İçeriğe geç

Parçalı Ay Tutulması

Spread the love
  • 3 sene önce
  • 2Dakika
  • 315Kelime
  • 63Görüntülenme

Parçalı Ay Tutulması

Parçalı Ay Tutulması

16.09.2016 22:05′ de gerçekleşecek parçalı ay tutulması için bana yaptırılan bir çalışmayı sizlerle paylaşıyorum. Bu çalışma süresinde Tanrı Ares ve Tanrıça Selene sizlere eşlik edecek.

“Tanrı Ares ve Tanrıça Selene lütfen bana bu çalışma süresince rehberlik edin. Tanrı Ares, lütfen içimde farkında olmadığım içsel çatışmalarımı fark edip bu çatışma enerjisini artık tüm yaşamlarımla olan bağını kes ve onları kaynağa göndermem için bana rehberlik et.” Bu niyet sonrasında içinizde olumsuz olan ve çatışan duyguların ortaya çıkması için kendinize izin verin. Gözlemci olarak her şeyi gözlemleyin. Görüntü, ses, his herhangi bir şekilde bunlar olabilir. Kaynağı gözünüzde başınızın üzerinde duran parlak sarı ışık olarak görebilirsiniz. Olumsuz enerjilerin hepsi bu enerjinin içine aksın.

Akış bitince “Tanrıça Selene, lütfen kalbimi şefkatin, iyiliğin ve koruyuculuğun enerjisi ile doldur. Kendi yaşamıma ve insanların yaşamına hizmet eden armağanını benimle paylaş” niyetinizi dile getirin. Tanrıça Selene’nin enerjisini kalbinize doldurmasını sizi huzura eriştirmesini hissedin.

Gözlerinizi hazır olduğunuz zaman açın.

Astrologların açıklamasında ay tutulması etkisinin 4 ay süreceği belirtiliyor. 4 ay boyunca enerjinizi yükseltmek için sadece Tanrıça Selene ile olan çalışmayı tekrarlayabilirsiniz.

Sevgiler, Işığımız daimi dengede olsun.

16.09.2016

🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