıyor. Bunu bireyin özgür iradesi ile talep etmesi gerekiyor.

İlk önce bu müdahaleye neden izin verildiğini aktaralım. Dünya gezegeni duygu planının en yoğun olduğu yaşam gezegenlerinden biri. Bu her duygunun insanda var olması anlamına geliyor. Dünya planının hızlandırıcı alanında var olmayı seçen tekamülsüz olan ruhlar dünyadaki bu duygularla dengede kalmayı başaramadılar. Kendi zekalarıyla enerji bedenlerinden olan duygusal bedenlerindeki kendilerini dengesizleştiren alanı başka bir insanın duygusal bedenine kanca atarak aktarmayı başardılar. Burada ilk müdahalenin gerçekleştiği insanlar hizmet odağında olan ruhlardı. Bunlar kendi ruhsal planlarında insanlık için hizmeti kabul ediyorum beyanını sisteme vermiş ruhlardı. Burada ilahi planın işleyişine uygun olmayan bir durum söz konusu değildi. Her iki tarafta özgür irade seçimleri ile bu deneyimin seçimini yapmışlardı.

İnsanlık planında yaklaşık 10.000 yıldan beri empat alan insanlığın gelişim aracı olarak bulunan bir deneyim. Dünyanın frekansı değiştiği için bazı deneyimler insanlık planında eski faydayı barındırmıyor. Empat alanda eski dönüşüm faydasında olmayan alan. Bu alandan özgürleşmek her bireyin özgür irade seçiminde bulunuyor. Eğer özgür iradenizle bu alandan özgürleşmek isterseniz yazılacak olan çalışmayı okumanız ilk adımınız olacaktır. Kendi duygu bedenini boşaltmak isteyen insanlar sizi hala aynı empat alanda görmeye devam edecekler ve sizin duygu bedeninizle bağ kurma girişimini yapacaklar. Bu süreci de birlikte yol alarak yaşam planınızdan özgürleştireceğiz. İkinci aşama her birinize göre değişken olan bir zamanı içine alıyor.

Empat Alandan Özgürleşme Çalışması

Başmelek Raguel lütfen şimdi benimle ol.

İlahi sisteme beyan ettiğim hizmet alanında olma isteğimin ilahi yasalara göre yenilenmesini ve empat alanımda özgürleşmeyi seçiyorum.

İlahi yasalara göre artık bu alandan özgürleşme talebimi lütfen ilahi sisteme benim adıma anda teslim et.

İlahi yasaların bana verdiği hakla Başmelek Raguel’e dünya planında yaşadığım tüm yaşamlardaki empat alan deneyimimi şifalandırmasını talep ediyorum.

Bana bu işlemi yapan her insana koşulsuz sevgimi gönderiyorum. Başmelek Raguel’in koşulsuz sevgi dışındaki her enerjimi benim ve o ruhun alanından arındırmasını talep ediyorum.

Duygu bedenimde olan bana ait olmayan her şeyi ilahi yasalara uygun dengelemesi için Başmelek Raguel’e teslim ediyorum.

Kendi sorumluluğumu yüzde yüz alıyorum.

Kurban bilinci alanına çekecek her inancımdan Başmelek Raguel’in beni özgürleştirmesine izin veriyorum.

Kendi duygularımla bu yaşamda dengede olmayı seçiyorum. Sahip olduğum her duyguyu ilahi gerçeklikle kabul etmek ve onları dönüştürmek için Başmelek Raguel’den rehberlik talep ediyorum.

Başmelek Ragul’le Yaşam Planından Empat Alanı Özgürleştirme

Her sabah uyandığınızda “Başmelek Raguel lütfen benimle ol. Empat alanımı kullanma eğiliminde olan tüm insanlardan her an beni koru” niyetini yaptığınızda sizi kullanmaya alışmış insanlar artık sizi bu amaç için kullanamayacaklar. Bu onların ya kendilerini geliştirmesini sağlayacak ya da kendi duygu bedenlerini aktaracakları başka insanlar bulmalarına neden olacaktır. Burada onlara ruhsal olarak bir hatırlatma yapıyorsunuz. Bu hatırlatma ile seçim yapmak onların seçimi olacaktır. Bu kişilere bilgi düzeyinde bir şey aktarmanıza gerek yok. Başmelek Raguel bu insanların ruhuna aktarılması gereken bilgiyi sizin alanınızı korurken yapacaktır.

14.10.2019

 

 

Etiketler: