İçeriğe geç

Kalpten Kalbe Yardımlaşma

Spread the love
  • 3 sene önce
  • 2Dakika
  • 497Kelime
  • 85Görüntülenme

Kalpten Kalbe Yardımlaşma

Her insanın mutlu olması beni de çok mutlu ediyor. Ben de insan olduğum için yakınımdaki insanların değişimine aracılık etmek de ayrı bir mutluluk oluyor.

11 yıl önce aynı iş yerinde çalıştığım arkadaşım Esin’le benim yaptığım işlerle ilgili yeniden konuştuk ve onun bana izin vermesi ile onun hayatındaki birikmiş sıkışmış enerjileri temizledim. Onun yapması için de Youtube kanalında olan meditasyon çalışmalarından bir kaç tane ona yolladım. O da kendi yaşam sorumluluğunu alıp meditasyonları yaptı. Hayatında çok hızlı dönüşümler aldık. Evet buraya kadar hikayemiz çok güzel.

Sonrasında olan gelişmeler çok daha güzel. Esin insanlarla çok çabuk iletişim kurması ve yardım etme arzusundan dolayı plaj dahil karşılaştığı yerlerde kendini mutsuz hisseden insanları Youtube’da bulunan iki kanalımıza yönlendirip onların orada olan çalışmalar yapmasına aracılık etmiş. Çalışma önerdiği insanlardan çok güzel geri dönüşler almış. Hepsi hayatlarında daha mutlu hissetmeye başlamışlar.

Bu güzel olan tespitler ve deneyimler. Esin’in de fark ettiği bir çok insan hayatın içinde kendini kaybetmiş durumda olması. Bu gerçekliği yaşamak durumunda değiliz. Her şey aynı olmasına rağmen hayata bakış açımız değiştiğinde yaşamın bizde ortaya çıkardığı hislerde olumlu yönde değişiyor.

Kendini kaybetmiş mutsuz bir insan gördüğünüzde lütfen sizde size iyi gelen şeyleri onlarla paylaşın. Hayat paylaşınca güzel. Siz sadece o kişiye bu yolu gösterin o yoldan gitmek ya da gitmemek onun seçimi. Birileri ile güzelliği onun özgür iradesi çerçevesinde paylaştığınızda sizin de hayatınıza güzellikleri dahil ediyor. Özgür irade yasası insanların hem sözleri hem de enerjileri benim için önemli. Söz ve enerjide evet diyen insanlara ben bir şeyler öneriyorum. Özellikle enerji düzleminde hayır enerjisini algılıyorsam bir kere onun sözle beyan ettiği isteğe uygun bir adım atıyorum. Sonrasında gelen cevaba göre içinde isyan, direnç ya da geçiştirme varsa o zaman sözle istese de ikinci adımı atmıyorum.

Eğer benim çalışmalarım size iyi geldiyse siz de bu yazıyı diğer insanlarla paylaşıp onların da meditasyonlara ulaşmasına aracılık edebilirsiniz.

Youtube kanalım Yasemin Derya Metin

05.08.2018