İçeriğe geç

İnsanlığın İllüzyonlarının Sonu – Virüs

  • 2 yıl önce
  • 7Dakika
  • 1872Kelime
  • 254Görüntülenme

İnsanlığın İllüzyonlarının Sonu – Virüs

12 Aralık 2019 tarihinden beri tüm dünya yeni bir deneyim alanına girdik. Bize insanlık olarak deneyim yaratan da bizim ışık mikroskobu ile göremediğimiz bilimsel olarak da canlı dahi sayılmayan virüs ailesinin bir üyesi.

Vikipedia’daki tanımı ile başlayalım.

Virüs, sadece canlı hücreleri enfekte edebilen ve böylece replike (kendi kendini üretimi) olabilen mikroskobik enfeksiyon etkenleri.

17 Mart 2020 tarihinde de Dünya Sağlık Örgütü tarafından Corona virüsü (Covid-19) pandemi olarak ilan edildi.

Gelelim bu yaşanılanların insanlık olarak bize etkisine. Her bir ruhsal görevliye bu konuda ruhsal olarak sorumlu olduğu alanların bilgisi iletilecektir. Onun için bu durumla ilgili okuduğunuz duyduğunuz her bilimsel bilgiyi ve spiritüel bilgiyi kendi akıl süzgecimizden geçirerek bilgiye kesin doğru etiketi koymadan bilgi bankamıza almalıyız. Her veriyi araştırarak ya da sezgisel olarak analiz ederek almalıyız. Şu an bilimsel olarak kesin doğru diye tanımlanmış çok fazla bilgi olmadığından bilgileri değiştirelebilir veriler olarak alalım.

Bu süreci doğru yönetebilirsek insanlığa büyük bir öğreti getiriyor. Virüsün hem bireysel hem de kollektif öğretisi var. Bireysel öğretiler ve kollektif öğretiler tamamlandığında bu deneyimden insanlık olarak kısa sürede özgürleşebiliriz.

Bu konu şu an bilinmezlik alanı barındırsa da konuya en vakıf insanlar doktorlar. Ben de konu gündeme geldiğinden beri doktorların konuşma yaptığı videoları izledim. Doktorların ismi eklenerek çok fazla yazı internette dolaştığından kaynaktan emin olmadığım yazıları çok fazla okumadım. 

Dün gece 2009 yapımı Home (Yuva) Belgeselini izlerken dünyada yaşamı ortaya çıkan canlıların bakteriler olduğunu yeniden hatırlayınca virüsleri araştırmam gerektiği aklıma geldi. Virüsleri araştırıp, onların var olma mekanizmalarını okuduğumda insanlık olarak kendimizi dünyanın hakimi sanarak ne büyük kibir içinde olduğumuzu fark ettim. 

Bu farkındalık sonrası virüslerden kendi adıma özür diledim. Sonra Yuva Belgeselini izlemeye devam ettim. Dünya üzerinde 200.000 yıl yaşamış olmamıza rağmen dünyaya, dünyada yaşayan görünür canlılara ne kadar saygısızca davrandığımızı gördüm. Belgeseli izlerken şu an hatırlamadığım çok fazla çalışma yaptım. Her farkındalıkta bir konu çalıştım.

Belgesel geç bittiği için virüslerle ilgilenen bilim dalı viroloji ve bu alanda çalışan kişiler olan virologları araştırma işini bugüne bırakıp “virüslerle ilgili kendi sorumluluğumu alıyorum rüyamda şifalanması gerekenlerin şifalanmasına niyet ediyorum” diyerek yattım.

Gece mikro alem ve dünya yaşamının bütünlüğünü fark etmiştim. Sabah uyandığımda da makro alemle ilgili fark etmem gereken alanları algılayabilmek için 2014 tarihinde ilk bölümü yayınlanmış Cosmos: Bir Uzay Serüveni belgesel dizisinden bir bölüm izledim. Her ikisinin birleşkesi sonucu bende çıkan algı, insanlık olarak kendimize yarattığımız dünyanın sahibi olma illüzyonu oldu.

