İçeriğe geç

Meleklerle İletişim İçin Çalışma Programı

  • 3 yıl önce
  • 5Dakika
  • 1287Kelime
  • 426Görüntülenme

Meleklerle İletişim İçin Çalışma Programı

Bu yazıyı bu konu hakkında sık sık soru sorulduğu için yazıyorum. İlk olarak yazacağım konuyu her zaman hatırlayın ve bunun her zaman bilincinde olun; Tüm varoluş Yaratıcı tarafından yaratıldı ve onun ortaya koyduğu kurallar çerçevesinde her şey oluyor. Bir şeyin olabilmesi ancak ve ancak onun izni ile mümkün olur.

Her insan meleklerden yardım isteyebilir, melekler o insana ancak ilahi yasalara uygunsa ve izinleri varsa yardım edebilirler. Bu yardımı ve iletişimi her insan anlamayabilir ya da algılamayabilir. İnsanların meleklerden gelen mesajları anlaması ya da algılaması da onların buna izinleri varsa gerçekleşir. Bu yazıyı ilahi olarak meleklerle iletişime izni olanlara aslında akaşalarında var olan bilgiyi hatırlatmak için yazıyorum. Kimin izinli olup olmadığı elbette bilmek benim haddim değil.

Bu yazı bir kere okununca her şey sizin hayatınızda var olabilecek bir durum değil; kendi kendinizi bu konuda eğitmeniz ve çalışmanız için yazılmış bir yazı. Yazı benden, gayret sizden, ötesi de ilahi hak ediş doğrultusunda Yaratıcı’dan…

Bu yazı daha önceden yazdığım yazıların ve çektiğim videoların hepsinin toplanmış hali olacak. Bu ilk paylaşacağım yazıyı ilk olarak kendi içinizde içselleştirin. Yazıdaki bilgilere dirençleriniz varsa bunları arındırın. Biz kendimizi ilahi uyuma ve sevgiye taşıdığımız sürece meleklerle iletişimimiz güçlenebilir. Yolculuktaki pusula olarak niteleyebileceğim yazıyı okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

Allah ile ilişkiniz de sevgi olmayan alanlar varsa o alanlar sevgiye dönüşünceye kadar çalışma yapabilirsiniz. Meditasyon yapmak isterseniz buraya tıklayarak meditasyon yapabilirsiniz.

Sonra kendinizle barışıp; kendi gerçekliğinizi kabul etmeniz gerekiyor. Kendini kabul de ilk alan doğduğumuzda bize verilen isimler ve ailemizden gelen soyadımız. Spiritüellik yolculuğuna girdiğimden beri karşılaştığım ve öncelerinde zihinsel düzeyde bana anlamlı gelmeyen bir durum vardı; Türkçe ya da Sanskritçe kişilere isimlerin verilmesi. Bunu anlamama sebebim ruhumun bildiği evrensel gerçeklikten kaynaklanıyormuş. Bana konulmuş her ismin evrensel boyutta bir frekansı var. Bu frekansta bana ruhsal planımda hizmet ettiği için verilmiş oluyor. Hayatta kalma mecburiyeti dolayısıyla isim değiştirme dışında diğer konularda isim alınması pozitife hizmet eden bir durum değil. Bunun nedeni de kişinin kendi özünü reddetmesinden kaynaklanıyor.

Hayatta kalma mecburiyetini ile şu konuları ifade ediyorum;

  • Bulgaristan’da yaşayan Türkler asimilasyon sonucu zorunlu olarak Bulgar ismi almaya zorlanmaları.
  • Kan davası ya da çeşitli durumlardan dolayı yaşadığı koşullardan zorunda kaldığı için kimliğini değiştirmesi. (Bu söylediğim durumlar yasal olarak yapılan konular, sahte kimlik bu alanı kapsamıyor.)

İsim ve soyadı ile ilgili karmaşanız varsa buraya tıklayarak yazıyı okuyup; içindeki videoları izleyebilirsiniz. 

Evrensel Yasalara Uyum İçin Dikkat edilmesi Gerekenler

Ruhsal olarak ilerleyen insan ilahi yasalara göre yol almalı. İlahi yasaların hepsinin var olduğu tek bir anayasa kitabı insanlığa sunulmamış. Ezoterik öğretiler ve dini kitaplara bu yasalar aktarılmış. Zihinsel düzeyde evrensel boyutta uymam gereken tüm yasaları bilmiyorum. Sadece niyetimle kendim için ya da başka yaratılmışlar için yaptığım her şeyin ilahi yasalara uyması için alanı korumaya alıyorum. Niyetim şu: “Şu an yapacağım çalışma, aktaracağım bilgi ilahi yasalara göre izinli olduğum alanda ilahi hak edişle gerçekleşsin.” Niyetler ilahi zamanı geldiğinde çeşitli bilgileri de açığa çıkarıyor. İşte bu niyetle açığa çıkan bilgilerden birini de buraya tıklayarak okuyabilirsiniz.

