İçeriğe geç

Alanınızdaki Eğitim ve Öğretim Programlarının Işığa Dönüşümü

  • 2 yıl önce
  • 3Dakika
  • 803Kelime
  • 498Görüntülenme

Alanınızdaki Eğitim ve Öğretim Programlarının Işığa Dönüşümü

Dün akşam yayında İngilizce öğrenimi ile ilgili Gamze ile birlikte güzel güzel konuştuk. Yayın yapmaya karar verdiğimiz günden itibaren çok fazla alan açıldı. Bu yayında da tüm enerjisel alanlar alana dahil oldu. Yayını izlemek isterseniz buraya tıklayabilirsiniz

Konuşmamız sadece İngilizce ile kısıtlı kalmadı. Aslında tüm eğitim ve öğretim alanına genişledi. Ben de bu yazıda eğitim, öğretim, öğretmen, hoca ve öğrenci kavramlarının alanından bizim alanımıza dahil olmuş beynimizin sınırsız öğrenme kapasitesini sınırlandıran bilinç ve programların arınmasının açılışını yapacağım.

İlahi yasalara göre alanımdaki bilgilerin ışığa dönüşümü, bundan sonraki eğitim ve öğretim süreçlerimin hak ettiğim kolaylık, eğlence, farkındalık ve insan aklının öğrenme kapasitesinin üstünlüğünü deneyimleme programlarının aktivasyonları için Işık Bilgelerini alanıma davet ediyorum.

Eğitim kavramı ve eğitim sistemi ile bağlantılı alanımda bulunan benim dünya insanı olmamı engelleyen dünya planı ile uyumsuz eski enerji programlarını Işık Bilgelerinin yeni enerji programları ile değiştirmesini talep ediyorum.

Öğretim kavramı ve öğretim sistemi ile bağlantılı alanımda bulunan benim dünya insanı olmamı engelleyen dünya planı ile uyumsuz eski enerji programlarını Işık Bilgelerinin yeni enerji programları ile değiştirmesini talep ediyorum.

Öğretmen kavramı ile bağlantılı alanımda bulunan benim dünya insanı olmamı engelleyen dünya planı ile uyumsuz eski enerji programlarını Işık Bilgelerinin yeni enerji programları ile değiştirmesini talep ediyorum. Şu an dünyada öğretmenlik mesleğini yapan herkesle enerjisel bağlarımda olan ışık olmayan bağlar varsa Işık Bilgelerinin benim için bu bağları ışığa dönüştürmesini talep ediyorum. Yüksek benliği talep eden tüm öğretmenlerin kendi bağ alanlarını ışığa dönüştürmeleri uygun alanın şifası için de Işık Bilgelerinden ilahi desteği hak eden tüm öğretmenler için talep ediyorum.

Hoca kavramı ile bağlantılı alanımda bulunan benim dünya insanı olmamı engelleyen dünya planı ile uyumsuz eski enerji programlarını Işık Bilgelerinin yeni enerji programları ile değiştirmesini talep ediyorum. Şu an dünyada hocalık mesleğini yapan herkesle enerjisel bağlarımda olan ışık olmayan bağlar varsa Işık Bilgelerinin benim için bu bağları ışığa dönüştürmesini talep ediyorum. Yüksek benliği talep eden tüm hocaların kendi bağ alanlarını ışığa dönüştürmeleri uygun alanın şifası için de Işık Bilgelerinden ilahi desteği hak eden tüm hocalar için talep ediyorum.

Öğrenci kavramı ile bağlantılı alanımda bulunan benim dünya insanı olmamı engelleyen dünya planı ile uyumsuz eski enerji programlarını Işık Bilgelerinin yeni enerji programları ile değiştirmesini talep ediyorum. Şu an dünyada öğrenci olan herkesle enerjisel bağlarımda olan ışık olmayan bağlar varsa Işık Bilgelerinin benim için bu bağları ışığa dönüştürmesini talep ediyorum. Yüksek benliği talep eden tüm öğrencilerin kendi bağ alanlarını ışığa dönüştürmeleri uygun alanın şifası için de Işık Bilgelerinden ilahi desteği hak eden tüm öğrenciler için talep ediyorum. Öğrenci olduğum tüm anlardan alanıma dahil olmuş ışık olmayan inançlarımı şifalandırması için Işık Bilgelerinden yardım talep ediyorum.

Işık Bilgelerinin eğitim, öğretim, öğretmen, hoca ve öğrenci tanımları ile ilgili bende kavramlaşmamış alanımda bulunan benim dünya insanı olmamı engelleyen dünya planı ile uyumsuz eski enerji programlarını yeni enerji programları ile değiştirmesini talep ediyorum. Işık Bilgelerinin eğitim, öğretim, öğretmen, hoca ve öğrenci ile ilgili bağlantılı kollektif bilinçten benim aracılığımla ilahi yasalara göre arındırması gereken her şeyi de ilahi yasalara göre arındırmasını özgür irademle talep ediyorum.

Hayat yolculuğumun eğitim ve öğretim deneyimi içinde geçen her anımı Işık Bilgeleri beni hak ettiğim ışık korumasına alsınlar.

10.05.2022