Viroloji ve virologlar ile ilgili araştırma yapmaya devam ettim. Konuları araştırdıkça ve videoları izledikçe bir sürü bilgi açığa çıkıp konu netleşemiyordu. Konu hakkında bilgi alabileceğim arkadaşlardan bilgi alıp kendi kafamdaki konuları netleştirip “bu konu ile ilgili yazmam gereken neyse onu yazmayı seçiyorum” niyetini yapıp ortaya çıkan konularla ilgili önce enerji çalışmaları yaptım. İnsanlık için bitmiş planları tekrar ortaya çıkarmaya gerek yoktu. Bu konuda arınması gerekenleri arındırmaya odaklandım. 

Arınma tamamlandığı için bunları size aktarabiliyorum. Önce bu virüsün size özel bireysel öğretisinin ne olduğunu kalbinize sorup, zihninizi dinleyin. Bu yol size kendi öğretinizi ortaya çıkaracaktır.

Virüsün İnsanlığa Öğretilerinin Görünen Olanların Arındırılması

Buraya sizlere aktarmam gereken çalışmaları herkes yapabilsin diye ho’oponopono ile yazacağım. Bu çalışmalar sonrası sizde açığa çıkan konular olursa lütfen o konular için kalbinize doğan çalışmaları yapın. Biz kendi içsel dengemizi ne kadar çabuk bulursak, bu öğreti de insanlık planından o kadar çabuk ayrılır.

“Varoluştaki tüm yaratılış formlarına göstermem gereken saygıyı göstermemi engelleyen tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.”

Şu an alanımda var olan kibirden tamamen özgürleşmemi engelleyen tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.”

“Dünyadaki canlı nüfusunun sadece insan olarak yüzde birini oluşturuyorken kendimi dünyada yaşayan tek türmüş gibi varsayarak ortaya çıkardığım köleleştirme, hükmetme ve manipülasyon programlarına tutunmama neden olan tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.”

“İnsanlık olarak pandemi durumunu ortaya çıkaracak kadar insan sorumluluğumdan vazgeçmeme neden olan tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.”

“Bu durumun ciddiyetinin farkında olmayıp sadece bencilce kendi yaşam isteklerime odaklanmama neden olan tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.”

“Bu virüsün ana programının hala devrede olmasına neden olan sorumlu olduğum alanları dönüştürmemi engelleyen tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.”

“Şu an bu dünyada bu virüsün ölümcül olarak var olmasına neden olan alt programlardan kendi sorumlu olduğum alanları kapatmamı engelleyen tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.”

“Hayatta kalma programımın dünyanın yeni enerjisindeki programlarla uyumlu hale gelmesini engelleyen tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.”

Bağışıklık sistemimin güçlü vücudumun sağlıklı olmasını engelleyen tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.”

Modern tıbbın insanı daha sağlıklı olması için ilaç ve aşılara zaman zaman tepkisel olmama neden olan tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.”

Modern tıbbın ilaç ve aşıları daha beden bütünlüğü sağlık odağında hızlıca ortaya çıkarmasını engelleyen tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.”

“Bu zamana kadar kendi bedenime gerekli özeni göstermemi engelleyen tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.”

“Varoluş döngüsünde evrensel insan bilinci ile ilerlememi engelleyen tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.”

“Dünyasal ve ruhsal görevlerimin zihinsel düzeyde bilmem gerekenleri bilmemi ve onların sorumluluğunu alarak şifalandırmamı ya da çözümlememi engelleyen tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.”

Tüm insanlık olarak dünyaya, dünya da var olan yaratılmışların yaşam alanlarına daha saygı içinde olduğumuz yeni bir başlangıca hızlıca merhaba dediğimiz sağlıklı günler bizimle olsun.

25.03.2020