Niyetimde belirttiğim ilahi hak ediş konusunu anlamak içinde buraya tıklayarak yazıyı okuyabilirsiniz.

Her birimiz varoluşu kendi izinli olduğumuz bilgilerle anlıyoruz. Ben de varoluşun oluşumunu kendi anladığım şekilde ifade etme gayretindeyim. Bu yazıları okumak da sizin yolculuğunuzu zihinsel düzeyde kolaylaştırır. Yazıların üzerine tıklayarak okuyabilirsiniz.

Özgür İrade

Işıktan Aşka Sevgi Yolculuğu

Kaostan AŞKa Yolculuk

Pozitif Tekamül Yolu

Aydınlık Tekamül Yolu

Aydınlık ve Pozitif Tekamül Yolunun Farklılıkları

Titreşim ve Frekans

Ruhsal planı anladığım kadarıyla anlattığım videolara da Ruhsal Varoluşumuz oynatma listesinden ulaşabilirsiniz.

Karmik Döngü

Bireysel Olarak Yapılabilecekler

Bağlantılarınızı saf bir şekilde yapmayı istiyorsanız; sigara, alkol ve uyuşturucunun enerjisel etkilerine dikkat etmeniz gerekiyor. Bu konu ile ilgili bana aktarılanları yazdığım yazıyı buraya tıklayarak okuyabilirsiniz.

İnsan ilişkilerinizde sorun varsa yaratılmış olan meleklerle iletişiniz de sağlıklı olamaz. Melekler yoğun ışık ve sevgi frekansı bulunan varlıklar. Kendi frekansınızda insan olarak olabildiğince bu enerjileriler arttırmalısınız. İlişkileri şifalandırmak için buraya tıklayarak çalışmayı yapabilirsiniz.

Affetme konusu da hayatınızda dengelenmiş bir alan olması gerekiyor. Dilerseniz daha önceki yazımı buraya tıklayarak okuyabilirsiniz.

Affetmeyi kendi yaşamınızda dengelediğinizde aslında her şey tamamlanmış olmuyor. Yin ve yang olarak iki alan mevcut. Yang alan affetme, bunun yin alanı da özür dileme. Bazen o kadar çok haklılık haksızlık konusuna odaklanılıyor ki yapılan sevgi olmayan eylemlerin hiç farkında olunulmuyor. Özür dileme için de dilerseniz buraya tıklayarak meditasyonu yapabilirsiniz. 

Sevgi frekansının tersi olan enerji korku hayatınızda soyut (elle tutulamayan) ya da somut (elle tutulan) korkularınız varsa bunların arınması için de çalışmalara öncelik vermelisiniz. Bunun sebebi de şu zihin bilmediğinden korkar; meleklerde soyut ve bilinmeyen varlıklar olduğu için bağlantılar esnasında yaşayacağınız deneyimleri soyut korkularınızla eşleştirebilir. Bu da sizin bağlantınızın zayıflamasına ya da kesilmesine neden olabilir. Bu alanı dönüştürmek için buraya tıklayarak çalışmayı yapabilirsiniz.

Epifiz Bezi

Serafim Melekleriyle Zihin Arındırma Meditasyonu

Ruhsallık Yolculuğunda Zihin Gerçekten Susturulmalı mı?

Farkındalık

Ruhsal Yetilerin Saflaştırılması

Yaşam Yolculuğunda Aşılması Gereken Dağlar

Başmelek Metatron ile Kristal Pozitif Enerji Dönüştürücü Ağı Oluşturma

Fiziksel dünyada bir insan aracılığıyla, enerjisel ya da astral boyutta ruhsal varlıklar aracılığıyla yapılan inisiyasyonda (uyumlamada) uyumlamacıdan kaynaklı saf olmayan alan dahil olduysa onu arındırmayı isterseniz buraya tıklayarak çalışmayı yapabilirsiniz. 

Serafim Melekleriyle Dönüşüm Çalışması

Başmelek Mika ile Dönüşüm Çalışması

Başmelek Cebrail’le İnanç ve Teslimiyet Meditasyonu

Melekler Hakkında Bilgiler

Melekler Hakkında Bilinmeyenler

Melekler ve İletişim

Meleklerden İşaret İstemek

Hem meditasyonları hem bilgileri paylaştığım Youtube Yasemin Derya Metin kanalımda buraya eklediklerimden çok daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz.

Tüm yaratılış çok özgün bir halde yaratılmış. Bu özgünlük neticesinde de herkesin meleklerle ya da diğer ruhsal varlıklarla iletişimi yine özgün olacaktır.

29.06.2021