İçeriğe geç

Melekler Hakkında Bilinmeyenler

  • 3 yıl önce
  • 3Dakika
  • 697Kelime
  • 287Görüntülenme

Melekler Hakkında Bilinmeyenler

Meleklerle ilgili ilk bilgiye okulda din kültürü dersinde ulaşmıştım. Daha sonra Beki İkala Erikli’nin ve Doreen Virtue’nin kitapları ve melek kartları ile farklı bir alana ulaştım. Bu kitaplar ve kartlar meleklerle iletişim kurmamı sağladı. Zaman zaman kitaplarda okuduğumdan farklı meleklerle ya da kitapta belirtilen görevleri dışında çalışıyorum. Kafam karıştığı zamanlarda gelen varlığın gerçekten melek olup olmadığını anlamak için Başmelek Mikail’den veya Başmelek Metatron’dan onay istiyorum. Onlar onaylandıktan sonra iletişime devam ediyorum.

Kitaplarda verilen hiyerarşilerinin aslında Kabala öğretisini ve Hristiyan öğretilerini temel aldığını fark ettim. Bu sezginin doğru olup olmadığını onaylaması için Başmelek Metatron’dan yardım istedim o da bu sezginin doğru olduğunu söyledi. Ben meleklere ne sorarsam onlarda bana o cevabın içeriği için bilgi veriyorlar. Beni sorgulamam için farklı kaynaklara yönlendiriyorlardı. Arkadaşımla eş zamanlı olarak Ramtha’nın Ufo’lar ve Realitenin Doğası kitabını okumaya başladık. Meleklerle ilgili çok farklı bilgilere ulaştığım için Ramtha’nın kendi ırkı olarak belirttiği Andromedalı ırkı bizim melekler olarak tanımladığımız bölümü de çok dikkatimi çekmemişti. O bölüme arkadaşım dikkatimi çekti. Konuşmamız bittikten sonra ben de bu konu hakkında bilgi almak için meditasyona başladım. Meditasyonda gelen bilgi; Evrende yaratılmış titreşimlerine göre bedenlenen çeşitli ırklar var. Bazı gruplar içinde hem aydınlığa hem de karanlığa hizmet eden varlık grupları var. İnsan ırkı her iki yolu barındıran var oluş boyutu. Bu boyut çok zorlu deneyimi beraberinde taşır. Bu zorlu deneyim onun ışığı kaybetmesine neden olur. Adem ve Havva ile birlikte bu zorlukların azalması ve bu tekamül boyutunun hızlanması için onlara rehberler atandı. Atanan bu rehberlerin aydınlığa hizmet eden frekansı yüksek olan daha eterik form olan ışık bedenli varlıkların hepsi Adem’e melek olarak öğretildi. İnsan tekamülünde tortular azaldıkça meleklerle ve evrensel yasalarla ilgili bilgiler aktarılmaya başlandı. Hala yeni bilgiler önce dünyanın enerji hatlarına demirleniyor daha sonra da bu frekansa uygun insanlara aktarım gerçekleşiyor. Çoğunuzun aldığı bilgi dünya enerji ağında olan bilgi. Bilinçli olarak evrensel bilgiyi zihninde açığa çıkaran çok az insan mevcut. Bu bilinçli zihinde bir kişide ortaya çıkması bizler için çok önemli. Bilgi ortaya çıkmadan dünyaya projekte olamıyor. 

Meleklerle ilgili alana geri dönecek olursak, bu evrende yaşayan tekamülün ışık formu aşamasına geçen her varlık melek grubu içinde tekamül yolculuğuna başlıyor. Sizlerin koruyucu melek olarak bildiği melek grubu, insan varlığı tekamülünden melek varlığı tekamülüne geçmiş ilk grup. Periler, bitki varlığı boyutundan ışık varlığı boyutuna geçmiş ilk grup. Pegasus ve Unikornlar, hayvan varlığı boyutundan ışık varlığı boyutuna geçmiş olan ilk grup. Başmelekler, ışık boyutunun bir üst basamağına geçiş yapacak öğretmenlerdir. Melek hiyerarşilerinin çoğuna öğretmenlik yaparlar. Enerjileri çok güçlüdür, enerjilerini gerektiği zaman düşürerek siz insan varlıklarla iletişime geçerler. Serafim melekleri, Lordlar yani Tanrılar boyutuna geçecek olan ışık varlıkları grubudur. Bu melek grubu ile iletişime geçmek için sizin frekansınızı yükseltmeniz gerekir. Onlar frekanslarını ancak Başmelekler frekansına düşürebilirler.

Zihninizin sıralamasına uygun olarak kesin ayrılmış sıralama yapamayız. Evrensel var oluş iç içe geçmiş bir haldedir.

Meditasyon esnasında çok kısıtlı gelen bilgi yazarken açılmaya başladı. Meleklerin öğrenmemizi istedikleri bilgiyi ilettim.

29.10.2016